Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:35:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Verovatno hakovan.....  (Pročitano 6244 puta)
12. Jun 2009, 03:07:58
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Ovako da odma pocnem...(malo ce zvucati glupo ali saslusajte i ako mozete pomoci odgovorite)

Igrao sam Counter Strike 1.6 igru, posto sam admin na jednom serveru, neki su pravili probleme, jednog sam banovao, inace on je albanac, tako se vratio ja ponovo ban, i nije se vise vracao, ali.........
odjednom pocela neka albanska muzika da se cuje na "zvucnjake" tj samo jedan ispred (imam 5.1)
sad kad pustim muziku, cuje se na sve zvucnike osim na taj ispred mene, tu se slabo cuje samo ona albanska muzika neka.....
zanima me kako mogu da proverim da li ima nesto u kompu pa da izbrisem, sve u svemu da se iscupam iz ovog s*anja, znam da zvuci glupo ali jbg, ko moze da pomogne neka kaze.....

Unapred hvala
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Prilikom pojavljivanja doticnih problema kao preliminarno resenje preporucujemo vam da skenirate vas racunar sa azuriranim Anti-Virus i Anti-Spyware programima. Posetite ovu temu za vise informacija, kao i ovu temu za spisak i test najboljih Anti-Virus programa.
Ukoliko se Vas problem i dalje pojavljuje, preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Tose cuje u igrici ili i kad je ugasena, tj. u samom Windowsu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Neces mi verovati !!!!


ja sam na zvucnicima kad su mi bili u staroj sobi hvatao neki albanski radio !!!1
komp nije ni bio ukljucen,samo zvucnici,i culi su se neki zvuci,ja bi reko na albanskom,tako mi je zvucalo...

(ne zajebavam se,stvarno mi se to desilo)



al evo od kad sam se preselio u drugu sobu,lepo radi....ko ce ga znati do cega je...

mozda preseca neke talase,kao npr kad ti zvoni telefon,a zvucnici idu onaj zvuk t n n n n t n n n n
« Poslednja izmena: 07. Jul 2009, 23:47:37 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2195
Zastava Pirot,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
Samsung S8
LoL !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Neces mi verovati !!!!


ja sam na zvucnicima kad su mi bili u staroj sobi hvatao neki albanski radio !!!1
komp nije ni bio ukljucen,samo zvucnici,i culi su se neki zvuci,ja bi reko na albanskom,tako mi je zvucalo...

(ne zajebavam se,stvarno mi se to desilo)



al evo od kad sam se preselio u drugu sobu,lepo radi....ko ce ga znati do cega je...

mozda preseca neke talase,kao npr kad ti zvoni telefon,a zvucnici idu onaj zvuk t n n n n t n n n n
E niko ti i ne moze verovati, da zvucnici hvataju radio signal. Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Ne da nije nemoguce, nego se desavalo. Skoro je bio jedan slucaj na klinici, isto neki albanski radio... Pretrazi malo forum, pa vidi kako smo resili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung s21+
To mi se komšiji desili ja mu nisma verovao dok nisam otišao i čuo,ugašen računar znači nije iz struje,ali iz zvučnka pjesme neke na engleskom ma ne vežu balade!!!Ja sam se kidao čitav dan od smijeha!!! Smile Smile Smile

Nisi hakovan,ne znam šta da ti kažem kako da ukloniš to,jbg nailaze neki talasi pa nanose na zvučnike radio!!! Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2009, 01:10:09 od Stevanidja »
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ja zivim blizu Rumunske granice i meni je to redovna pojava,samo to kratko traje mozda 30-tak sekundi,to se desava obicno na promenu vremena kad je visok vazdusni pritisak,cuje se neka rumunska radio stanica, i da,moguce je da samo zvucnici hvataju radio signal,nije smesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla SeaMonkey 2.0a3
mob
SonyEricsson k800
Malo OT jebiga kad ste vec par nevjerovatnih primjera naveli....
Pravio neki dan racunar susjedu i razvaljeno mu dugme za paljenje na kucistu. Gasi ga normala ono na start... Medjutim da ga upalim, podjoh ono da spojim sarafcigerom na maticnoj ona 2 pina, Kad ce on ...JOK tako, cekaj...Kad uze mobitel, okrenu se na kucni, kad se upali racunar Smile.... Ja Umirao od smijeha jedno pola sata...Kad valjda do internog modema..stali! Eto Sorry na OT (operacija trijumf)
IP sačuvana
social share
Necu zvake ocu kusur!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:35:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.