Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:05:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PROBLEM! -Nezeljena trudnoca  (Pročitano 32695 puta)
26. Okt 2003, 01:21:16
Zodijak
Pol
Poruke 1
Ciao

Imam 16 godina i jedan veliki problem? (koji za vas stariji i iskusnije mozda i nije)

O cemu se radi

Sinoc smo ja i devojka (16) malo se vacarili ali je to uhvatilo maha....
... da bi se doslo do situacije da sam ja ejakulirao po njenim gacicama u predelu klitorisa!

Znaci barijere koje su postajale izmadju jajne celije i spermatozoida su:
Gacice, i himen!

Pa ja sad vas molim da mi odgovorite (koliko god vam se ovaj problem debilnim cinio) da li je moguce zacece i nezeljena trudnoca!

Hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Poz...
U teoriji, to je moguce... u praksi, sanse su zaista mizerne.
ako se tako nesto desi opet, neka se bar pazljivo skine i opere. A ako ne daj boze ovaj put bude problema [kasni joj i sl], u sta sumnjam zaista, idi zajedno sa njom kod lekara. Neka se do tada pazi u smislu oblacenja i sl da ne prehladi jajnike da se ne brinete dzabe jer ume da se desi da meca kasni i od toga.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Puh... Da te utesim. Sanse da ne ostane trudna su 99,9%. Od svih spermatozoida sto (kako da kazem) izbacis, nisu svi sposobni za oplodnju. Mali je procenat koji moze da oplodi. Pored toga vecina njih odmah ugine. S obzirom da si ti njoj svrsio na gacice, verovatnoca je jednaka nuli da je neki uspeo da prodje i prezivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ako ti je za utehu,1:10 000 000 su sanse da ostane trudna Wink Znaci opustite se male su sanse,ali sledeci put vodite racuna o tome!

@Vrabac
Citat
Pored toga vecina njih odmah ugine

koliko spermatozoida ugine to zavisi od toga koliko je muskarac plodan,znaci nije kod svih isto...Druga stvar spermatozoidi zive 24 h a u telu zene i do 7 dana!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
ja sam cula neki podatak, ali moguce je da gresim, da spermatozoidi na vazduhu mogu da zive jedva minut-dva i da odmah uginu.
a ovo sto je sanja rekla je tacno, da u telu zene zive i do 7 dana, zbog vlazne sredine
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
To za vazduh neznam,ali ako se sperma osusi u roku od 5 minuta logicno da ce i spermatozoidi umreti Smiley U zatvorenom prostoru mogu da zive od 12-24 h,znaci plasticna zatvorena kutijica na primer...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
pa da, naravno da se osusi Smile  ali mislim da kad oni dodju u dodir sa vazduhom da im jako malo vremena treba da uginu cak iako se nije skroz osusilo
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ne umiru bas tolikom brzinom Smiley Dokazi za to su i mnoge price kojima se desilo da sperma udje unutar materice iako je decko svrsio "napolju" tj. na zenski polni organ...Znaci sperma je bila na vazduhu,ali ipak jedan deo moze da udje,ako se ne pazi dovoljno...Bas cu zvati danas mog doktora da ga pitam Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ccc.. al vi umete sampionski da zakomplikujete.
Spermatozoidi su vrlo zanimljiva i osetljiva bica... oni ni na telesnoj temperaturi ne mogu preziveti dugo, iz tog razloga su smesteni u testisima, ne bi li bili van tela i time bili izlozeni vise hladjenju... al to uopste neje tema Smiley Sanse da mala zatrudni su myzeria i ja da sam na mestu clana koji je pitao uopste se ne bih brinuo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
E pitah doktora i za sve nas koji nismo znali spermatozoidi zive na otvorenom 10-15 minuta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:05:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.336 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.