Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:41:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: M-84 unapređenja  (Pročitano 15713 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Molim učesnike ovog foruma da više ne spominju moje ime, niti komentarišu moj rad, niti moju stručnost. Povukao sam se sa ovog foruma i molim vas da me zaobiđete.  Molim moderatore da svaki tekst gdje se ja spominjem obrišu.


Vladimir Ivanović
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
@bf_109_g_6
Американци јесу затворили Сартид за истраживање и развој наши научници ту више немају приступа ово је изјава професора са ТМФ. Имамо железару али као да је немамо. Американци свакако немају интерес да потпомажу нашу памет и наше знање.

Сартидова топла ваљаоница се користи за израду квалитетних микролегираних челика и свакако може да се користи (и јесте се користила) за израду панцирних челика а ти мисли шта хоћеш.

Никада нисам ни тврдио да Сартидова висока пећ производи панцирни челик, у интересу расправе сам то изоставио, постоје друге пећи као што си рекао плус тада смо могли да рачунамо на Никшић тако да повуци потегни све је било могуће.
« Poslednja izmena: 11. Jun 2009, 01:50:59 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Molim učesnike ovog foruma da više ne spominju moje ime, niti komentarišu moj rad, niti moju stručnost. Povukao sam se sa ovog foruma i molim vas da me zaobiđete.  Molim moderatore da svaki tekst gdje se ja spominjem obrišu.


Vladimir Ivanović
hehehe...
video sam ja da nas Cika Vlada posecuje s vremena na vreme...  Smile
pozdrav,@Vladimire...  Smile Smile
zao mi je sto necete vise da nam se pridruzujete i u samim diskusijama,al vasa je odluka.pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
@bf_109_g_6
Американци јесу затворили Сартид за истраживање и развој наши научници ту више немају приступа ово је изјава професора са ТМФ. Имамо железару али као да је немамо. Американци свакако немају интерес да потпомажу нашу памет и наше знање.

Сартидова топла ваљаоница се користи за израду квалитетних микролегираних челика и свакако може да се користи (и јесте се користила) за израду панцирних челика а ти мисли шта хоћеш.

Никада нисам ни тврдио да Сартидова пећ производи панцирни челик, у интересу расправе сам то изоставио, али смо тада могли да рачунамо на Никшић тако да повуци потегни све је било могуће.

pa mogu samo da kazem da imam drugachije informacije ,pogotovo shto se tiche TV  Smile . shto se tiche amera , njih pre svega interesuje profit . mislim da ne bi odbili priliku da zarade ,ali kao shto rekoh , to je sve na nivou shpekulacija jer oni nece dobiti priliku ni da prihvate ni da odbiju ponudu za proizvodnju pancirnog celika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Molim učesnike ovog foruma da više ne spominju moje ime, niti komentarišu moj rad, niti moju stručnost. Povukao sam se sa ovog foruma i molim vas da me zaobiđete.  Molim moderatore da svaki tekst gdje se ja spominjem obrišu.


Vladimir Ivanović

Poštovani Vladimire žao mi je zbog Vaše odluke. Sa druge strane ako je Vaš rad važan i ta tema se pomene, onda je teško izbeći pominjanje Vašeg imena. Ako odete sa forum i to oterani od osoba koji nisu u stručnim krugovima a vole da sude svakome, to će biti presudno u mom radu i postaću najoštriji moderator svih vremena. Ako već stručni ljudi odlaze odavde onda će moći i ovi drugi da odu.

Ako je moguće promenite odluku i budite ovde  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Azeme , pogledaj sajtove firmi koje je spomenuo Pilot , pa ces videti sta rade . I videces lnkove i za vecinu ostalih .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:41:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.