Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:53:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako nekome reći da je loš u krevetu?  (Pročitano 12108 puta)
03. Jun 2009, 15:02:45
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Kako nekome reći da je loš u krevetu?



Ovo je vrlo osjetljivo područje i svatko se može naći u toj situaciji ili se možda već našao. Kako nekome do koga vam je stalo i s kim dijelite krevet skrenuti pažnju na lošu izvedbu?

Kako nekome do koga vam je stalo i s kim dijelite krevet skrenuti pažnju na lošu izvedbu, a da se ne uvrijedi i da se situacija poboljša. Stručnjaci su sastavili malu listu savjeta koji mogu dobro doći.

Muškarcima tako savjetuju da svoju dragu s vremena na vrijeme pitaju što voli i što bi i kako htjela, u nadi da će shvatiti o čemu se radi te upitati svog muškarca što bi htio i što voli.

Napominju i da tu temu nikako ne bi trebalo spomenuti za vrijeme seksa ili nakon seksa, već onako neformalno, uz jutarnje druženje, kavu i novine.

Ženama savjetuju isto, s tim da predlažu da sjednu pored muškarca, a ne ispred, jer muškarci mogu biti zastrašeni kontaktom oči u oči.

A savjeti su sljedeći:

1. Recite što vam se sviđa bez ustručavanja
Dok zajedno radite neke uobičajene stvari, naprimjer doručkujete, recite zavodljivo neku svoju želju. Nešto kao: "Zaista bih volio/ljela da me zagrliš odostraga i ljubiš po vratu", ili "Uživao/la bih kada bi me oralno zadovoljio/la dok se zajedno tuširamo". Kako bi nekoga takve izjave uvrijedile?

2. Pokažite što volite
Kad god ste u prilici priuštite partneru ili partnerici demonstraciju onoga što volite radeći to njemu/njoj ili pokazujući na sebi. Lekciju možete iskoristiti kao predigru.

3. Dok dajete upute koristite riječ 'umjesto'
Ako ne volite način na koji vas ljubi, ako pretjeruje s radom jezika i ako previše slini, a to vam ne odgovara, recite: "Umjesto da koristiš jezik, ljubi me usnama, polako i nježno."

U svakom slučaju je bolje od: "Ne ljubi me tako", koja zvuči kritički.

4. Napravite od seksa igru u stilu 'isprobajmo'
Ako vam se ne sviđa što za vrijeme odnosa to uvijek radi brzo, snažno i prenergično, kažite nešto kao: "Isprobajmo nježnije i sporije." Ne radi se o tome da netko radi nešto krivo nego da zajedno isprobate nešto drugačije.

5. Nagradite partnera
Kada napravi nešto dobro i kada je slijedio/la upute, nemojte škrtariti na pohvalama i svakako upitajte što bi on ili ona volio/ljela.

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Ovo svuci kao 'seks za proste' ('sex for dummies') ili 'kako pronaci idealnu prostitutku'.
Ako su dvoje zajedno samo zbog seksa, onda ta veza nema u sebi ljubav.
Ako nesto treba da se prica o seksu, znaci da nesto ne valja, ako nesto ne valja, velike su sanse da tako i ostane.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Ovo svuci kao 'seks za proste' ('sex for dummies') ili 'kako pronaci idealnu prostitutku'.
Ako su dvoje zajedno samo zbog seksa, onda ta veza nema u sebi ljubav.
Ako nesto treba da se prica o seksu, znaci da nesto ne valja, ako nesto ne valja, velike su sanse da tako i ostane.

'Oćeš reći da nemaju dovoljno poverenja jedno u drugo i da pravi parovi posle nekog vremena mogu sve reći jedno drugom? Posebno ako govorimo o bračnim parovima?
Ako o tome govoriš (jebi ga moram ovako, ko zna šta je tebi na pameti) slažem se. Smile

S druge strane... pokažite delima.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ma ne bih nikad nekom mogla tako nesto reci .Radije cu raskinuti nego mu reci da ne zna da se seksa.Kad bolje razmislim ,ne secam se da mi se tako nesto i desilo .Mislim da je vise u pitanju uskladjenost energije nego to da li neko zna ili ne zna.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
Ako je veza tek pocela i ako je to nesto u cemu skripi, pa ne bih se nesto mnogo ni lomo oko toga kako da resim . Jednostavno bih prihvatio da nismo jedno za drugo i sta da se radi. Pa nije smak sveta.
Ali ako je to vec nesto sto duze traje, pa sam se bas vezao, onda bih se vec potrudio da to ispravimo. Jer, to je jedan ( doduse veoma bitan) aspekt veze, ali ima ih jos. Cim smo toliko dugo i pored toga opstali, to znaci da dugujem i njoj i nama u najmanju ruku da se potrudim da ispravim nedostatke, pa ako to podrazumeva i neprijatne razgovore (ako medju onima koji se iskreno vole uopste moze biti toliko neprijatnih), onda je to najmanje sto mogu da uradim.
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Kako neko moze to da ne zna? To je valjda prirodna stvar da se zna. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
Pa mozes da ne znas po onom principu:
"curo, sto se mene tice ti si *ebana" - a ono trajal 2 minuta...  Smile
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nije to ni tako malo 2 min. Danas je sve instant. Brzo se zivi pa se brzo i shtrca... Smile
Cini mi se da je jedno 2/3 ''dobrog snosaja'' na muskarcu. Mada, zavisi ponajvise kako dvoje kliknu. Moze lik da bude i obdareni Don Huan, ako mu se zenka ukoci ko kengur pred farovima onda dzaba sve...
Ima tu dosta zackoljica Smile, ono sto je nekom dobar sex moze drugom da bude truba. Sta je ustvari ''dobar sex''?
Valjda sex sa kojim si zadovoljan, a losh onaj sa kojim nisi...subjektivna stvar. Ne vredi oko ovog mnogo razglabati.
Ako si zadovoljan - uzivajte! Ako nisi - raskid! Eto. problem resen... Smile
Next?!
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Kako neko moze to da ne zna? To je valjda prirodna stvar da se zna. Smile

Ne treba da ukljucujes mozak uopste  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ma treba prichati, i jeste to prirodna stvar. Ali svako voli neshto drugachije a osim ako ne chitate misli onda samo cutite i nastavite da se znojite 2-3 sata. To je valjda dobar sex. Ja smatram da treba tu neku osobu upoznati sa onim shto velite a vala i saznati shta ta neka osoba voli.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:53:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.