Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нови Светски Поредак - у име Бога  (Pročitano 37483 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Jel' se prica o religiji u novom svetskom poretku ??
Aposlutno ne. "Novi svetski poredak" je sistem koji vlada svetom, Carstvo koje je zasnovano na materijalnoj vrednosti. Nikada nijedna religija nije vladala svetom, niti je svrha religije da vlada svetom.
"Novi svetski poredak" je termin koji je nasledio termin "Zajednicko bogatstvo" koje nikada nije bilo zajednicko nego je oduvek pripadalo Engleskoj kruni.
CEO ili chief executive officer ili glavni izvrsni organ tog NWO ili "novog (starog) svetskog poretka" je Americki Predsednik, koji je samo marioneta vlasnika koji se nikad nece znati, posto nikada niko nece moci da dokaze ko su oni. Usli smo u najcrnji i najkrvaviji segment vladavine tog Carstva, bas zato sto je na njegovo "celo" doslo
crno lice koje je simbol patnje i stradanja.
Hajde da odgovorim pre svega tebi koji si iskljucin po pitanju teme.

Verovatno nijedna teorija o NSP-u nije 100% tacna, ali su neke teorije tacnije od drugih. Ja ih ovde necu sve nabrajati, ali opste prihvacene su: Gusteri Dejvida Ajka, Hazari, bankari, satanisti... da pomenem samo neke. Kada su u pitanju teorije o NSP-u postoji jos jedna vazna stvar - sto je teorija neverovatnija, to se vise veruje u nju. Znaci Gusteri su no.1

S druge strane, nije mi jasno zasto mnogi misle da su se religije odrekle vladavine svetom. Zato sto je Darvin napisao "Poreklo vrsta"? Zato jer je dokazano da se Zemlja okrece oko Sunca? Pa kad bi propadale zbog tako nekih stvari, onda nikada tokom istorije ne bi ni bile na vlasti. A tokom proteklih milenijuma one su bile pravi vladari. Carevi i drzave su nastajale i propadale, ali ne i one.

Ja takodje shvatam i otpor da se ova cinjenica prihvati, jer je covecanstvo vremenom poverovalo da se napokon izvuklo iz smrtonosnih kandzi religija, i steklo neku vrstu slobode. Koja iluzija.
« Poslednja izmena: 09. Jun 2009, 21:17:14 od Parsifal Bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Cuo sam dosta nebuloza o "Novom Svetskom Poretku" ali ova bi mogla da bude jedna od smesnijih.
Rimokatolicka Crkva i Jevreji vladaju svetom ? I to jos ruku pod ruku. Jevreji prosto obozavaju 'hriscane' i njihovu
pricu o Isusu Hristu, Mesiji kojeg su oni masakrirali.
I to jos u ime Boga koji je rekao da ce svojim dolaskom rasturiti bilo koji znacaj coveka i njegovih nebuloza zvanih
"Carstvo" koje se zasniva na novcu.
Jevreji koji ne mogu da vladaju svojom drzavom, vladaju Svetom ?
Rimokatolici vladaju svetom 70% ?

Da li stvarno ima onih koji veruju u ove gluposti ?
Ja verujem da jevreji zajedno sa zapadnom planiraju NWO!

« Poslednja izmena: 09. Jun 2009, 23:14:04 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Parsifal Bg
Verovatno nijedna teorija o NSP-u nije 100% tacna, ali su neke teorije tacnije od drugih. Ja ih ovde necu sve nabrajati, ali opste prihvacene su: Gusteri Dejvida Ajka, Hazari, bankari, satanisti... da pomenem samo neke. Kada su u pitanju teorije o NSP-u postoji jos jedna vazna stvar - sto je teorija neverovatnija, to se vise veruje u nju. Znaci Gusteri su no.1

S druge strane, nije mi jasno zasto mnogi misle da su se religije odrekle vladavine svetom. Zato sto je Darvin napisao "Poreklo vrsta"? Zato jer je dokazano da se Zemlja okrece oko Sunca? Pa kad bi propadale zbog tako nekih stvari, onda nikada tokom istorije ne bi ni bile na vlasti. A tokom proteklih milenijuma one su bile pravi vladari. Carevi i drzave su nastajale i propadale, ali ne i one.

Ja takodje shvatam i otpor da se ova cinjenica prihvati, jer je covecanstvo vremenom poverovalo da se napokon izvuklo iz smrtonosnih kandzi religija, i steklo neku vrstu slobode. Koja iluzija.
Teorije ?  Smile Bankari na Wall Street-u naprave dribling ceo Svet pada u nesvest, Americki vojnik ubija
po celom svetu zato sto su pukli svoje avione u svoje zgrade, tebi su to teorije a ne stvarnost u kojoj zivis ?
Imas na youtubu Obama deception (srpski prevod) cisto da vidis o kakvim se "teorijama" radi.

Koja je to religija vladala svetom ?
Kada je to Engleska imperija propala, podseti me ?
Cinjenice da neka religija vlada svetom ?
Citat: thug_life

Ja verujem da jevreji zajedno sa zapadnom planiraju NWO!
Dobro imacu to u vidu, ali postavljac ove teme  tvrdi da su to 70% Jezuiti (rimokatolici) i 30% Jevreji.
Kada ti kazes "Jevreji" na koga mislis, posto su oni veoma osetljivi i podeljeni i religiozni i nereligiozni ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Највећа тајна Дејвида Ајка је чиста будалаштина.Он тако говори јер је његов мозак на гмазном нивоу.
НСП намеће римокатоличка црква са Илуминатима,али у име лажног Бога,они су тај Библијски антихрист.
Они човечанству испирају мозак вековима.
Желе да доведу последњег Хабзбурга на престо,али све је то лаж.
Прави Месија - Јуда Дидиом Тома ће им се супротставити,ОН који је Изабран ће створити нову Веру и повести човечанство ка Спасењу.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat: eyepheelYU
Teorije ?  Smile Bankari na Wall Street-u naprave dribling ceo Svet pada u nesvest, Americki vojnik ubija
po celom svetu zato sto su pukli svoje avione u svoje zgrade, tebi su to teorije a ne stvarnost u kojoj zivis ?
Imas na youtubu Obama deception (srpski prevod) cisto da vidis o kakvim se "teorijama" radi.
Говорим о теоријама које су данас важеће у свету - значи иду Гуштери, Хазари, банкари, сатанисти... то је отприлике неки редослед. Као сто се из текста може приметити, ја не оспоравам постојање банкара, сатаниста и сличних - као ни њихово негативно деловање, већ само подсећам да се они не налазе на врху, већ на средини Пирамиде Моћи. Конкренто, стварни се најчешће одигравају у три фазе:
- рат/геноцид
- окупација и постављање окупационог режима
- пљачка
и улога банкара је да у овој трећој фази директном пљачком, позајмицама од ММФ-а или путем потрошачких кредита грађанима, опљачкају нацију.


Citat
Koja je to religija vladala svetom ?
Kada je to Engleska imperija propala, podseti me ?
Cinjenice da neka religija vlada svetom ?
1. Римокатоличка црква + англиканска + протесатнтска
2. Јеврејска црква
3. Исламска црква


Citat
Ja verujem da jevreji zajedno sa zapadnom planiraju NWO!

Dobro imacu to u vidu, ali postavljac ove teme tvrdi da su to 70% Jezuiti (rimokatolici) i 30% Jevreji.
Kada ti kazes "Jevreji" na koga mislis, posto su oni veoma osetljivi i podeljeni i religiozni i nereligiozni ?

Када кажем "Рабини" онда мислим на свештенике Јеврејске цркве, а у преносном смислу и на све припаднике јеврејског народа, не улазећи при том у њихове поделе, јер је то њихова породична ствар


Citat: sobadidi
Највећа тајна Дејвида Ајка је чиста будалаштина.Он тако говори јер је његов мозак на гмазном нивоу.
НСП намеће римокатоличка црква са Илуминатима,али у име лажног Бога,они су тај Библијски антихрист.
Они човечанству испирају мозак вековима.
Слажем се.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2009, 10:08:31 od Parsifal Bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Parsifal Bg
Говорим о теоријама које су данас важеће у свету - значи иду Гуштери, Хазари, банкари, сатанисти... то је отприлике неки редослед. Као сто се из текста може приметити, ја не оспоравам постојање банкара, сатаниста и сличних - као ни њихово негативно деловање, већ само подсећам да се они не налазе на врху, већ на средини Пирамиде Моћи. Конкренто, стварни се најчешће одигравају у три фазе:
- рат/геноцид
- окупација и постављање окупационог режима
- пљачка
и улога банкара је да у овој трећој фази директном пљачком, позајмицама од ММФ-а или путем потрошачких кредита грађанима, опљачкају нацију.
Ponavljas se, cuo sam te vrlo dobro prvi put. Ja ti govorim o onome sto se desava, a ne o teorijama koje pokusavaju da upiru prst u nekoga bez ikakvih dokaza. Danasnja Americka administracija ( govorim o ljudima koji su na polozajima koji imaju izvrsnu vlast ) je sastavljena od ljudi sa Wall Streeta, Obama je jedini koji nije.
To nisu teorije, to su cinjenice.
Kakvu tezinu ima teorija ? Da li je neko nekada dosao na sud i zastupao svoj polozaj na sudu teorijama ?
Koga boli briga za teorije, kada danas istina nema efekat, a ne teorija ?
Kakav Icke, kakvi gusteri, kakvi Hazari ? Zvuci kao price za malu decu.
Citat: Parsifal Bg
1. Римокатоличка црква + англиканска + протесатнтска
2. Јеврејска црква
3. Исламска црква
Da li ti imas dokaz za to, ili su i to samo teorije ?
Znam da te nisam pitao u koje teorije verujes, nego koja religija vlada svetom i kako ?
Citat: Parsifal
Када кажем "Рабини" онда мислим на свештенике Јеврејске цркве, а у преносном смислу и на све припаднике јеврејског народа, не улазећи при том у њихове поделе, јер је то њихова породична ствар
Ti kazes ? Meni se cini kao da si ti tudjim recima kreirao ovu temu, po tvojim daljim odgovorima nazire se izuzetno oskudno poznavanje Judaizma koji predstavlja odnos izmedju "dece Izraela" i Boga, oni ne priznaju ideju da bilo koji drugi Narod ima bilo sta sa Bogom. Tako da je "koalicija" Jevreja i bilo koga drugog u bilo kakvom zajednickom nastupu nemoguca, bas kao sto je nemoguca koalicija "hriscana" i muslimana.

Ali svejedno, nemam nameru da razmisljam o teorijama, to je za malu decu.

« Poslednja izmena: 11. Jun 2009, 11:08:57 od Silvanus »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
eyepheelYU
Citat
Ponavljas se, cuo sam te vrlo dobro prvi put. Ja ti govorim o onome sto se desava, a ne o teorijama koje pokusavaju da upiru prst u nekoga bez ikakvih dokaza. Danasnja Americka administracija ( govorim o ljudima koji su na polozajima koji imaju izvrsnu vlast ) je sastavljena od ljudi sa Wall Streeta, Obama je jedini koji nije.
To nisu teorije, to su cinjenice.
Kakvu tezinu ima teorija ? Da li je neko nekada dosao na sud i zastupao svoj polozaj na sudu teorijama ?
Koga boli briga za teorije, kada danas istina nema efekat, a ne teorija ?
Kakav Icke, kakvi gusteri, kakvi Hazari ? Zvuci kao price za malu decu.
Ne shvataš osnovnu stvar kada je Koalicija u pitanju - ljudi iz američke administracije nisu vrh, već samo mehanizam koji sprovodi naređenja vrha. Oni mogu biti beli, crni, zuti, zeleni ili kakvi god hoces, ali su samo Lutke koje izvršavaju naređenja svojih gospodara, pri čemu su bogato nagrađeni.

Što se Ickea i Hazara tiče slazem se da su u pitanju gluposti, ali u te gluposti veruje većina onih koji se bave NSP-om.
 


Citat
1. Римокатоличка црква + англиканска + протесатнтска
2. Јеврејска црква
3. Исламска црква

Da li ti imas dokaz za to, ili su i to samo teorije ?
Znam da te nisam pitao u koje teorije verujes, nego koja religija vlada svetom i kako ?

Pa lepo sam objasnio u tekstu, ko ga je pročitao shvatio je, ko je pak pričitao a nije shvatio, onda mu se ne moze objasniti.



Citat
Citat: Parsifal
Када кажем "Рабини" онда мислим на свештенике Јеврејске цркве, а у преносном смислу и на све припаднике јеврејског народа, не улазећи при том у њихове поделе, јер је то њихова породична ствар.

Ti kazes ? Meni se cini kao da si ti tudjim recima kreirao ovu temu, po tvojim daljim odgovorima nazire se izuzetno oskudno poznavanje Judaizma koji predstavlja odnos izmedju "dece Izraela" i Boga, oni ne priznaju ideju da bilo koji drugi Narod ima bilo sta sa Bogom. Tako da je "koalicija" Jevreja i bilo koga drugog u bilo kakvom zajednickom nastupu nemoguca, bas kao sto je nemoguca koalicija "hriscana" i muslimana.

Ali svejedno, nemam nameru da razmisljam o teorijama, to je za malu decu.
Mozda je nemoguća ako su u situaciji da biraju, međutim kada im preti fizičko istrebljenje, onda je koalicije neophodna. Mnogi ljudi previđaju jednu stvar: Drugi Svetski rat nije bio poraz nacizma, već njegov uspeh, jer su uspeli da Evropu etnički očiste od Jevreja - danas u njoj zivi ne vise od 1-3% Jevreja. Svi ostali su saterani u Izrael i okruzeni muslimanima koji samo cekaju povoljan trenutak da ih sve pobiju. Na neki nacin Izrael predstavlja taoca, koga Jezuiti koriste za ucenjivanje i kontrolu jevrejske zajednice sirom sveta - pre svega u Sjedinjenim Drzavama.
« Poslednja izmena: 11. Jun 2009, 11:09:21 od Silvanus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ево нешто сам пронашао о НСП:
"Novi svetski poredak



Da bi se Novi svetski poredak ispilio iz svoje ljušture, potrebno je po mišljenju masonerije, posebnim metodama ubrzati kretanje čovečanstva njemu u susret: čovečenstvo se pokorava cikličkoj evoluciji i teče po spiralnim zakonima, ono u jednoj fazi silazi, a u drugoj uspinje. Mocart je nekada bio zabavna muzika, bečki valceri su »narodnjaci«, a pogledajmo sadašnji tehno i pank i slično . Ovo samo kao ilustracija – ovako je nekako i u drugim umetnostima. Tokom silazne faze raste svako zlo, zablude i zločini, sve dok se ne dosegne dno, a onda opet počinje novi uspon ka istini, mudrosti i lepoti… Svetski vrh koji pokušava da osvoji globalnu vlast koristeći ove činjenice pokušava da ih iskoristi za svoje ciljeve. Pomaže uništenje, zlo i nered, aktivno sudelujući u rastrojstvu sveta da bi se prema njihovim učenjima, ubrzalo ostvarenje Novog Poretka. Zlo treba dovesti do vrhunca. Da bi Hristova crkva pala pod ‘težinom pokvarenosti’, ‘ mi (iluministi) pustićemo nihiliste i ateiste da izazovu strahovitu društvenu kataklizmu, koja će u svom užasu, jasno pokazati narodima posledice sveopšteg bezboštva, divljaštvo i krvave meteže.

Sve će to tako zamoriti narode (misli na ratove, porast kriminala, pad morala,..) da ćemo ih prinuditi da nam ponude meðunarodnu vlast koja će moći po svom raspoloženju, bez ikakvog lomljenja usisati u sebe sve državne sile sveta i obrazovati nadvladu. Na mesto savremenih upravljča mi ćemo upostaviti strašilo koje će se zvati nadvladina administracija. Ruke njegove biće opružene na sve strane, kao klešta. Kod takve kolosalne organizacije, ona ne može a da ne pokori sve narode sveta', svim putevima i načinima treba da razvijamo značaj naše nadvlade predstavljajući je kao zaštitnika i nagradodavca svim onima koji nam se dobrovoljno pokore.(iz Protokola)

Tada će graðani koji će biti prisiljeni da se brane,… istrebiti te razne elemente, ali će mnoštvo biti u potpunoj zabludi, što se tiče Hrišćanstva i njihovi deistički duhovi biti bez kompasa, izmučeni u traganju za idealom, oni će konačno primiti pravo obasjanje sveopštom objavom čisto Luciferove doktrine, koja će se na koncu javno saopštiti narodima. Gibanje sveopšte reakcije koja će pratiti slom Hrišćanstva i ateizma, uništenih zajedno, objaviće se tom pojavom luciferijanstva.

Novi robovlasniki poredak - kako ga neki nazivaju, je jedna od mogućih varijanti budućnosti. Društvo u kome će programirani ljudi raditi kao robovi (a da neće znati da su robovi) ,stanovništvo biti kontrolisano neuro-lingvističkim metodima preko sredstava javnog informisanja.

Jedan takav eksperiment je skoro uzburkao svetsku javnost kada je u Japanu nastradalo mnogo dece gledajući televiziju – svoj omiljeni crtani film i kada je stroboskopski efekat iz očiju glavnog l i ka izazvao epileptične napade kod nekoliko stotina dece, a još na hiljade njih je imalo psihičke smetnje. (Politika 19.12.97.)

Kada se mi zacarimo, mi nećemo želeti da postoji druga religija osim naše, religija o jednom bogu, sa kojim je naša sudbina vezana našim izabraništvom i kojim je ta sudbina sjedinjena sa sudbinom sveta. Prema tome mi moramo oboriti sva verovanja. Ako se iz toga stvore savremeni ateristi, to neće kao prelazni stepen ništa smetati našim izgledima, nego će poslužiti kao primer za ona pokoljenja koja će slušati propovedi o religiji Mojsija koja je svojim smišljenim i nepokolebivim sistemom dovela do pokorenja nama svih naroda. U tome ćemo mi podvući i njenu mističku istinu, na kojoj će se, rećićemo mi, osnivati sva njena vaspitna snaga. Tada ćemo u svakom zgodnosm slučaju publikovati članke, u kojima ćemo sravnjivati našu blagu vladavinu sa prošlim . (P 14-1)

Novi svetski poredak je dobrim delom već realizovan , sve što se zagovara, uglavnom je već i ostvareno:

Multinacionalne monopolističke kompanije su nezaustavive i pored zakona o monopolu izglasanog u SAD i drugim zemljama, a ogromna finansijska moć planete je skoncentrisana u nekoliko moćnih finansijskih institucija. Velike multi-medijske kompanije: štampe, radija i televizije nalaze se u par poznatih ruku. Liberali su u svakoj zemlji i u skoro svakoj vladi. Rusko samodržavlje ne postoji, a velika ruska nacija dovedena je u vlastitoj zemlji da se bori za opstanak i kulturni identitet. Mnoge dinastije su završila na »smetlištu istorije« ili su u muzejskim vitrinama. Srednji kapitalisti pomeli su i poslednje ostatke aristokratije.

Masonerija je u svakom većem gradu dok je u glavnim gradovima nezaobilazan faktor u bilo kakvom javnom životu – kulturnom, obrazovnom, socijalnom ili političkom. Velike poslove, ako niste u ovom krugu, nećete dobiti. Rotari internacional su biznis udruženja koja se, navodno, ne bave politikom, ali principijelno podržavaju politički stav OUN.

Masonska asambleja u Ujedinjenim nacijama šalje trupe, uvodi blokade, bombarduje, kontroliše i diktira uslove koji nemaju nikakve veze sa interesima nacija sveta. Stvara se monetarni sistem sveta, uvodi se svetska moneta. Stvorena je i svetska vojska koja već dejstvuje u Iraku, Kuvajtu, Somaliji, Haitima, Bosni, a ovih dana se sprema da pokuša i kod nas da uðe na silu.

Ateizam je zaveden na polovini planete, pokušala se isčupati i poslednja ilzuzija da postoji još nešto od gole i strašne stvarnosti i preseći nit što stvara kulturnu tradiciju i nacionalnu istoriju - crkve su porušene, manastiri pretvoreni u muzeje, a duhovno nasleðe ismejano.

Nacije su zamenili kosmopolitizmom koji u biti i treba da bude ideja ka kojoj se stremi, ali ne i »livarski lonac« u kojem će se u kosmopolitskoj opsesiji narodi topiti da bi na kraju dobili žig »made in ...«

Pa zar je sad uopšte važno ko će doći na svetski tron. Šta uopšte menja Klinton u odnosu na Buša, kada sve ide u jednom sasvim odreðenom i neprikosnovenom pravcu.

Veliki monarh već ima sasvim pripremljen teren – biće sigurno usrdnije dočekan od bezbojnog političara bez korena ili generala sa sunčanim naočarima ili neke druge civilne protuve što se uzdigla na vlast sumnjivo stečenim parama.

Poslednjih godina je došlo do malog sukoba u okviru finansijske elite - Bilderbergeri podržavaju hrišćanski elemenat, a Tilateralna grupacija muslimanski, što se sve jasno ocrtava u svakodnevnoj "javnoj" politici. Nažalost i Srbija je deo toga - prepuštanje Kosova muslimanima je ponajviše zasluga Trilateralne grupacije i jenog od njihovih značajnih finansijera - Saudijske Arabije.

Avgusta 1991.g. službeno glasilo Vatikana ("Opsevatore Romano") u svom komentaru posvećenom jugoslovenskoj krizi traži od meðunarodne javnosti da Srbiju "stavi" u granice iz 1914.g. Na osnovu sporazuma postignutog izmeðu Gorbačova i Buša Jugoslavija je izašla iz zone Američkog centralnog interesa i prepuštena je sveri nemačko-italijanskog (vatikanskog) interesa i uticaja. U realizaciji je opcija pola-pola iz Jalte.

Novi poredak neće propustiti priliku da prvi napadne. Samo se postavlja pitanje oblika tog novog rata. Teško da će on ličiti i na jedan prethodni. Ili još smelija teza - treći svetski rat je odavno počeo. Ako sa sigurnošću tvrdimo da su more novih visura i bakterija proizvodi vojnih laboratorija, a te iste bakterije su odnele na stotine hiljada života "neprijateljskog" stanovništva - šta je to nego rat i to kakav. Zato možemo reći da je treći svetski rat odavno počeo. I kremanski proroci isto kazuju, da će "car naroda preko beskrajne vode prvi puške opaliti" - "udariće najveći i najbešnji protivu najvećeg i najbešnjeg". Za kremanske proroke oba su cara besna od "manite pameti". Ni jednom nisu skloni. Oni ne vide razlike izmeðu zla što dolazi sa slovesne ravni od zla što stiže preko beskrajne vode. Kremanski proroci razdvajaju samo zlo od dobrog - to je jedini kriterijum koji oni uvažavaju. "



IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Tekst je stariji, ali pogodio je neke stvari. Politika SAD-a se bitnije nije promenila. Moć velikih kompanija se uvećala. Prepoznata je snaga informacije i opasnost koja preti od medija. Ima i grešaka. Trilateralna grupa ne simpatiše islam. Ova vera je samo iskorišćena za ostvarenje mnogih ciljeva. Ameri su stvorili sve problematične režime. Počev od talibana, Sadama do Irana. Ti režimi su ranije imali drugu funkciju, ali teško da su prevideli opasnost, koju ti režimi mogu pretstavljati u budućnosti, šta više to su možda i očekivali. Još ako vidimo korist koju su iz svega izvukli. Slično je bilo i na Kosovu, no da se ne petljam previše u politiku. Ugled islama ko religije je uništen, isto čeka i hrišćanstvo samo će se to drugačije odigrati. Primetno je da je preko medija, najviše putem naučnih emisija, krenula kampanja protiv hrišćanstva. Ove religije, naročito islam će još biti korišćene, dok samog sebe ne uništi. U NSP nema mesta za njih. Kao religija će eventualno postojati samo neki opšte prihvaćeni new age. O slučaju u Japanu ne znam ništa, Tarabiće ne bih da komentarišem, na ovoj temi.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
@slobadidi, текст описује неке делове НСП-а, али њих не треба мешати са онима који се налазе на врху - што се најчешће и чини. Банкари, корпорације, НАТО... представљају само механизме који спроводе планове ликова са врха пирамиде моћи.

Друга заблуда јесте та, што људи мисли да највећа светска сила на свету може настати као да је изронила из воде - за непуних 50 година, што је немогуће. Поражена и Првим Светским ратом изморена Немачка без новца и политичке подршке Ватикана никада не би успела да за непуних 10-ак година  израсте у велесилу која је имала храбрости да објави рат малтене читавом свету. Исти случај је и са Сједињеним Државама које никада не би могле постати империја која држи скоро 70% света, а да нису имале новчану, политичку и сваку другу помоћ две најутицајније религије на свету - римокатоличке и јеврејске.
« Poslednja izmena: 11. Jun 2009, 13:31:44 od Parsifal Bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.