Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:16:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstvo  (Pročitano 11595 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Idem u srednju, ali svako ima svoje drustvo, ja popricam sa njima, ali slabo, neki od njih se druze zajedno... imam ja drustva, ali vise poznanika, izadjemo ponekad, ali izlazim jednom u nedelju dana, ne mogu da nadjem stalno drustvo, tu je problem.

Citat
Šta ti misliš - koji je razlog tome što nemaš prijatelja/e?
Mozda se ne trudim dovoljno, ne znam tacno, hocu da poradim na tome, mozda je u pitanju da sam dosadna osoba, iako se trudim da ne budem, mozda zato sto zivim u manjem gradu, pa mi je izbor manji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Sve je to mogućno. Smiley

Ali mora postojati i neki razlog u samom tebi. Ovo što si naveo su više neki spoljašnji faktori.

Ne moraš nama ovde da odgovoriš, ali je jako važno da odgovoriš sebi: šta je to - u tvojoj ličnosti - što te sprečava da sa nekim ostvariš bliskiji kontakt?
Da li si povučen, stidljiv, da li te to i koliko sputava u svakodnevnim situacijama?
Da li se plašiš šta će drugi o tebi da misle?
Kako stojiš sa devojkama (ili šta je već predmet tvog interesovanja  Smile )?
Da li misliš da imaš manjak samopouzdanja?

Dosadna osoba... Eh, sad ispada da samo ultrazabavni ljudi imaju prijatelje. To uopšte nije tačno.
Čak i da zaista jesi dosadan (ali se i to mora definisati - šta u tvom slučaju znači biti dosadan - biti nametljiv, pričati samo o sebi, biti ćutljiv, itd.), morao bi pre ili kasnije naići na sličnu osobu, i eto okolnosti da se zbližite.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i

Dosadna osoba... Eh, sad ispada da samo ultrazabavni ljudi imaju prijatelje. To uopšte nije tačno.


   Nije! Ja sam ultrazabavan, pa opet nemam prijatelja!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda

Dosadna osoba... Eh, sad ispada da samo ultrazabavni ljudi imaju prijatelje. To uopšte nije tačno.


   Nije! Ja sam ultrazabavan, pa opet nemam prijatelja!  Smile

Vazno je da imash "prijateljica"  Smile


ontopic: svaka rupa nadje zakrpu. Samo ti budi otvoreniji i iskreniji.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 4X HD
A sta je sa onima koji ne mogu da nadju prijatelje iako to zele? Na primer ja, imam poznanike, ali nemam prijatelja da izadjemo zajedno, popricamo otvoreno, odemo negde, bilo sta, svi prijatelji koje sam imao su nasli novo drustvo, gde vidim da im je bolje, samo ja nisam uspeo to da uradim, ne razumem sta je u pitanju, ali jednostavno je tako, mozda treba da se trudim vise? Ali ne znam kako, i veoma mi je tesko da vreme provodim sam, narocito kada je leto, vreme odmora, nemam sa kime da provodim vreme, uvek sam.  Jel imao neko slican problem i jel uspeo da se izbavi iz njega? Vec duze vreme razmisljam, naicice neko sa kim cu moci da se druzim i sve sto sam naveo, ali kako vidim, toga nece biti.
prijatelji nisu neshto shto se stiche trudom, prijatelji se stichu tako shto budesh ono shto jesi, pa se oni koji su kompatibilni sa tobom osete prijatno u tvom drushtvu i pozele da provedu vishe vremena sa tobom, da podele svoje misli i osecanja sa  tobom. I ako ti isto osecash prema njima i sve to sprovedete u delo...prijateljstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 95
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson k550i
hteo sam qcku nesto da odgovorim,
ne mozes ti naci sad na brzaka pravog prijatelja.. za to treba godine, da bi ti nekog istinski "procito"  a i tad verovatno neces 100 % sve znati..
ja ti predlazem da nadjes nekog sa kim si bio dobar u osnovnoj ili neko iz kvarta sa kim si se ranije druzio,pa polako da krenes..
IP sačuvana
social share
Mnogi ljudi mogu da urade vise od onog za sta misle da su sposobni.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sve se moze kad se hoce i nista se ne mora.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
hteo sam qcku nesto da odgovorim,
ne mozes ti naci sad na brzaka pravog prijatelja.. za to treba godine, da bi ti nekog istinski "procito"  a i tad verovatno neces 100 % sve znati..

Naravno, ali mora se od nečeg početi... A počinje se od poznanstva, pa posle se vidi u šta će to da preraste...
Ja sam samo naveo nekoliko startnih opcija iz kojih bi mogao da zaključi šta dalje i u kom smeru ići.  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Najbolji prijatelji se nalaze u nevoljama.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
hteo sam qcku nesto da odgovorim,
ne mozes ti naci sad na brzaka pravog prijatelja.. za to treba godine, da bi ti nekog istinski "procito"  a i tad verovatno neces 100 % sve znati..
ja ti predlazem da nadjes nekog sa kim si bio dobar u osnovnoj ili neko iz kvarta sa kim si se ranije druzio,pa polako da krenes..

   Licno, meni jako tesko pada da ostvarujem kontakte sa nekim sa kim sam pre bio, ali vise nisam dobar. To jeste ekonomicno, ali kada vec prestanem da budem dobar s nekim, to je ocigledan znak da bi svako drugo prijateljstvo s tom istom osobom bilo forsiranje. Sve sto mi treba je par prijatelja s kojima sam dobar i blizak od onda kada sam ih upoznao, naravno, ne u istoj meri, nego sve vise i vise.

   Nikada necu zaboraviti prijateljstvo s jedim likom, kada sam bio manji. Bili smo dobri 8-9 godina, ali se nesto dogodilo. I tu je sve stalo. Ne zelim da pokusavam da s njim obonovim to prijateljstvo, vec pamtim dobra vremena, a za sebe sada imam ljude koji su mi bitniji od svega ostalog, s kojima (bar ne jos) nisam prestao da budem dobar. I nadam se nikada necu...
« Poslednja izmena: 17. Jun 2009, 10:48:15 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
mozda zato sto zivim u manjem gradu, pa mi je izbor manji...

   Da, iako je moguce da je do tebe, moguce da je i ovo bitan faktor za tvoj manjak prijatelja. Moguca da za tebe ne postoji niko kompatibilan.




             ups, dve poruke za redom... Smile
             sori, bambi...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jun 2009, 10:51:24 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:16:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.