Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pukla ljubav zbog dolara - Belorusija/Lukasenko  (Pročitano 10250 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
klico, citao sam na military forumu, nije selo, farma je pogodjena...

dobro, ali nisam ja ovaj gore tekst pisao nego sam ga samo preneo. doduse preneo sam zbog ovog prvog dela oko Lukasenka, na ovaj drugi deo sam manje obracao paznju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Uopste nije tacno da su kuce pogodjene u ispaljivanju,kao ni da je ispaljeno toliko raketa.Sve rakete su pogodile u njive,a ne u kuce.

a sta je onda tacno i daj izvor neki?
klico, citao sam na military forumu, nije selo, farma je pogodjena...
ehmm...  Smile
klico, citao sam na military forumu, nije selo, farma je pogodjena...

dobro, ali nisam ja ovaj gore tekst pisao nego sam ga samo preneo. doduse preneo sam zbog ovog prvog dela oko Lukasenka, na ovaj drugi deo sam manje obracao paznju
cisto sumnjam,al aj da poverujem...
zato sledeci put makar izaberi neki normalan izvor...  Smile
nisam ja od ljudi koji cepidlace oko svake izjave,citata ili vesti,ali novinarska prenapumpavanja i pljuvanje Rusa su obicno potkrepljena sterotipima,predrasudama i hladnoratovskim statistikama,te se lako razazna glupost od vesti.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 02:26:20 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
cisto sumnjam,al aj da poverujem...
zato sledeci put makar izaberi neki normalan izvor...  Smile
nisam ja od ljudi koji cepidlace oko svake izjave,citata ili vesti,ali novinarska prenapumpavanja i pljuvanje Rusa su obicno potkrepljena sterotipima,predrasudama i hladnoratovskim statistikama,te se lako razazna glupost od vesti.

da razjasnimo - ja nisam napisao da sam preneo netacnu vest, nego sam je preneo tako kako je pisalo. a da li je ona netacna ili tacna mogu da tvrdim isto kao i za bilo koju drugu vest. te stoga ako vidim da neki drugi izvor navodi drugacije onda proveravam jos negde i zato sam trazio izvor. za sada je ovde prenesena izjava tuzioca Igor Lebedev-a i poziva se na interfaks

ja ne znam na koje hladnoratovske statisike mislis, ali ako je rec o informisanju vezanom za rusiju, onda je ovo ovde sa Lukasenkom pre svega ekonomska tema. a zna se kako prolaze oni koji pisu kriticki o ekonomskoj politici Rusije u samoj Rusiji tako da od tamo nemamo puno podataka. skoro je zatvorena jedna novinska redakcija u rusiji zbog takvog pisanja. recimo, jel cuo neko koliko je radnika otpusteno u Rusiji u vreme krize? takvih vesti nema ili su nepouzdane i vrlo retke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ja ne znam na koje hladnoratovske statisike mislis, ali ako je rec o informisanju vezanom za rusiju, onda je ovo ovde sa Lukasenkom pre svega ekonomska tema.
na gomilu drugih vesti i izjava koje se baziraju na statistikama iz hladnog rata.al,dobro,to je ovde nebitno.
Citat
a zna se kako prolaze oni koji pisu kriticki o ekonomskoj politici Rusije u samoj Rusiji
salju ih u radnicke logore u Sibiru da grade autoput izmedju Magadana i Irkutska...
Citat
recimo, jel cuo neko koliko je radnika otpusteno u Rusiji u vreme krize? takvih vesti nema ili su nepouzdane i vrlo retke
kako ih nije sramota sto ne salju desetine hiljada drzavnih sluzbenika po celoj Rusiji da ispituju to...  Smile
al,zato je bitno da smo prvi saznali sokantne i uzasne vesti kao sto su one kako u vreme ekonomske krize Americki gradjani nemaju para da plate setace za svoje dzukele...  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 02:47:27 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
salju ih u radnicke logore u Sibiru da grade autoput izmedju Magadana i Irkutska...

to je bilo u vreme carske rusije i staljinisticke rusije. sada ih ubijaju

Citat
kako ih nije sramota sto ne salju desetine hiljada drzavnih sluzbenika po celoj Rusiji da ispituju to...  Smile
al,zato je bitno da smo prvi saznali sokantne i uzasne vesti kao sto su one kako u vreme ekonomske krize Americki gradjani nemaju para da plate setace za svoje dzukele...

pa drzava krije te podatke, ja nisam rekao da ona nije prebrojala nezaposlene  Smile
mislis da imaju za ostalo para?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
salju ih u radnicke logore u Sibiru da grade autoput izmedju Magadana i Irkutska...
to je bilo u vreme carske rusije i staljinisticke rusije. sada ih ubijaju
ma,nije,bre,i sad je tako...samo nekada im ne uspe.
radi se o tome da je postena i pravedna Ana Politikovskaja pruzala otpor kada su hteli da je strpaju u kamion ispred ulaza nasred ulice,te su morali da primene smrtonosnu silu...
pa drzava krije te podatke, ja nisam rekao da ona nije prebrojala nezaposlene  Smile
mislis da imaju za ostalo para?
pa naravno! Moskva je puna tajnih vladinih spijuna prerusenih u dzangrizave babe kao i ovih plakata koji jasno upozoravaju narod da ne prica "drzavne tajne"...
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 03:17:27 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ma,nije,bre...
radi se o tome da je postena i pravedna Politikovskaja pruzala otpor kada su hteli da je strpaju u kamion ispred ulaza,te su morali da primene smrtonosnu silu...

od vremena carskih i staljinistickih logora mnogo je novinara ubijeno a ona je jedna od njih

Citat
pa naravno! Moskva je puna tajnih vladinih spijuna prerusenih u dzangrizave babe kao i ovih plakata koji jasno upozoravaju narod da ne prica "drzavne tajne"...

spijun je na celu drzave, ali nije jedini. i vladini sluzbenici nisu preruseni nego su lepo ljudi usli i rasturili novinarske redakcije koje im ne odgovaraju. tacno je da takvih redakcije nema puno - ostali su shvatili poruku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ma,nije,bre...
radi se o tome da je postena i pravedna Politikovskaja pruzala otpor kada su hteli da je strpaju u kamion ispred ulaza,te su morali da primene smrtonosnu silu...

od vremena carskih i staljinistickih logora mnogo je novinara ubijeno a ona je jedna od njih
a svi oni su bili bastioni pravednosti i postenja,pogotovu ona...
spijun je na celu drzave, ali nije jedini. i vladini sluzbenici nisu preruseni nego su lepo ljudi usli i rasturili novinarske redakcije koje im ne odgovaraju. tacno je da takvih redakcije nema puno - ostali su shvatili poruku  Smile
ne,ne...
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 03:23:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
a svi oni su bili samo postenjacine i pravednici...

opa moja greska, zaista - od kada se policija raspitivala za dobrog i postenog coveka?  Smile

Citat
ne,ne...

pa naravno, ovde na svu srecu toga nece biti, samo da nas uguraju u EU
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
Ccccccc...!Klitomire,crni sine,ti zaista imaš ozbiljan problem sa Rusima.Dovoljno je da ti promenim nalepnicu i ´op (!) - potpadaš pod zakon o fašizmu !
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.