Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Руска војна база у Србији  (Pročitano 61413 puta)
16. Jun 2009, 14:30:14
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Откад је Гаспром на велика врата ушао у Србију, мислим да није немогуће, да се на територији Србије отвори руска војна база, која би омогућила Србији да коначно прогледа, да почнемо лакше да дишемо, и да се ови смрадови са Запада који су нам окупирали земљу и предали је шиптарима,  повуку.
У овом тренутку немоћни смо да се сами ослободимо.
Ако не желимо нових пет векова да чамимо, и ако желимо уопште да вратимо оно што је наше пре него што нам све светиње буду порушене а гробља уништена, онда се морамо окренути Русији. Дати неки знак да смо вољни да руски тенкови,сада када је Русија поново јака, јача него икада, дођу, и задрже се коју годиницу - од 9 -99 на овим нашим просторима. Браћа су ипак браћа, а окупаторе треба протерати.
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ocemo rusku bazu  Smile ..... Ustvari , nekoliko baza ..... Al sa ,,Iskanderima ,, ....... Moze i sa ,,Topoljima ,, ....  Smile......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson p910i
Ja sam za  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Ocemo rusku bazu  Smile ..... Ustvari , nekoliko baza ..... Al sa ,,Iskanderima ,, ....... Moze i sa ,,Topoljima ,, ....  Smile......
Морам да нађем неке фотографије руских војних база у Абхазији... то ћу вечерас... а за Искандере и Топоље, средиће нам Рогозин, српски зет. Smile
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Ja sam za  Smile


Нормално, здрав разум  говори шта је најбоље за Србију. SmileНије добро опирати се здравом разуму. Smile
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Oće to, Rus da ratuje za Kosmet, a Srbin da ladi jaja i psuje majku zapadnjačkovatikansku. Ne biva to. Nama je dovoljno da Rusija kao država što više ojača. A Kosmet ko je prodao, red je da za njega krvari i daje lovu. Mi ako ne možemo Kosmet da vratimo sami, ne treba ni da nam ga niko poklanja. Rusija je tu samo da obezbedi ravnopravne uslove u borbi za Kosmet, a ne ko 1999 Albanci plus Nato protiv Srbije. Mi treba da savijemo grbaču i radimo da bi se vratili na Kosmet. Snaga Rusije u tom kontekstu može samo da bude od koristi. Snaga SAD se već pokazala kako deluje kad su srpski interesi u pitanju. Ustaši Krajina, Šiptaru Kosmet i opet ima baja koji više vole SAD od RF, što je za mene totalna enigma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Oće to, Rus da ratuje za Kosmet, a Srbin da ladi jaja i psuje majku zapadnjačkovatikansku. Ne biva to. Nama je dovoljno da Rusija kao država što više ojača. A Kosmet ko je prodao, red je da za njega krvari i daje lovu. Mi ako ne možemo Kosmet da vratimo sami, ne treba ni da nam ga niko poklanja. Rusija je tu samo da obezbedi ravnopravne uslove u borbi za Kosmet, a ne ko 1999 Albanci plus Nato protiv Srbije. Mi treba da savijemo grbaču i radimo da bi se vratili na Kosmet. Snaga Rusije u tom kontekstu može samo da bude od koristi. Snaga SAD se već pokazala kako deluje kad su srpski interesi u pitanju. Ustaši Krajina, Šiptaru Kosmet i opet ima baja koji više vole SAD od RF, što je za mene totalna enigma.
То ти кажем.
Кад будемо имали руску војну базу у Србији, то ће бити више него довољно, чак ни да Руси не мрдну прстом (а неће бити тако) да се Србима поврати самопоуздање,и да се успостави каква таква равнотежа у ономе што нам кад тад предстоји кад се заиста тргнемо и схватимо да смо окупирани, да нам је НАТО канцеларија у Београду, а фашисти са запада на нашој земљи - помажу шиптарима да протерају и оно мало преосталих Срба на нашој земљи коју би да припоје својој матици Албанији.
А "баје" које воле више САД од Русије, су, у поверењу, ментоли ... па САД поред тога што уништавају све где  њихова војска крочи, све чега се дотакну, разарају и сами себе у чему их (мислим у том саморазарању), да не лажем, подржавам до краја ...
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nadam se da ce Srbija ocuvati svoje dostojanstvo i nece dozvoliti otvaranje ruske baze u Srbiji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson p910i
nadam se da ce Srbija ocuvati svoje dostojanstvo i nece dozvoliti otvaranje ruske baze u Srbiji

Надам се да ће сачувати достојанство не неће дозволити постојање америчке... чек? Аааа, да већ постоји
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nadam se da ce Srbija ocuvati svoje dostojanstvo i nece dozvoliti otvaranje ruske baze u Srbiji

Bravo  Smile ... To se zove patriotizam ...... I ja se nadam da ce Srbija ocuvati svoje dostojanstvo i nece dozvoliti otvaranje baza i okupaciju svoje dr...... upssss  Smile ....... U nastupu patriotizma odoh predaleko ..... A  da americku bazu pocnemo  smatrati vrhunskim  dokazom dostojanstva  Srbije  ? ........  Smile ....... Onda bih poslozio kockice .... Ovako imam neki cudan osecaj da ispadamo ... nedostojanstveni  ......

Enivej , posle stotinke sekunde nedoumica opet se zalazem za otvaranje ruskih baza na teritoriji Srbije  Smile.....sto hitnije  .....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.