Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je to stvarno osoba kojoj verujes?  (Pročitano 5446 puta)
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 
Pazljivo biram prijatelje,stavljam ih na testove da bi ih upoznala bolje(ni ne primete kad ih stavim na test).Imam dosta prijatelja,a mogu verovati samo njima 5.
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Hm,pa dok sam zivela u Srbiji,imala sam prilicno puno prijatelja.Bilo je dosta onih kojima sam mogla da verujem,ali nikada nisam imala bezgranicno poverenje prema njima,naucena sopstvenim greskama.Recimo da su me  cak dva puta(posto mi ocigledno nije jednom bilo dosta da naucim), iznaverili i "prodali" oni u koje sam najvise verovala.Osim jedne devojke,koju znam 11 godina i koju volim kao rodjenu sestru.Pored nje prijateljem od poverenja smatram i svog decka.I samo njih dvoje.Jer tek kada odes negde daleko od svih njih,shvatis kome zaista trebas bez obzira na to sto nisi kraj njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Sad cete da cujete jednu pricu.Imala sam naj drugaricu i decka od kojih se nisam odvajala.Jedan dan mi je decko rekao da misli da mu se moja drugarica nabacuje,iako ja to nisam primetila.Mislila sam da preteruje i da mi ona to nikad ne bi uradila,s obzirom da se znamo od malena i da smo bas ono naj,naj.Onda su mi se odjednom otvorile oci kada je on dosao iz vojske da me iznenadi,a ona mu je pritrcala,bacila mu narucje iako je znala da sam sve gledala.Zatim sam videla u njegovom mobilnom kakve mu je sve poruke slala... to je prelilo casu,sa deckom sam raskinula a sa njom vise i ne komuniciram.Kada sam se nedavno pomirila sa njim,ona je prisla i pitala me sto sam se pomirila sa njim i da ja hocu ponovo da ga povredim.Samo da napomenem da se mi volimo i da pouzdano znam da me on nije prevario sa njom.
Konacno,posle toga stvarno nemam poverenja,jer ona nije bila jedina koja me ovako izigrala.Jedina osoba kojoj potpuno verujem i znam da nikada nece da me izneveri je moja sestra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Sad cete da cujete jednu pricu.Imala sam naj drugaricu i decka od kojih se nisam odvajala.Jedan dan mi je decko rekao da misli da mu se moja drugarica nabacuje,iako ja to nisam primetila.Mislila sam da preteruje i da mi ona to nikad ne bi uradila,s obzirom da se znamo od malena i da smo bas ono naj,naj.Onda su mi se odjednom otvorile oci kada je on dosao iz vojske da me iznenadi,a ona mu je pritrcala,bacila mu narucje iako je znala da sam sve gledala.Zatim sam videla u njegovom mobilnom kakve mu je sve poruke slala... to je prelilo casu,sa deckom sam raskinula a sa njom vise i ne komuniciram.Kada sam se nedavno pomirila sa njim,ona je prisla i pitala me sto sam se pomirila sa njim i da ja hocu ponovo da ga povredim.Samo da napomenem da se mi volimo i da pouzdano znam da me on nije prevario sa njom.
Konacno,posle toga stvarno nemam poverenja,jer ona nije bila jedina koja me ovako izigrala.

Nensi,pa veruj mi da nesto jako slicno ovome sto si ispricala desilo se i meni.Kada sam rekla da su me izneverili oni u koje sam najvse verovala i volela,imala sam slican slucaj,a ustvari jos gore.Naime,ne bih sada da zalazim u detalje,ali reci cu samo da devojka za koju bih se u svakom trenutku zaklela i koju sam zaista jako volela,iz mojih ledja svaki put kada sam se ja posvadjala sa deckom iskoristila je priliku da ga muva.Par puta mi je to spomenuo ja sam rekla da umislja nema sanse.I jednom prilikom kada smo prekinuli na nekih par nedelja,bili su zajedno,jednu noc.Nije on nista manje kriv od nje,ali njemu sam imala razloga da oprostim,jer je i on meni kada sam ja gresila,a izmedju ostlog bio je toliko fer da mi prizna,ali njoj...Bar da je bila fer i da mi je priznala,ali ne,cak ni toliko dostojanstva nije imala.Ali tako mi i treba.Bar sam naucila da nikome ne treba bezrezervno verovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.