Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Championship manager 03/04  (Pročitano 9118 puta)
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Zato sto Partizan ima mnogo jaci tim nego sto bi trebalo da ima. Mislim, ima Partizan jak tim, najaci kod nas, ali ne toliko koliko ga oni predstavljaju. A ako duplu krunu u nasoj drzavi ne mozes da osvojis onda nisi za menadzera. Ne mozes da budes ni deseti zato sto racunar konacno razmislja i ne mozes sa istom taktikom na svaki tim.

Da,da,da... Veruj mi, nema to veze s tim. Zar sa timom koji je osvojio duplu krunu i harao u Evropi, prethodne sezone, ne mogu da pobedim neke smesne timove u nasoj ligi??? Bez obzira koju formacio postavio protiv njih??? Npr. protiv Zemuna imam preko 25 suteva u gol, od kojih su bar pola sigurno bile extra sanse, a na kraju izgubim sa 0-4?! Ili poraz Zvezde od Sutjeske 5-1???
Sto je mnogo, mnogo je. Ne verujem da to ima bilo kakve veze sa formacijom ili bilo cime.
I jos jedan primer, trebalo je da odigram kup utakmicu sa nekim levim timom iz 16.zone, pre te utakmice sam izaso i snimio. Kad sam ponovo krenuo da igram,izgubio sam. Naravno, ponovio sam mec, i ponovo izgubio. Tek iz sedmog puta sam ih dobio. Zanimljivo da u svim tim utakmicama nisam uspeo da dam gol. Na kraju sam ih prosao na penale!!!
Neka FM namestaljka ili sta??? U svakom slucaju, VRLO REALNO! Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
Ja se slazem da je CM 03/04 najbolji. FM nije los ali svakako nije bolji od CM.Sto se tice CM05 to je najgori menadzer od svih navedenih, nemoze se ni porediti ni sa jednim.Tu jedino valja alat za pravljenje treninga sve ostalo je lose.
Najbolji mladi talenat koji sam ja otkrio i igrac koga sam najvise voleo da koristim (pored Mutua) je Boy - Boy Mosai (AMC) lik je straso dobar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Ne mozes da pobedis zbog ubacenog sistema inspiracije igraca. Igraci Zvezde i Partizana bukvalno nemaju inspiraciju da igraju dobro protiv slabijih klubova pa zbog toga moras da psujes trenere pre utakmice, obecavas svasta... Ja nisam mogao da pobedim Vozdovac dok nisam tako nesto uradio.
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Eeee ?!?!?!

Znaci to je fora? Da pljujem i psujem ostale trenere i njihove timove?
A profesionalizam, kao ocena menadzera? Smile Smile

E pa, ovo je razlog vise da mislim ja FM sranje. Pa, reci mi, molim te, da li neki trener gradi svoju karijeru i uspesno vodi svoj tim na nacin koji mi ti preporucujes? Ne secam se da je bilo koji trener Partizana i Zvezde motivisao svoj tim tako sto je pljuvao neke manje timove.  Smile/ :peace:

Zamisli samo Anccelottija kako pre utakmice sa npr. Messinom izvredja trenera te ekipe ili njegove igrace  [smilie=4.gif], samo da bi pobedio u toj utakmici. Aaa??? Jebi ga, sta da radi covek, kad ima najbolje igrace na svetu, a ne moze da ih motivise.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
U je*ote sto si ti neki bukvalista. 5 od 6 ponudjenih recenica ti je u stilu "ti si mnogo dobar trener, ja te podrzavam". Pa majku mu, ne mozes samo da pobedjujes, moras malo da se potrudis. Zato i 10% posto igraca menadzera igraju 03/04, da bi stalno pobedjivali jer naravno, racunar je glup, kako on moze da me pobedi.   
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Naravno da ne mislim da treba pobedjivati non-stop, zapravo ja bih voleo da pobedjujem, ali to ne spada u domen realnog. Ali, zar je nerealno ocekivati da sa Partizanom u domacoj ligi imas preko 85% pobeda (kao sto se inace i desava). Ako je realno da ne mogu da imam preko 50% pobeda, u sred sezone, i to sa timom koji je poprilicno jaci nego prosle sezone kad sam (skoro) sve redom pobedjivao!,da me neki nasi jadni timovi dobijaju sa 4-0, 4-1, ili kao sto ranije spomenuh poraz Zvezde od 5-1, onda je uopste nemam pojma o fudbalu. Smile

U tom slucaju mogao bi da mi pomognes, jer vidim da ti tih problema nemas ili ti je jednostavno zanimljivo da ne pobedjujes?!
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Veruj mi, i ja imam tih problema. Ja ne dovodim u pitanje tvoje znanje o fudbalu ili igranju menadzera. Meni se u drugoj sezoni sa Zvezdom pojavio sledeci problem: sedam dana pre pocetka prvenstva, pola tima se pozalilo kako oce u neki jaci tim. Jedva sam se izvukao da ne ispadnem iz lige. A pazi sad. U istoj toj sezoni, upadnem u ligu sampiona i dodjem u polufinale. Pa sad vidi taj sistem inspiracije. U Evropi igraju, kuci ne. I mene bi iskreno mrzelo.
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
Ja u FM imam drugi problem. Na pocetku druge sezone igra me non - stop izbacuje u windows i ne mogu dalje da igram. Da li je neko imao slican problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
ako mislis na nasu ligu, da imao sam i ja taj problem. Skini sa neta patch 5.0.2 ili neki noviji i resices problem.
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
Pokusat cu.Thanks:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.