Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa startovanjem sistema-Data Execution program  (Pročitano 2728 puta)
27. Jun 2009, 00:36:51
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ljudi,imam jedan strasan problem.
vec nekoliko dana ne mogu da pokrenem sistem kako treba.naime,prvo sto vidim posle Windows XP screen-a jeste mali prozorcic za ulogovanje okruzen crnilom.posto udjem(tj-samo stisnem ok,jer nemam uopste password,ali ovaj majmun oko svega pravi problem i komplikacije...),vidim samo pozadinu,bez starta,tj-proces explorer.exe nije ukljucen.
svaki put mi tada izleti po dva prozora(redom,znaci,kad ugasim jedan,izadje drugi) koji kazu da je Windows radi bezbednosti ugasio neke programe(na primer,da lupim... mms.exe) i neke aplikacije i jedino sto imam od opcija jeste da ukljucim Help centar(koji je isto nekada blokiran) ili da kliken ok.inace,ime prozora glasi Data Execution prevention.nakon sto zatvorim taj prozor,uvek se pojavljuje i onaj klasican prozor koji vas obavestava da li zelite da posaljete MSu mail i izvestaj(Znate na sta mislim...).posto ugasim i njega,pojavljuje se otrpilike jos po 2 Data Execution prozora,a posle njihovog gasenja po 2 ta prozora "Send" ili "Don't send"...
takodje,to ne bi bio toliki problem da mogu da ukljucim Task Manager i preko njega  da pokrenem explorer.exe,ali cesto i sam Task manager ne moze da bude pokrenut.a i kada ga pokrenem,i uspem da preko njega pokrenem explorer,onda posto jednom ugasim TM,vise ne mogu da ga pokrenem.
jedino sto uspeva je da prilikom ulogovanja odmah stisnem ctrl+alt+del i da odmah pokrenem Task Manager,pre nego sto ga ovaj zabrani/blokira i da putem Task Managera onda pokrenem explorer.exe(new rask>run>explorer.exe...)
da li neko zna sta mogu da uradim da se resim ovog problema?
mogu da vam napravim screenshot,ali samo ako je bas neophodno,jer kao sto rekoh,gotovo svi procesi ili aplikacije automatski budu blokirani u tim slucajevima,te nisam siguran da bi uspelo.
inace,samo da napomenem,pa vi procenite da li ima veze sa ovim,da sam 2 dana pre pocetka ovog problema instalirao Microsoft Flight simulator X (znam,znam,gde mi bi pamet,al eto... ) i da sam ga deinstalirao dan pre pocetka ovog problema.a tokom ta dva dana imao sam par...problema u radu kompjutera.e,sad,da li to ima veze s ovim,ne bih znao.a i da ima,ili nema,mene smao zanima kako da zaustavim ovo.

ako nisam bio skroz jasan,evo vremenske linije dogadjaja(u slucaju kada ne mogu da pokrenem explorer...)

1.pojavljuje se prozor za ulogovanje okruzen crnilom.
2.posle ulaska,jedino sto stoji na monitoru jeste pozadina,i onda se pojavljuje prozor "Data  Execution program" koji obavestava da Windows nije mogao da pokrene aplikaciju "Run DLL as apl" i nudi opciju "what should I do?" i "ok". Explorer.exe i jos desetak drugih procesa nije ukljuceno.
(Opcija "What should I do?" treba da otvori Help Centar,ali u 90% slucajeva,i on biva blokiran,sto mi opet saopstavaju dva ista prozora-Data Exec. i Windows Error report...)
3.posle gasenja tog prozora javlja se drugi prozor,onaj klasican,sa opcijama "send,don't send".
4.posle gasenja tog prozora,obicno iskoci jos jedan "Data Execution" prozor,i opet,posle njegovog gasenja,opet jedan "Windows error report" prozor.
5.pokusavam da pokrenem Task Manager,kako bi preko njega pokrenuo explorer.exe.u 80% slucajeva opet mi se javlja isti komplet prozora,prvo "Data execution" koji me obavestava da je i aplikacija Task manager ugasena,a onda i "Windows report" prozor.u tim slucajevima,nemoguce je pokrenuti explorer.exe,a i svaki drugi proces/task.jedino preostaje restartovanje.
zna li neko mogu li ista da uradim po pitanju ovoga,ili je reinstalacija sistema jedino resenje?
  Smile
(ionako sam i planirao za par dana da reinstalirma sistem,i obrisem sve sa internog harda,ali pre toga treba da prebacim sve sto mi treba na eksterni,a to ne mogu u jednom cugu...) 
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 12:34:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
napravio sam log-file

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 12:31:54, on 27.6.2009
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal

Running processes:
E:\WINDOWS\System32\smss.exe
E:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
E:\WINDOWS\system32\services.exe
E:\WINDOWS\system32\lsass.exe
E:\WINDOWS\system32\svchost.exe
E:\WINDOWS\System32\svchost.exe
E:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
E:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
E:\Program Files\Nero\Nero8\Nero BackItUp\NBService.exe
E:\WINDOWS\explorer.exe
E:\WINDOWS\System32\svchost.exe
E:\WINDOWS\System32\svchost.exe
E:\WINDOWS\System32\svchost.exe
E:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
E:\WINDOWS\system32\IoctlSvc.exe
E:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement Pack\SeaPort\SeaPort.exe
E:\WINDOWS\system32\svchost.exe
E:\WINDOWS\System32\svchost.exe
E:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE
E:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Application Launcher\Application Launcher.exe
C:\PROGRAMI\DAEMON Tools\daemon.exe
E:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
E:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\issch.exe
E:\Program Files\Common Files\Teleca Shared\CapabilityManager.exe
E:\WINDOWS\System32\reader_s.exe
E:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
E:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreSvr.exe
C:\PROGRAMI\Gadwin Systems\PrintScreen\PrintScreen.exe
E:\Documents and Settings\DIDI\reader_s.exe
E:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexingService.exe
E:\Program Files\Common Files\Teleca Shared\Generic.exe
E:\WINDOWS\system32\svchost.exe
E:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Mobile Phone Monitor\epmworker.exe
E:\WINDOWS\system32\14.tmp
C:\PROGRAMI\Mozilla Firefox\firefox.exe
E:\Documents and Settings\DIDI\Desktop\123\123.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://search.shareazaweb.com/sidebar.html?src=ssb
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://search.shareazaweb.com/intl/
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyOverride = *.local
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - E:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: IEVkbdBHO - {59273AB4-E7D3-40F9-A1A8-6FA9CCA1862C} - C:\PROGRAMI\Kaspersky Anti Virus\ievkbd.dll
O2 - BHO: (no name) - {5C255C8A-E604-49b4-9D64-90988571CECB} - (no file)
O2 - BHO: Search Helper - {6EBF7485-159F-4bff-A14F-B9E3AAC4465B} - E:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement Pack\Search Helper\SearchHelper.dll
O2 - BHO: Windows Live Sign-in Helper - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - E:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
O2 - BHO: UrlHelper Class - {CFC4F59B-A2DA-4e12-B337-52A4F871E10C} - E:\Program Files\Shareaza Applications\Shareaza MediaBar\ShareazaIEHelper.dll
O2 - BHO: Windows Live Toolbar Helper - {E15A8DC0-8516-42A1-81EA-DC94EC1ACF10} - E:\Program Files\Windows Live\Toolbar\wltcore.dll
O3 - Toolbar: &Windows Live Toolbar - {21FA44EF-376D-4D53-9B0F-8A89D3229068} - E:\Program Files\Windows Live\Toolbar\wltcore.dll
O3 - Toolbar: Shareaza MediaBar - {196C3A46-4758-433D-A600-802C804AF39C} - E:\Program Files\Shareaza Applications\Shareaza MediaBar\ShareazaMediaBar.dll
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "E:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] E:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NeroCheck.exe
O4 - HKLM\..\Run: [NBKeyScan] "E:\Program Files\Nero\Nero8\Nero BackItUp\NBKeyScan.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [SkyTel] SkyTel.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [Media Codec Update Service] C:\Program Files\Essentials Codec Pack\update.exe -silent
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE E:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [Sony Ericsson PC Suite] "E:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Application Launcher\Application Launcher.exe" /startoptions
O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\PROGRAMI\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE E:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [ISUSPM Startup] E:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\UPDATE~1\isuspm.exe -startup
O4 - HKLM\..\Run: [ISUSScheduler] "E:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\issch.exe" -start
O4 - HKLM\..\Run: [AVP] "C:\PROGRAMI\Kaspersky Anti Virus\avp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [reader_s] E:\WINDOWS\System32\reader_s.exe
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] E:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [IndxStoreSvr_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "E:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreSvr.exe" ASO-616B5711-6DAE-4795-A05F-39A1E5104020
O4 - HKCU\..\Run: [Gadwin PrintScreen 2.6] C:\PROGRAMI\Gadwin Systems\PrintScreen\PrintScreen.exe /nosplash
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "E:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [reader_s] E:\Documents and Settings\DIDI\reader_s.exe
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] E:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] E:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] E:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] E:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRAMI\MICROS~1\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: Web traffic protection statistics - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\PROGRAMI\Kaspersky Anti Virus\SCIEPlgn.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRAMI\MICROS~1\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - E:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - E:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O20 - AppInit_DLLs: C:\PROGRAMI\KASPER~1\mzvkbd.dll,C:\PROGRAMI\KASPER~1\mzvkbd3.dll
O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus (AVP) - Kaspersky Lab - C:\PROGRAMI\Kaspersky Anti Virus\avp.exe
O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - E:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Macrovision Europe Ltd. - E:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - E:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: Nero BackItUp Scheduler 3 - Nero AG - E:\Program Files\Nero\Nero8\Nero BackItUp\NBService.exe
O23 - Service: NMIndexingService - Nero AG - E:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexingService.exe
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - E:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O23 - Service: PLFlash DeviceIoControl Service - Prolific Technology Inc. - E:\WINDOWS\system32\IoctlSvc.exe

--
End of file - 7215 bytes
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 12:53:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Uh gadno, gadno, Virut je u pitanju. Ajde da probamo sa ovim programom, uradi tacno kako je diarno napisao.

Skinite program Dr.Web Cure It (~12+ MB).   ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe
Restartujte kompjuter u Safe Mode.
Dvoklikom pokrenite launch.exe, nakon čega će se pojaviti uvodni prozor - kliknite Start
Pojaviće se obaveštenje o započinjanju uvodnog skeniranja - kliknite OK
Sačekajte 10 do 15 minuta minuta da Dr.Web CureIt izvrši Express Scan; ukoliko malware bude pronađen, klikom na taster Yes to All u prozoru koji se pojavi dozvolite programu da izvrši dezinfekciju
Kliknite Options > Change settings; u prozoru koji će se otvoriti, dečekiraj opciju Heuristic Analysis a zatim kliknite OK .
U glavnom prozoru obeležiti opciju Complete scan a zatim kliknuti na dugme u obliku simbola play i Dr.Web CureIt će započeti skeniranje
Ukoliko malware bude pronađen, klikom na taster Yes to All u prozoru koji se pojavi dozvoliti programu da izvrši dezinfekciju .
Kada skeniranje bude završeno, kliknuti Select all taster (ukoliko je dostupan), a zatim kliknite Cure i,
u meniju koji se otvori, kliknite Cure ili Move[ukoliko su incurable]:

Neka ga log vrati ga, moram te upozoriti da skeniranje moze da potraje vise sati, ali trenutno nemamo veliki izbor. Kad zavrsis sa skeniranjem postavi log koji dobijes.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 13:00:21 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
hvala ti puno,al s druge strane,dal je to neophodno?  Smile
mislim,ionako cu za par dana da reinstaliram sistem.vec mogu da ga pokrenem preko Task Managera.izdrzacu jos tih par dana tako.
al,zato da pitam-da li to moze da ostavi posledice po komp i posle reinstaliranja sistema?
i drugo pitanje-taj "Data Execution prevention" jel to zaista windows-ov program,ili virus?

i samo da dodam-kazes moze da se prebaci na druge particije,ali ja nameravam da obrisem sve sa harda kada budem reinstalirao sistem.mislim da tada nema sanse?  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 13:00:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
DEP je sastavni deo wina, problem je ovo

O4 - HKLM\..\Run: [reader_s] E:\WINDOWS\System32\reader_s.exe

http://www.systemlookup.com/search.php?type=filename&client=malwaresearch-ff&search=reader_s.exe

Ne bi smeo da cekas jer on se siri velikom brzinom i napada exe fajlove, unistava registry, jede ga  Smile
Bez obzira i ako oboris sistem moraces da odradis skeniranje odmah nakon instalacije windowsa, tako da je bolje sada da vidimo sta mozemo da uradimo, i da li ce CureIt da se izbori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
DEP je sastavni deo wina, problem je ovo

O4 - HKLM\..\Run: [reader_s] E:\WINDOWS\System32\reader_s.exe

http://www.systemlookup.com/search.php?type=filename&client=malwaresearch-ff&search=reader_s.exe

Ne bi smeo da cekas jer on se siri velikom brzinom i napada exe fajlove, unistava registry, jede ga  Smile
Bez obzira i ako oboris sistem moraces da odradis skeniranje odmah nakon instalacije windowsa, tako da je bolje sada da vidimo sta mozemo da uradimo, i da li ce CureIt da se izbori.
jjaaoojjj....  Smile Smile Smile
taj reader_s sam vidjao skoro svaki dan(mislim,u Task Manageru),al nisam bio siguran sta je,i nisam ga zato gasio...  Smile Smile dodjavola!  Smile
Citat
Ne bi smeo da cekas jer on se siri velikom brzinom i napada exe fajlove, unistava registry, jede ga   Smile
Bez obzira i ako oboris sistem moraces da odradis skeniranje odmah nakon instalacije windowsa, tako da je bolje sada da vidimo sta mozemo da uradimo, i da li ce CureIt da se izbori.
aha,da,da,kapiram...
pa,cekaj,a zasto prosto ne mogu da izbrisem fajl iz System-32ke?

naravno,hvala ti jos jednom...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Pa pitanje da li je samo taj jedan zarazen, on se vidi u HJT logu, ali to ne mora nista da znaci. To je fajl infektor zato moras da pustis ovaj program da skenira kompletan komp. Uradi ti samo kako je napisao diarno u uputstvu i posle okaci log da vidimo sta je uradio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Pa pitanje da li je samo taj jedan zarazen, on se vidi u HJT logu, ali to ne mora nista da znaci. To je fajl infektor zato moras da pustis ovaj program da skenira kompletan komp. Uradi ti samo kako je napisao diarno u uputstvu i posle okaci log da vidimo sta je uradio.
pa,posto kazes da je bolje sada da uradim to,nego da izdrzim,onda ok.probacu,pa cu okaciti log.
hvala.  Smile Smile

samo mi jos reci ako znas- znaci,taj "Data Execution prevention" program,jel to zaista win-ov program ili...?
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 13:20:02 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Uopste nemoj da razmisljas mnogo, nego odradi to, bilo je nekoliko slucajeva ovde na forumu sa tom infekcijom, znaci ljudi su imali velike probleme, to je monstrum od virusa.

http://en.wikipedia.org/wiki/Data_Execution_Prevention
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 13:22:42 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Uopste nemoj da razmisljas mnogo, nego odradi to, bilo je nekoliko slucajeva ovde na forumu sa tom infekcijom, znaci ljudi su imali velike probleme, to je monstrum od virusa.
Smile Smile vazi,hvala.
Citat
http://en.wikipedia.org/wiki/Data_Execution_Prevention
hvala.  Smile Smile

edit-ne mogu da pristupim na stranicu za skidanje Dr.webcureit-a...  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 13:38:02 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.