Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:04:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brigada ~ Sasina Ekipa  (Pročitano 44464 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Slazem se u potpunosti .
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Saša je spasio glavu ali to ne znači da treba snimiti nastavak.Najbolje je da sve ostane ovako kako jeste.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Pa i meni se cini koliko se secam da je Sasa preziveo,mada me kum ubedjuje da se cuje neki pucanj na kraju i da i njega ubijaju u kolima.Davno sam gledao seriju,moram da obnovim gradivo  Smile Inace slazem se da netreba snimati nastavak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Ti si za razliku od tvog kuma u pravu.Saša na samom kraju serije prerušen gleda svoju ženu na aerodromu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Nokia 
RUSI SNIMAJU „SAŠINU BRIGADU 2“:
SERGEJ BEZRUKOV ODBIO DA IGRA U NASTAVKU
četvrtak, 17 jun 2010 15:08    Ana VELIGŽANINA

Iako su u velikoj krizi filmske industrije skupili novac, producenti nastavka serije, koja je bila popularna i u Srbiji, ne znaju da li će se u njemu pojaviti glumac koga je proslavila uloga Saše Belog


Pre pola godine štampa i ljubitelji romantične serije o banditima bili su zaokupljeni idejom da tvorce serijala „Sašina brigada“ nagovore da snime nastavak. Producenti su bili spremni da prave „Brigadu 2“, ali se nisu laćali posla. Najpre je čuđenje svih izazvalo odbijanje Sergeja Bezrukova, koji je u „Sašinoij brigadi“ igrao glavnu ulogu Saše Belog, da nastupi u istoj ulozi u nastavku. 

Producenti su tada mislili da Sergej koketira i da će doći trenutak kada jednostavno neće moći da na cedilu ostavi svoju filmsku porodicu. Producenti su govorkali da,kada Sergeju ponude honorar adekvatan njegovom sadašnjem statusu zvezde, on će neizostavno pristati. Međutim, zbog krize koja je pogodila sve ne samo filmsku industriju isu pronađene pare za novo snimanje. Dnas je finansijsko pitanje rešeno i rad na projektu je počeo. 

INŠAKOV SE LJUTI I NADA O tome je za „Komsomolsu pravdu“ govorio producent Aleksandar Inšakov:

- Krenuli smo sa nastavkom „Brigade“. Scenario za sada držimo u tajnosti, ali mogu da kažem da će se u prvom planu naći deca prethodnih junaka. U toku je kasting, ali će se u nastavku pojaviti i čuveni glumci. Ovim filmom želimo da otkrijemo nova imena. Neće to biti serijal, već dugometražni film, ali će biti prikazan i na televiziji.

Kojim budžetom raspolažete?

- Ne baš naročitim, oko pet miliona dolara. Danas je teško kamčiti pare, ali ćemo uspeti da ih skupimo.

Hoće li Jekaterina Guseva igrati u nastavku?

- Naravno da hoće. Već je dala usmeni pristanak.

Kažu da je tražila ogroman honorar, skoro 20 hiljada dolara po danu snimanja?

- Ne znam, za sada o tome ne mogu da govorim.

Ona se smatra skupom glumicom...

- Da, to je tačno.

Hoće li ona igrati udovicu Saše Belog, kako smo čuli?

- Guseva će igrati Olju Belovu. Ona će imati glavnu ulogu u filmu. Da li će biti udovica, za sada ne mogu reći. I dalje se nadamo da ćemo na filmu angažovati Sergeja Bezrukova, makar ga snimili u samo jednoj epizodi.

Priča se da on kategorički odbija učešće u projektu?

- On je odbio pre pola godine, ali vreme teče. Tek ću s njim razgovarati. Serijal „Brigada“ je od tog glumca napravio zvezdu i nije lepo ostaviti drugove na cedilu. Kada se kod glumca zapali zvezda u glavi, to nije zdravo. Šta bi Sergej bio bez „Brigade“? Igrao bi Puškina na daskama svog pozorišta. Posle „Brigade“ o njemu su svi pričali. Nadam se da će Sergej podržati naš projekat...

Čuli smo da mu je ponuđena basnaslovna suma od milion dolara?

- Ne bih o honorarima glumaca. Neka ovo pitanje ostane bez odgovora. Što je više pitanja bez odgovora, to je bolje za projekat. Ne isključujem da će se Bezrukov pojaviti u nastavku. Film „Brigada“ već je postao brend. I ne mislim da ćemo imati problema sa izborom glumaca. Oni shvataju razliku kada im nude projekat sa nultom popularnosti i kada se radi o brendu.

Ali razgovarali smo i sa jednim od producenata koji radi u Inšakovljevoj kompaniji. On je za „KP“ izjavio da je Bezrukov saopštio kako će igrati u svakom filmu koji snima ta kompanija, bilo da je reč o brendu ili ne, jedino za honorar od 25 hiljada dolara po danu snimanja. Poređenja radi: honorar Hebenskog i Menjšikova iznosi 11 hiljada dolara dnevno. A Bezrukov sebe ocenjuje po merilima holivudske megazvezde. Njegovo učešće u „Brigadi 2“ po broju dana snimanja koštalo bi više od milion dolara!

- Njegovi preveliki apetiti jednostavno su nas zapanjili - izjavio je za „KP“ taj producent. „Nisam se suzdržao, pa sam Sergeju skresao u lice sve što o njemu mislim. I zbog tako visokih honorara jednostavno sam odbio da radim sa njim. Čini mi se da se i Saša Inšakov ljuti na njega zbog takvih zahteva iako je danas spreman da Bezrukovu plate onoliko koliko traži samo da se angažuje u nastavku „Brigade“. Ali ja u toj priči više ne učestvujem.

BEZRUKOV ODBIJA Pozvali smo telefonom glumca Sergeja Bezrukova kako bi smo saznali hoće li ipak podržati Inšakova, koji ga je uveo u veliki film.

Sergej Vitaljevič, Aleksandar Inšakov već je pokrenuo rad na projektu „Brigada 2“. Hoćete li učestvovati u njemu?

- Nije mi poznato da su krenuli sa realizacijom projekta.

Inšakov mi je rekao da ćete vi možda igrati u filmu...

- Šta znači to „možda“? Nisam pristao. Jesu li to neke nove fantazije?

Zašto fantazije? Sve je realno. Rad na projektu je počeo, vama je, koliko znamo, ponuđen honorar od 25 hiljada dolara po danu snimanja?

- O svojim honorarima ne pričam telefonom. Ali neću učestvovati ni za kakav honorar. Honorari su ovakvi ili onakvi, mogu biti svakakvi, ali se na tu temu neću vraćati. Poštujem Aleksandra Inšakova, ali mi ta tema nije interesantna. Već odavno sam doneo odluku i neću je menjati.

Ali se Inšakov ljuti na vas.Kako će bez vas?

- Ne znam. Mene su bez mene ženili, a to nije baš pošteno. Neću to činiti.To nije moja ideja. Kategorički ne. Kategorički. Ni za kakav honorar.

Šta da se radi, želja glumca je zakon. Sa jedne strane, Bezrukov izaziva poštovanje zbog svoje nepotkupljivosti. Ma koliki honorar mu nudili, on se ne prodaje. Iako su nam u kuloarima ispričali da je Berzukov zapravo želeo da bude producent nastavka, a ne samo glumac. Pa, i pored svega, proizvođači „Brigade 2“ ne gube nadu da će ubediti Bezrukova da se predomisli.


Komsomolska pravda, Moskva

Prevod Rajko DOSKOVIĆ

http://standard.rs/index.php
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
HTC Sensation
Pu jebem ti,skinuo sam bre ovu seriju skoro al nikako....pocelo SP,jbg  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Vrhunsak serija, jedna od mojih omiljenih , a sta je bilo na kraju po pitanju nastavka ? Bez ovog lika sto je glumio SAšu serija je 0... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
У Русији ускоро биоскопска премијера филма "Наследник бригаде". Филм је продужетак култне серије "Бригада".

Сажетак:
Олга, Саша и Иван се крију у Црној гори. Олга је трудна и рађа још једног сина, Сашу.
На почетку филма Сашу Белог убијају, а његова жена са синовима бежи у Америку. После неколико година, осамнаестогодишњи Иван се враћа у Русију, тражећи своје наследство. Заљубљује се у ћерку КГБ агента Веденског.

Занимљивости:

- Сергеј Безруков је отказао учешће, зато се лик Саше Белог појављује само на неколико секунди и не види му се лице.
- Олгина трудноћа је накнадно убачена у сценарио јер је глумица Екатерина Гусева за време снимања филма била у поодмаклој трудноћи.

 Каћа Гусева на форуму: http://forum.burek.com/ekaterina-guseva-t543547.html

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

brigada2-01m.jpg
(63.16 KB, 580x540)
brigada2-02m.jpg
(84.23 KB, 580x540)
brigada2-03m.jpg
(114.46 KB, 520x335)
brigada2-04m.jpg
(50.97 KB, 520x335)
brigada2-06m.jpg
(55.88 KB, 580x540)
brigada2-07m.jpg
(79.45 KB, 580x540)
brigada2-08m.jpg
(57.26 KB, 580x540)
brigada2-09m.jpg
(30.8 KB, 358x540)
brigada2-10m.jpg
(61.47 KB, 580x540)
brigada2-11m.jpg
(59.74 KB, 580x540)
brigada2-12m.jpg
(57.15 KB, 580x485)
brigada2-13m.jpg
(72.33 KB, 580x515)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Znaci nije druga sezona..vec film ..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
dobri ljudi. . .  da li iko od vas moze da mi da link za gledanje ove serije sa prevodom na srpski, a da pri tome to nije milversite jer tamo pola stvari ne radi. . ?? bio bih vam veoma, veoma zahvalan. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:04:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.463 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.