Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stroga presuda: Dokiću čak 15 meseci zatvora!  (Pročitano 7859 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja ne znam kako neko moze javno da proziva nekog a kasnije kad ovaj popizdi uzme da se zali kako mu ovaj pretio, ja da sam na njegovom mestu ne bi javno, nego platis i izmlate govnara ovako samo sebi probleme napraivo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Логика ти је врх ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ma nema frke za Dokića.
Daće Jeremić 1 000 000 $ da stvar legne.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
i po pravilu se ne uzimaju ozbiljno

Vlast takve pretnje ne procesuira sudski, tu si u pravu, ali postoji elementarno ljudsko pravo na samoodbranu, regulisanje problema sa takvima. Šala na šalu, što bi rekao Dokić.


 da tebi recimo preti neki tvoj komshija da hoce da te ubije , u najboljem slucaju bi doshla policija i pokushala malo da vas "miri" . a mnogo puta se iz takvih nereshenih komsijskih ili porodichnih sukoba i dese ubistva , iako "svi znaju"  Smile da problemi postoje. dokic je s druge strane ekspresno procesuiran iako nema nikakve shanse da bi svoju pretnju i sproveo u delo ako je psihichki zdrav. a ako je bolestan , onda i nije uracunljiv pa ne moze da mu se sudi.

 pri tome da te upozorim da nasha drzava ne priznaje pravo na samoodbranu . dakle , za razliku od SAD , ti bi itekako mogao da zaglavish u zatvoru ako ubijesh nekoga ko ti naoruzan upadne u stan  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Да је претио амбасадору Русије не би добио ни 15 дана, то више говори о жутом режиму.  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Nekoliko ovakvih kazni i više neće biti pičkaranja. Pa ne možeš ući u Poštu da u njoj neko ne pičkara, onda takve treba da trpiš.


Мислиш не можеш ући у пошту а да није гужва зато што обавезно 50% шалтеруша не ради оно за шта су плаћене.  Smile

Што се Докића тиче, ко га јебе одувек је био бахат. Него је мука што се дилерима и осталим говнима развлачи суђење месецима па и годинама док се они бране са слободе и на крају добију мање казне него овај крелац за своје лајање.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Dokice (otac, cerka) ne treba strpati u zatvor, vec u neku drugu vrstu institucije...

Ja ne znam kako neko moze javno da proziva nekog a kasnije kad ovaj popizdi uzme da se zali kako mu ovaj pretio, ja da sam na njegovom mestu ne bi javno, nego platis i izmlate govnara ovako samo sebi probleme napraivo....

Sto je najzanimljivije, ambasador nije podneo krivicnu prijavu. Tuzilastvo je postupalo po sluzbenoj duznosti.
S druge strane, sta idiot ima da preti ambasadoru?

Da li ju je on napravio? Jeste.
Da li ju je on terao da trenira? Jeste.
Da li je on zaradjivao na njoj? Jeste
Da li je to neko ludilo u njihovoj porodici nasledno? Izgleda da jeste.
Da li je neko kriv sto on ne zna da okrene telefonski broj i razgovara sa cerkom, vec se umesto toga pickaraju sa novinama i iznose svoj prljav ves? Ne, oboje su podjednako idioti.
Da li su oboje psihopate? Da, jesu.
Da li su oboje bruka za Srbiju i srpski sport? O, da..

Prema tome, kakve veze ambasador ima sa necijim privatnim porodicnim problemima?  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2009, 05:51:33 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
pri tome da te upozorim da nasha drzava ne priznaje pravo na samoodbranu  . dakle , za razliku od SAD , ti bi itekako mogao da zaglavish u zatvoru ako ubijesh nekoga ko ti naoruzan upadne u stan

Ja nisam govorio o pravnom poretku Srbije ili SAD, već o tome da čovek ima pravo da se odbrani, čak i ako će zbog toga u zatvor.

Ako bi mi neko upao naoružan u stan naravno da bih pružio otpor, nezavisno od toga kako bi to posle bilo tretirano pred sudom.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, kazna je takva jer je min za nelegalno drzanje oruzja 1 godina. Presuda nema veze sa pretnjama.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Inace, kazna je takva jer je min za nelegalno drzanje oruzja 1 godina. Presuda nema veze sa pretnjama.

Citat
Krivično veće sudije Dragane Kličković izreklo je Dokiću kaznu od 10 meseci zatvora zbog krivičnog dela ugrožavanja sigurnosti i sedam meseci zbog nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija, a onda i jedinstvenu kaznu od 15 meseci zatvora


Интересантно је и да је телефонска претња амбасадору за 3 месеца тежи прекршај него држање две бомбе и нешто муниције  Smile

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.