Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:03:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bermudski trougao - nerazjasnjena misterija  (Pročitano 27930 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
(uf,tako dobra,al tako opsirna tema...  Smile )
ne slazem se da su u pitanju samo losi vremenski uslovi i izgled mora(jedva se razaznaje horizont).
Bermudski trougao je podrucje na Zemlji gde su magnetne sile Zemlje nesto jace ili mozda izmenjene,i to utice na aparaturu aviona sto verovatno dovodi do kvarova.jos kad se uzme u obzir i ta osobina da je tesko razaznati horizont,dobija se prava zamka za avione.sama cinjenica da na drugom kraju planete se takodje nalazi "preslikani" trougao koji je isto opasan,govori da je u pitanju nesto vise od pukih losih vremenskih uslova.
e,sad,sto se tice brodova,to ne bih znao...  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 20:35:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung i9300
Citat
inace su pronadjeni i avoni tipa avendzer
koliko sam ja gledao na Discovery, nikada nisu pronasli te avione iz '45., posle njihovog nestanka nestao je i jos jedan neki spasilacki avion, koji je krenuo u potragu za njima, ni on nikada nije pronadjen  Smile

a ono za tamnu stranu meseca, ja sam gledao film neki horor, bas davno, nesto poput aliena, poenta filma je bila da jedino zlo ne umire, i na kraju kao odjavna spica kamera kao ide oko meseca i sa te druge strane gomila jedrenjaka aviona i slicnih stvari..

negde sam citao da je po sredi jako magnetno polje, i da se zapravo to magnetno polje nekako pomera po tom Berm.  trouglu Smile sad, ja sam laik sto se tice toga, ne znam da li je to uopste i moguce ali mi je to pribliznije za shvatiti nego da su za nestanke krivi vanzemaljci ili neke natprirodne pojave  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Citat
i jos jedan neki spasilacki avion, koji je krenuo u potragu za njima, ni on nikada nije pronadjen
Авион је експлодирао због лоше конструкције, испарења горива су "цурили" по унутрашњости, а варница је изазвала експлозију. Један брод је јавио да је видео експлозију и ватру на површини мора, тражио је преживеле, али их није било. Да авион никад није пронађен те дискавери мало лаже, да би документарац био занимљивији. Smile

Што се тиче јаче магнетне активности, можда је тачно, можда није, али то и није нешто претерано чудно и оно што сам рекао о штампи и другим медијима идаље стоји.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 21:28:18 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Taj avion je u jedinici imao nadimak 'leteća bomba'....pitam se zašto  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Да авион никад није пронађен те дискавери мало лаже, да би документарац био занимљивији. Smile
znaci,bio sam u pravu sto se tice kredibilnosti i tacnosti svih Discoveryjevih izjava i ocenjivanja i u drugim emisijama...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Sve je stvar na koga se pozivaju, jednostavno uputili su se na pogrešnu osobu i nisu dali prave podatke.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Што рече пилот.

Пази, Дискавери су пустили свакавких занимљивих емисија. Ал' ето имају и лоше тренутке.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 22:10:39 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Што рече пилот.

Пази, Дискавери су пустили свакавких занимљивих емисија. Ал' ето имају и лоше тренутке.
da,samo sto ili nemaju apsolutno nikakve veze da ocenjuju naoruzanje,ili dobijaju debele pare da lupetaju gluposti.
al necu da idem dalje off...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Што рече пилот.

Пази, Дискавери су пустили свакавких занимљивих емисија. Ал' ето имају и лоше тренутке.
da,samo sto ili nemaju apsolutno nikakve veze da ocenjuju naoruzanje,ili dobijaju debele pare da lupetaju gluposti.
al necu da idem dalje off...
Није ти све у наоружању, имају они и друге емисије. Толико о томе, натраг на тему.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 22:20:54 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Није ти све у наоружању, имају они и друге емисије. Толико о томе, натраг на тему.
pa,ja sam i komentarisao upravo te emisije o naoruzanju i njihovu tacnosti.za ostale ne znam.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 22:37:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:03:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.