Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ćete više putovati kada nam EU ukine vize?

Glasanje završeno: 15. Avg 2009, 22:50:43

Da, imaću finansijskih mogućnosti i jedva čekam
39.4%  (13)
Ne, jer verovatno neću imati finansijskih mogućnosti
45.5%  (15)
Ne, jer ne želim ili nemam potrebe da putujem
15.2%  (5)
Ukupno glasova: 33
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ćete više putovati kada nam EU ukine vize?  (Pročitano 11693 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Moja prijateljica je bila skoro pozvana na jedan skup u Nemackoj. Pogadjajte zasto nije otisla - zbog vize! Kasno joj javili, zaboravili da mi zivimo u Stradiji


Sta kazes, zvali je?! Ako su je zvali, viza se na osnovu tog poziva dobija za jedan dan, tako da  Smile
pa,vi'is ko je autor te izjave...
« Poslednja izmena: 18. Jun 2009, 01:25:42 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Sta kazes, zvali je?! Ako su je zvali, viza se na osnovu tog poziva dobija za jedan dan, tako da  Smile

kako da ne, jedva docekaju da te vide tamo sa pozivom.
ona je kasno dobila vizu i nije uspela da ode, ako si bio nekada, makar jednom u zivotu za vizu, a ja sam ihahaj odlazio po to, onda znas o cemu je rec

viza se ne dobije uvek na vreme, ako ne uspes da rezervises termin kada ti odgovara. pogotovo ako neki poziv dobijes "kasno" - sto se njoj desilo

eto sada ce ljudi moci iz Stradije da putuju bez viza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
10 dana po 20e za hostel

Zato odes u Prag gde je soba u hotelu sa tri zvezdice oko 30e za dve osobe (free wi-fi, dorucak, cisti peskiri svakog dana), rucak\vecera u restoranu sa nenormalnim porcijama 15e, prevoz u savrsenom gradskom prevozu oko 10-15e nedeljno i ulaz gotovo svuda - besplatan... Smiley))

Ne, zaista... Zapadna Evropa je preskupa... ja tamo nikad ne bih isla i da mi plate... Smiley

« Poslednja izmena: 18. Jun 2009, 07:11:34 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
ona je kasno dobila vizu i nije uspela da ode, ako si bio nekada, makar jednom u zivotu za vizu, a ja sam ihahaj odlazio po to, onda znas o cemu je rec

Nisam nikada bio, ja sam podivljali Srbin koga nisu smeli da puste van grane, jer sam opasan po okolinu. Smile
Znam o cemu pricas, ali opet sve to zavisi od toga ko ti posalje poziv. Ako je u pitanju poslovna saradnja, naucni seminar i sl., viza se dobija lako. E, sad ako ti neko salje foru poziv, nisu ni oni u ambasadi mutavi, pogotovu sto znaju da imaju posla sa nama.  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson K510i
neka je meni plata ovde 850e da ja mogu da vidim da resavam stambeno pitanje da mogu da zasnujem porodicu sa najmanje 4-oro dece

Kad uspes da prehranih vas 6-oro sa 850 E ja ti dizem spomenik u mom selu.
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
10 dana po 20e za hostel

Zato odes u Prag gde je soba u hotelu sa tri zvezdice oko 30e za dve osobe (free wi-fi, dorucak, cisti peskiri svakog dana), rucak\vecera u restoranu sa nenormalnim porcijama 15e, prevoz u savrsenom gradskom prevozu oko 10-15e nedeljno i ulaz gotovo svuda - besplatan... Smiley))

Ne, zaista... Zapadna Evropa je preskupa... ja tamo nikad ne bih isla i da mi plate... Smiley


Zezas me za to, prevoz stima al hotel mi je stvarno jeftin mada sam opet i tu bio kod prijatelja  Smile

A poziv je uvek bio ta jeftina verzija putovanja, smestis se na gajbu kod nekog, sveras gradskim prevozom i tako to...
Ja sam na nagovor prijateljice u Madridu par puta preskocio ono rotirajuce cudo na ulazu u metro (u metrou inace nema kontrolora) pa me je na kraju bilo blam i kupio sam dnevnu kartu.
Inace, na neki fake novinarska karta, studentska itd se isto ulazi svuda za dz.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ona je kasno dobila vizu i nije uspela da ode, ako si bio nekada, makar jednom u zivotu za vizu, a ja sam ihahaj odlazio po to, onda znas o cemu je rec

Nisam nikada bio, ja sam podivljali Srbin koga nisu smeli da puste van grane, jer sam opasan po okolinu. Smile
Znam o cemu pricas, ali opet sve to zavisi od toga ko ti posalje poziv. Ako je u pitanju poslovna saradnja, naucni seminar i sl., viza se dobija lako. E, sad ako ti neko salje foru poziv, nisu ni oni u ambasadi mutavi, pogotovu sto znaju da imaju posla sa nama.  Smile

Ja sam dobila turisticku bez imalo problema... cak i pre nego sto sam donela dokaz da je hotel placen Smiley

Citat
10 dana po 20e za hostel

Zato odes u Prag gde je soba u hotelu sa tri zvezdice oko 30e za dve osobe (free wi-fi, dorucak, cisti peskiri svakog dana), rucak\vecera u restoranu sa nenormalnim porcijama 15e, prevoz u savrsenom gradskom prevozu oko 10-15e nedeljno i ulaz gotovo svuda - besplatan... Smiley))

Ne, zaista... Zapadna Evropa je preskupa... ja tamo nikad ne bih isla i da mi plate... Smiley


Zezas me za to, prevoz stima al hotel mi je stvarno jeftin mada sam opet i tu bio kod prijatelja  Smile

A poziv je uvek bio ta jeftina verzija putovanja, smestis se na gajbu kod nekog, sveras gradskim prevozom i tako to...
Ja sam na nagovor prijateljice u Madridu par puta preskocio ono rotirajuce cudo na ulazu u metro (u metrou inace nema kontrolora) pa me je na kraju bilo blam i kupio sam dnevnu kartu.
Inace, na neki fake novinarska karta, studentska itd se isto ulazi svuda za dz.

Bila sam tamo pre dva meseca... Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Uf, ispada Prag jeftin ko pre, inace sam mislio da su tamo hoteli skuplji, ja sam inace bio kod prijatelja tj. prijateljica koji su mene posetili pa ja njih 
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ukidanje viza ne znači da ćete moći da se zaposlite u Eu, tako da se džabe prepirete. Za to je potrbno da Srbija postane član EU. To će biti .....2xxx  godine, a možda i neće biti.
Тачно тако.

Srbi su snalazljiv narod, umeju da nadju posao i bez tih birokratskih zavrzlama  Smile
То што ти тако невино зовеш "бирократска заврзлама" јесте законска обавеза, и њено кршење је кривично дело, које повлачи законске санкције, депортацију и  доживотну забрану уласка у било коју државу ЕУ.

Ти си дужан да поштујеш законе државе које посећујеш а све остало је криминал.
Због таквих као што си ти који са одобравањем гледају на ту врсту "сналаживости" а што је у ствари "вршење кривичних дела" су нас и ставили кавез, увели санкције, увели визе итд.

Доста више са "муљањем"!


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Moja prijateljica je bila skoro pozvana na jedan skup u Nemackoj. Pogadjajte zasto nije otisla - zbog vize! Kasno joj javili, zaboravili da mi zivimo u Stradiji

Citat
meni su bre mladost ukrali razno razni milosevici seselji djindjici i tadici

 Smile Smile Djidnjic ti je ukrao mladost  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
pa jel nije? svako od njih po 2-3-4 godine na vlasti u beznadju i prosipanju laznih obecanja kojima su mi bacali prasinu u oci, zasto bi to onog mafijskog premijera izuzelo od sranja koje je napravio, zato sto je mrtav? pa i sloba je mrtav pa ga se demokrate i dan danas radoi secaju!

neka je meni plata ovde 850e da ja mogu da vidim da resavam stambeno pitanje da mogu da zasnujem porodicu sa najmanje 4-oro dece

Kad uspes da prehranih vas 6-oro sa 850 E ja ti dizem spomenik u mom selu.
Pa dobro ja sam mislio na prosecnu platu u Srbiji da bude 850e pa ja i zenica radimo i imamo 5-oro dece jer volimo da imamo puno dece i mozemo da ih izdrzavamo na to sam mislio
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.