Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi maštaju o Južnoj Americi, a letuju u Crnoj Gori i Grčkoj  (Pročitano 11526 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
da, smaram i pricam o zaveri a vi se opustite i gajite laznu nadu da razmisljate na ispravan nacin Smile cistoca plaza Smile pa gde se vi to kupate u grckoj Smile mora da sam ja bio u nekoj drugoj grckoj za razliku od vas dvoje Smile istina platio sam smestaj nekih 50 e manje ali su me zato docekali u vanpansionskoj kao da sam u marbelji a ne u grckoj Smile pozdrav i sretan put u po svoj vama prilici 'nepoznato'  Smile
IP sačuvana
social share
bez potpisa u zivotu sve ide lakse....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
da, smaram i pricam o zaveri a vi se opustite i gajite laznu nadu da razmisljate na ispravan nacin Smile cistoca plaza Smile pa gde se vi to kupate u grckoj Smile mora da sam ja bio u nekoj drugoj grckoj za razliku od vas dvoje Smile istina platio sam smestaj nekih 50 e manje ali su me zato docekali u vanpansionskoj kao da sam u marbelji a ne u grckoj Smile pozdrav i sretan put u po svoj vama prilici 'nepoznato'  Smile

Ne gajim ja nadu da razmišljam na "ispravan način". Ja samo računam, sa koliko para raspolažem i šta dobijam za to a sve na osnovu ličnog iskustva jer sam i u Crnoj Gori i u Grčkoj bio više puta. Što se tiče komentara za plaže i cene izgleda da jesi bio u nekoj drugoj Grčkoj...


IP sačuvana
social share
All animals are equal, but some animals are more equal than others! - George Orwell
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
mora da sam ja bio u nekoj drugoj grckoj
ti ni ne znas gde je grcka  Smile  Smile  Smile
inace svidja mi se sto ne govoris sa J.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa za razliku od od tebe jesam i u atinu i u solun i halkidiki i nista posebno nemam da istaknem....prosetaj malo do spanije da vidis sta je turizam pa po azurnoj obali pa se vrati u crnoj gori i videces kojoj vrsti turizma se ona okrece...u bilo kom zapisu o grckoj(za koju  ne tvrdim da je losa ali i neposebno dobra,pogotovo sto se cistoce i kvaliteta mora tice) odmah paljba po crnoj gori Smile a to vam dokazuje iza koga se prasina dize Smile istinu da vam kazem ne zivim u cg ali sam poreklom od tamo i imam vikendicu dole ali me nerviraju te izmisljotine o cistoci i skupoci i sl koje ne postoje  Smile
IP sačuvana
social share
bez potpisa u zivotu sve ide lakse....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
pa za razliku od od tebe jesam i u atinu i u solun i halkidiki
nista ti ne verujem  Smile    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Atina i Solun nisu letovališta a Halkidiki nije grad već poluostrvo sa mnogo mesta od kojih sam posetio 6 (Kalitea, Polihrono, Hanioti, Pefkohori, Sani i Neos Marmaras ) i znam o čemu pričam. Takođe sam par meseci boravio u Španiji tako da znam šta je visoki turizam. Tamo recimo dovoze pesak iz sahare kako bi im plaža imala "tu" boju, u Marbelji je tadašnji gradonačelnik (pokojni Jesus Gil) na jednom trgu postavio statue S. Dalia koje su urađene po originalnim kalupima koje je zakupio, na plaži se nisu plaćale ležaljke i suncobrani a ni ulaz i da ne nabrajam dok u CG još nije rešeno ni pitanje kanalizacije, vode i struje.
IP sačuvana
social share
All animals are equal, but some animals are more equal than others! - George Orwell
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
a u  spaniji je reseno pitanje vode? o kakvoj se struji to prica u crnoj gori?kada je hvalila?kanalizacija Smile pa vidite da nabrajate i tudje i svoje Smile gde se to ulaz naplacuje u crnoj gori na plazama sem na 'mogrenu'??? i gde se to lezaljke ne naplacuju u bilo kom letovalistu a ne u spaniji? Smile stvarno se fino zabavljati sa vama Smile sto se tice atine i soluna nisam ni rekao da sam bio na letovnju a halkidiki sam presao uz i popreko i nije navedeno da je to grad Smile cist dokaz da ne citate sta pise vec sta zelite da procitate Smile
« Poslednja izmena: 07. Jul 2009, 17:01:59 od actros1850 »
IP sačuvana
social share
bez potpisa u zivotu sve ide lakse....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Pa jeste rešeno. Za struju u CG sam dva letovanja doživeo restrikcije a sa kanalizacijom kažeš nema problema? Sem što se pliva u istoj... Ležaljke se retko gde naplaćuju ( mislim na destinacije visokog turizma). Da se razumemo, volim ja CG ( kanjon Tare, Morače, Kotor, H. Novi, Ostrog ) ali trenutno je izbor destinacija veliki a CG jednostavno nije konkurentna što nikako ne znači da ljudi neći ići dole.
Samo mi jedno nije jasno... imaš vikendicu dole a ispada da nikad nisi bio u njoj pošto si stigao da obiđeš od azurne obale sve do costa del sol-a i Grčku od Atine do Soluna pa Halkidiki uzduž i popreko...  Smile
IP sačuvana
social share
All animals are equal, but some animals are more equal than others! - George Orwell
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ok ocigledno se ne slazemo,svakog leta sam ceo jul u cg-budvi tacno i ne primecujem neke stvari koje si ti doziveo za dva letovanja a od septembra putujem na nekim drugim destinacijama i tvrdim da je spanija sa vodom katastrofalna kao i da se lezaljke svuda naplacuju pa cak i u extra-losem egiptu.....a to sto de buni da svuda stizem,evo odgovora :svakog leta bar mesec dana moram da budem u budvi a ostalo menjam svake godine u avgustu ili septembru Smile
« Poslednja izmena: 08. Jul 2009, 00:51:51 od actros1850 »
IP sačuvana
social share
bez potpisa u zivotu sve ide lakse....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Možemo ovako u nedogled. Nećemo se složiti jer tvoje tvrdnje da je Crna Gora najpovoljnija, najčistija, ima najbolju ponudu, najlepše more... i generalno da gde god išli čeka nas isto (mislim na nedostatke) nemaju dodirnih tačaka sa mojim iskustvom i iskustvom ljudi oko mene. Iskreno se nadam da će dole stvari krenuti na bolje.  Smile

IP sačuvana
social share
All animals are equal, but some animals are more equal than others! - George Orwell
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.