Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:49:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupujem zvucnike za auto  (Pročitano 3802 puta)
13. Jun 2009, 18:02:14
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
kupujem dvosistemse ili tro sistemske zvucnike ila bas kutiju ili slicno od ili preko 200-300w u ceni do 3000din
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ja imam finu opremu za auto ako te zanima, povoljno... U pitanju su:

Bazuka(tuba) Blaupunkt GTT 1200, 200W RMS...

Pojacalo takodje Blaupunkt GTA 2 Special Mk II 2/1 Channel, 400W...

Sve je original Blaupunkt, oprema je stara mozda nekih godinu dana, inace veoma malo koriscena, stanje kao novo! Trenutno stoji van auta, uz to bi dobio i komplet silikonskih kablova potrebnih za woofer i pojacalo... Ako te zanima javi se na pp, pa ce mo se dogovoriti oko cene... Imam i zvucnike, elipse GTX 693, ali njih ne bi skidao sa auta!

Evo dodao sam ti i slike svih komponenti, imam i sva upustva, garanciju i papire koji idu uz navedeno...

Pozdrav...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1s.jpg
(28.48 KB, 530x325)
268562546.jpg
(35.5 KB, 500x434)
Blaupunkt_GTx693HPT.jpg
(43.65 KB, 450x335)
gtt1200s.jpg
(32.44 KB, 500x434)
« Poslednja izmena: 14. Jun 2009, 20:22:58 od TheLastCorsair »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
e buraz neznam da koristim pp ako mozes da mi u ovoj temi kazes koja je cena jer nisam bas pri parama ili ako neces ovde probaj ti meni da posaljes pp pa cu pokusati nesto da uradim.imaj razumevanja pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
jel ima jos neko ponude
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
E izvini, u nekoj strasnoj guzvi sam pa nisam ni stigao da svratim na forum!  Smile

Mogu ti dati sve za 6000din, ili ti 65e! Znaci sve je u odlicnom stanju, original i veoma malo korisceno! A rekao sam ti vec da dobijas i komplet silikonske kablove za povezivanje svega na auto... Ispod toga stvarno ne mogu, tj. ne isplati mi se nikako! Posto je sve placeno vise od 120e kad je kupljeno novo!

Ako si zainteresovan ti pisi, ako ne nista naravno...  Smile

Pozz...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
vazi buraz samo moram da vidim sa caletom jos i gotovo znaci javljam ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Jesi prodao ovu Blaunpukt Bazuku i pojačalo?Koja je cena pojedinačno. Odgvori mi na : mladen. ue@gmail. com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:49:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.223 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.