Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene koje koriste crveni ruž su uspješnije  (Pročitano 7361 puta)
13. Jun 2009, 12:46:48
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Rezultati nedavne studije

Žene koje koriste crveni ruž su uspješnije


Žene koje koriste crveni ruž za usne su pune samopouzdanja i u većini slučajeva imaju veoma uspješnu karijeru, otkrića su nedavno objavljene studije, piše Daily Mail.

Pripadnice ljepšeg spola koje koriste jarko crveni ruž uglavnom su osobe prepune samopouzdanja, osjećaju se atraktivnije, i veoma su zadovoljne svojim ljubavnim životom.

Nasuprot tome, žene koje ne koriste ruž ili sjaj za usne obično pate od nedostatka samopouzdanja ili se osjećaju manje atraktivnim.

U studiji koju je provela kompanija VIE at Home učestvovalo je više od 3000 žena. Prema podacima studije, žene se za boju ruža najčešće odlučuju ovisno o raspoloženju.

"Žene koje koriste crveni ruž imaju više samopouzdanja, osjećaju se atraktivnije i dominantnije i to je vjerovatno jedan od razloga zbog kojeg imaju i uspješniju karijeru od ostalih žena", istakao je Ros Simmons glasnogovornik kozmetičke kuće VIE at Home.



Više od 55 procenata ispitanica kazalo je da se osjećaju puno bolje i optimističnije kada nanesu ruž.

Jedna od četiri ispitanice nanosi crveni ruž kada želi biti privlačnija i atraktivnija suprotnom spolu, dok je četvrtina ispitanica istakla da nanose blijedu roze boju ruža kada su sretne.

Gotovo polovina ispitanica kazala je da jarko crveni ruž koristi onda kada želi biti primjećena, dok trećina ispitanica crveni ruž nanosi kada ide u noćni provod, dok po danu uglavnom koriste neutralne boje

Istraživanje je također pokazalo da 'prosječna' žena posjeduje pet ruževa različitih nijansi, dok samo jedan od njih uvijek ima u svojoj torbi.

Noćni izlasci, provodi u diskotekama ili odlazak na večeru su najčešći razlozi zbog kojih se žene odlučuju za nanošenje jarke boje ruža.

"Činjenica da 'prosječna' žena posjeduje pet ruževa pokazuje koliko su opsjednute kozmetikom. No, naše istraživanje je pokazalo i to da primjena određene boje ruža može znatno utjecati na raspoloženje žene. Svijetlo roze nijansa ruža, kakvu nosi pjevačica Beyonce, otkriva da je žena sretna, te da ima dobar seksualni život, dok crveni ruž otkriva samouvjerenost žene i njenu dominantnost", istakao je Simmons.

(Sarajevo-x.com)

_________________________

imal ista odvratnije nego kad zena koja nema usne vec dvije crte, stavi crveni karmin  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
Nasuprot tome, žene koje ne koriste ruž ili sjaj za usne obično pate od nedostatka samopouzdanja ili se osjećaju manje atraktivnim.

 Smile

...ILI... su prirodno lepe i usklađene pa im ne trebaju ni sjaj za usne ni karmin.

Citat
Više od 55 procenata ispitanica kazalo je da se osjećaju puno bolje i optimističnije kada nanesu ruž.

Znači da one, u stvari, imaju problema sa samopouzdanjem. Ali ni to nije tačno jer se ne može generalizovati u toj meri. Ima žena kojima stvarno stoji karmin ali što kaže:

Citat
imal ista odvratnije nego kad zena koja nema usne vec dvije crte, stavi crveni karmin  Smile

slažem se. Takođe znam i devojke (tačnije devojku, jer mi uvek ona padne na pamet) iz srednje koja nikad sjaj niti karmin nije stavila i ne verujem ni da bi joj stajao (a nema "dve crte" pritom, već jako lepa usta usklađena sa licem i očima  Smile ) i to je i dalje jedna od najlepših devojaka koje sam u životu video. Tako da....
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ja recimo nikad ne stavljam nista na usne, prosto nemam obicaj.
mislim, nije kao da se sminkam i ovako, al to nesto na usne .. nikad ne stavljam.

jesam spomenula da se osjecam manje atraktivno?  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
jesam spomenula da se osjecam manje atraktivno?

Nay... Znači ti spadaš u one koji se spominju u anketi? How strange... Pa dobro, zato i jesam rekao:

Citat
Ali ni to nije tačno jer se ne može generalizovati u toj meri.

 Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Ja koristim crveni ruz u posebnim prilikama ali ga jako brzo pojedem i onda to izgleda kao da sam jela svinjsko pecenje  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
ma ovo reklamiraju karmine,100%
fabrika crvenih karmina pancevo...

kao sto si vec (qcko) rekao,i meni su mnogo lepse devojke bez karmina...
uglavnom ko nosi karmin nema samopouzdanja(a ni lepote,al ponovo i to zavisi),pa nanosenjem se osecaju lepse i samopouzdanije...

jos jedan placebo...
Citat
Ja koristim crveni ruz u posebnim prilikama ali ga jako brzo pojedem i onda to izgleda kao da sam jela svinjsko pecenje 
Smile

"kakva sam ko svinja"
-"i jos si se umastila"  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
jesam spomenula da se osjecam manje atraktivno?

Nay... Znači ti spadaš u one koji se spominju u anketi? How strange... Pa dobro, zato i jesam rekao:

Citat
Ali ni to nije tačno jer se ne može generalizovati u toj meri.

 Smile

salila sam se qcko pobogu si  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Na forunu se nikad ne zna kad se sali,a kad si ozbljan  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Boze svasta, pa kako da ja budem neatraktivna  Smile Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
salila sam se qcko pobogu si

aaa... ok, misliš kao i ovde:

Citat
Boze svasta, pa kako da ja budem neatraktivna

Šala pršti na sve strane  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.198 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.