Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:59:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako zivite posle ucinjene preljube?  (Pročitano 11284 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Tema:kako zivite posle ucinjene preljube?

Ne živimo. Prvo razmislimo pre nego što napravimo sranje, pa onda, prostim uključivanjem elementarne inteligencije, zaključimo da je takvo šta - obična glupost.

Tema je formulisana kao da se vaćarenje sa oženjenima svrstava u kategoriju svakodnevne kupovine hleba.
Ili sam ja odrasla na Marsu, ili je takvo nešto zaista autodestruktivna glupost.

Preformulišimo naslov teme:
Citat
Tema: Kako da živim nakon što me je ljubavnik šutnuo?
Najpre stani ispred ogledala i zvekni sebi tri šamara. Ali onako, da zaboli.
Posle toga razmisli o svom stavu prema sebi.
Ako imaš iole samopouzdanja, shvatićeš da je to što si uradila vrlo samoponižavajuće. Prectaćeš njegovo ime u memoriji, i već sutra otići u lov na nekog slobodnog mužjaka (metaforički rečeno; ne moraš baš odmah).

Ako, pak, nemaš samopouzdanja, izvoli se upisati na neki asertivni trening.
Ili prosto objasni sebi zbog čega si posebna i zbog čega zaslužuješ mnogo više od ispaše na nečijem već obršćenom pašnjaku.

Nakon toga lepo sedi sama sa sobom, celo ovo iskustvo smataj kao veliku lekciju za ubuduće, i kreni napred u život, sa svešću da nisi potrošna roba ili nečija zamena za sve ono što mu fali u životu.




IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
Tema:kako zivite posle ucinjene preljube?

Ne živimo. Prvo razmislimo pre nego što napravimo sranje, pa onda, prostim uključivanjem elementarne inteligencije, zaključimo da je takvo šta - obična glupost.

Tema je formulisana kao da se vaćarenje sa oženjenima svrstava u kategoriju svakodnevne kupovine hleba.
Ili sam ja odrasla na Marsu, ili je takvo nešto zaista autodestruktivna glupost.

Preformulišimo naslov teme:
Citat
Tema: Kako da živim nakon što me je ljubavnik šutnuo?
Najpre stani ispred ogledala i zvekni sebi tri šamara. Ali onako, da zaboli.
Posle toga razmisli o svom stavu prema sebi.
Ako imaš iole samopouzdanja, shvatićeš da je to što si uradila vrlo samoponižavajuće. Prectaćeš njegovo ime u memoriji, i već sutra otići u lov na nekog slobodnog mužjaka (metaforički rečeno; ne moraš baš odmah).

Ako, pak, nemaš samopouzdanja, izvoli se upisati na neki asertivni trening.
Ili prosto objasni sebi zbog čega si posebna i zbog čega zaslužuješ mnogo više od ispaše na nečijem već obršćenom pašnjaku.

Nakon toga lepo sedi sama sa sobom, celo ovo iskustvo smataj kao veliku lekciju za ubuduće, i kreni napred u život, sa svešću da nisi potrošna roba ili nečija zamena za sve ono što mu fali u životu.






Kad ga svalish nekom u lice to stvarno zaboli  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Kako B@mbi zna da trgne coveka... I ne da garant boli... Nisi morala bas tako.

   Da, realno, to sto si ti uradila je vise nego glupost, to je... Srpski jezik je vrlo nezahvalan za ubacivanje novih reci, tako da ne znam kako da izrazim tu strahotu.

   Veliko je pitanje da li osoba koja je u stanju ovo da uradi ima duhovne moci da se promeni.  Smile


   I ovde uopste nije pitanje kako se ko oseca posle preljube, ti si ispaljena, pa ti je strasno. Iskreno, i treba da bude...
« Poslednja izmena: 07. Jun 2009, 19:58:08 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
To mi se desilo samo jednom i bio sam sav kao usran. Jednostavno to nije za mene a ni do toga ne bi došlo da jednostavno u tom trenutku nisam bio skroz srozan.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
I mora da zaboli, poenta i jeste da zaboli, da se trgne iz te zabokrecine koja ce je samo jos vise uvlaciti i dovesti do besmisla.
To vam je onaj princip kad histericnoj osobi lupite samar.
Nemam ja nameru nikoga ovde da povredim i uvredim; ovo sto radim je iskljucivo za njeno dobro [u onolikoj meri u kolikoj joj neka virtuelna osoba moze pomoci].
Da mi je bliska i da se znamo, bila bih jos brutalnija, pa bi mi se posle mesec dana zahvalila, i svi bismo bili srecni i zadovoljni. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Vidim ja da ce i shamari da lete... A u pravu je cura, treba ljude malo protresti. Nego nisam ochekivao da je neko tako brutalan na forumu. B@mbin@  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Tema:kako zivite posle ucinjene preljube?

lako. sve je to samo sport i rekreacija.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
BlackBerry 8800
Posle toga razmisli o svom stavu prema sebi.
Ako imaš iole samopouzdanja, shvatićeš da je to što si uradila vrlo samoponižavajuće. Prectaćeš njegovo ime u memoriji, i već sutra otići u lov na nekog slobodnog mužjaka (metaforički rečeno; ne moraš baš odmah).

Ako, pak, nemaš samopouzdanja, izvoli se upisati na neki asertivni trening.
Ili prosto objasni sebi zbog čega si posebna i zbog čega zaslužuješ mnogo više od ispaše na nečijem već obršćenom pašnjaku.

Nakon toga lepo sedi sama sa sobom, celo ovo iskustvo smataj kao veliku lekciju za ubuduće, i kreni napred u život, sa svešću da nisi potrošna roba ili nečija zamena za sve ono što mu fali u životu.

 

potpisujem  Smile
« Poslednja izmena: 08. Jun 2009, 03:16:37 od nini_nini »
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Vidim da ovde ljudi uglavnom pate od sindroma : Kad joj/mu natrljam njusku, ala ce da zaboli..
Uvazena bambina, pocela sam da sumnjam u tvoju inteligenciju, o emotivnoj inteligenciji da ne govorim..
Pitanje je bilo kako nastavljaju da zive po starom oni koji prevare i ni u kom slucaju nisam sebe i svoju patnju postavila kao kljucnu u ovom postu..
i ponavljam, ne zanima me za ovaj slucaj nego tudja iskustva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
BlackBerry 8800
Vidim da ovde ljudi uglavnom pate od sindroma : Kad joj/mu natrljam njusku, ala ce da zaboli..
Uvazena bambina, pocela sam da sumnjam u tvoju inteligenciju, o emotivnoj inteligenciji da ne govorim..
Pitanje je bilo kako nastavljaju da zive po starom oni koji prevare i ni u kom slucaju nisam sebe i svoju patnju postavila kao kljucnu u ovom postu..
i ponavljam, ne zanima me za ovaj slucaj nego tudja iskustva

e sorry i ja sam mislila da si pitala za savet kako ti da nastavis, a ne strana koja vara...

« Poslednja izmena: 08. Jun 2009, 03:22:02 od nini_nini »
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:59:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.