Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udar na slobodu govora?! ~ Pred istragom i novinari zbog podstreka na zločin  (Pročitano 10760 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
sloboda govora:

Vukovar je danas razrušen, ali oslobođen grad.
Miodrag Popov, voditelj Dnevnikovog dodatka, TV Beograd, 13. decembar 1991.    Smiley 1

Hrvati u svojoj istoriji imaju vrlo malo dokaza da uopšte postoje!? I sami se muče, pošto im je teško da dokažu ko su, šta su i odakle su.
Duška Jovanić, u intervjuu sa Vasom Kazimirovićem, Duga, 4-18. januar 1992.     Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
sloboda govora:

Vukovar je danas razrušen, ali oslobođen grad.
Miodrag Popov, voditelj Dnevnikovog dodatka, TV Beograd, 13. decembar 1991.    Smiley 1

Hrvati u svojoj istoriji imaju vrlo malo dokaza da uopšte postoje!? I sami se muče, pošto im je teško da dokažu ko su, šta su i odakle su.
Duška Jovanić, u intervjuu sa Vasom Kazimirovićem, Duga, 4-18. januar 1992.     Smile



imbecilu...jesi i ti mozda u komisiji koja proucava pisanja novinara zlocinaca? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Klitoris, sto nisi dosledan pa ne okacis neki navod Kristin Amanpur, koja je zrela za vesanje kakve je stvari iznosila o nekim narodima i licnostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Jel gledao neko od vas dnevnik tih godina,jel gledao neko izveštavanje RTB tada,pošto vidim da je pamćenje kratko,ili niste gledali,pa dnevnik rtb tada je bio klasično partijsko glasilo koje nam je stvaralo pogrešnu sliku o dešavanjima.Znači,svaki izveštaj je friziran,po tom dnevniku,opozicija nije ni postojala,Mira je objavljival knjige,Sloba gradio po zemlji,mi u ratu nismo bili. Smile Smile Smile

Boli me qrac da li će nekoga da osude,ali ono je bilo predstava za dijabole,medijski mrak,ali bukvalno,i da nije bilo par radio stanica koje su realnije izveštavale mi ništa ne bi smo znali. Smile

I nisu lagali samo za ratišta,lagali su nas u vezi dešavanja u BG-u,tako da ljudi iz unutrašnjosti imaju sliku da se u BG-u ništa ne dešava,dok je u BG-u ključalo.


Pa jel mislite da je džabe bio spaljen 5 oktobra,trebalo ga je do temelja spaliti. Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
pa spali ti svoju kucu ako ti se toliko pali, a ne da palis nesto sto su generacije stvarale
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S

Pa jel mislite da je džabe bio spaljen 5 oktobra,trebalo ga je do temelja spaliti. Smile Smile Smile


Šta je trebalo spaliti 5. oktobra?  Smile




eto...pustili i petra lukovica na vikend Smile Smile Smile
Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 14:13:25 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
pa spali ti svoju kucu ako ti se toliko pali, a ne da palis nesto sto su generacije stvarale
E,serem se u te generacije,one su nam se i najebale keve.Ta generacija što je stvorila tu televiziju je Dražu Mihailovića streljala kao psa,od II svetskog rata su napravili verziju za ovaj narod i stvorili su tu televiziju kojoj mu sami upravljali i samo pravili vesti koje nisu imale veze sa realnošću.I televizija je već spaljena,ako nisi znao.I to je narod spalio,ko misli suprotno,trebao je 5 da pokuša da je odbrani a ne sad da palamudi. Smile


I ako nisi gledao dnevnik tih godina,ako si bio klinac pa se ne sećaš,bolje da ćutiš,ono je bila sramota,i spredanje sa narodom. Smile Smile Smile

Naša zemlja je krenula put oporavka,obnavlja se proizvodnja u fabrikama,gradimo po zemlji,nismao u ratu,mi smo faktor stabilnosti bla,bla,bla a u zemlji istovremeno marka je vredela 500.000.000 dinara,u Novostima su intervjue davali razni kriminalci,i to nisu govorili da nisu kriminalci ,nego su govorili da su najači u gradu i prozivali se sa drugim kriminalcima preko novina,jesi za to čuo,za čuvene feljtone u Novostima.Divlji zapad je vladao u zemlji a dnevnik je objavljivao da je blagostanje. Smile Smile Smile

Država je jednoj Dafini dozvolila da dobije licencu banke. Smile Znači,država je znala da je to nemoguće što ona radi,ali je dozvolila,i ne samo dozvolila,dali joj licencu za rad.Država je svesno uzela novac od građana.Pa brze pruge srbije,pa dinar za preporod.Znači,prevara za prevarom a sve preko državne televizije,u koji je narod verovao,ustvari verovao je onom skotu sa dedinja,koji je to sve koristio protiv tog istog naroda. Smile Smile Smile Smile

A i ostale banke nisu bile ništa bolje,ko je imao pare u banci tada zna šta su radili,pare je bilo nemoguće podići,ponavljam nemoguće,imao si devize na knjižici,ali nema isplate,pa to nije bilo nigde. Smile

Ako nisi gledao šta se dešavalo,bolje da ćitiš.

I nema šanse ti meni da kažeš da nije tako bilo,lično sam gledao sve to i doživeo. Smile


Ko smatra da lažem,neka me slobodno demantuje,i neka tačno navede šta sam slagao.U ovo što govorim sam 100 posto siguran da je bilo tako. Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 14:53:57 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Šta je trebalo spaliti 5. oktobra?  Smile

ode kuca  Smile

Citat
Klitoris, sto nisi dosledan pa ne okacis neki navod Kristin Amanpur, koja je zrela za vesanje kakve je stvari iznosila o nekim narodima i licnostima.

ma brate kakve veze ona ima sa ovim?!!?!?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
E,serem se u te generacije,one su nam se i najebale keve.

prvo kreni sa poseravanjem svojih roditelja i njihovih roditelja Smile

Citat
Ko smatra da lažem,neka me slobodno demantuje,i neka tačno navede šta sam slagao.

a ko je uopste rekao da ti lazes i da tako nije bilo? Smile
pravo pitanje je sta je toliko sad razlicito u medijima u odnosu na to vreme? po meni nista...i danas imas medije koji govore da je blagostanje,da se svasta nesto gradi i razvija,da smo faktor stabilnosti,da je predsednik tadic genijalni predsednik i da je neka vrsta bozanstva....pa sad ti demantuj mene...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
pravo pitanje je sta je toliko sad razlicito u medijima u odnosu na to vreme? po meni nista...i danas imas medije koji govore da je blagostanje,da se svasta nesto gradi i razvija,da smo faktor stabilnosti,da je predsednik tadic genijalni predsednik i da je neka vrsta bozanstva....pa sad ti demantuj mene...
Булзај!  (заразио ме јебени ЈЗма са овим ћириличним енглеским)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.