Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bogdan Diklić životno ugrožen  (Pročitano 11964 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma, izvucice se Combe.
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
Ericsson jeste
naaaapred Bogi Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson K800i
Nadajmo se najboljem...  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zdravstveno stanje glumca Bogdana Diklića je stabilno sa tendencijom svakodnevnog poboljšanja, saopštio je u petak Konzilijum lekara Instituta za kardiovaskularne bolesti, Instituta za plućne bolesti i Klinike za hirurgiju Kliničkog centra Vojvodine.

"Lekari nastavljaju sa intenzivnim terapijskim tretmanom i stalnim monitoringom Diklića na Odeljenju postoperativne nege Klinike za kardiovaskularnu hirurgiju, Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine", navodi se u saopštenju te zdravstvene ustanove.

Bogdanu Dikliću pozlilo je u nedelju, 31. maja, u vreme dok je trebalo da igra u predstavi "Kandid", na proteklom Sterijinom pozorju. Dikliću je potom dijagnostifikovana plućna tromboembolija, a potom i infarkt srca.




Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala na obaveštenju.Staće on na noge,čim je ovoliko izdržao.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Diklić: Hvala na pitanju, dobro sam!

Stanje poznatog glumca Bogdana Diklića (55), koji se posle dva infarkta srca i tromboembolije pluća oporavlja u Institutu za kardiovaskularne bolesti u Sremskoj Kamenici, poboljšava se brže nego što je očekivano.

Ekipa "Alo" uverila se da on već šeta bolničkim hodnicima, a kako saznaje list za desetak dana bi mogao da bude pušten na kućno lečenje.

Diklić se nedavno probudio iz veštačke kome, a njegovo stanje je posle višednevne borbe lekara da mu spasu život konačno stabilno.

On je sa odeljenja intenzivne nege prebačen na odeljenje postoperativne nege ove klinike.

Jedan od bolesnika na Institutu sa kojim su reporteri razgovarali kaže da je bio prijatno iznenađen kada je video Diklića da sa medicinskom sestrom šeta bolničkim hodnikom.

"Jutros sam video Bogdana kako šeta i jako sam se obradovao kad sam ga video na nogama. Još više sam se iznenadio kad je na moje pitanje : "Kako nam je glumac?", upućeno sestri, on odgovorio: "Mogu ja da govorim. Dobro sam, hvala."

PR instituta Goran Trajkovski kaže za "Alo" da se stanje poznatog glumca poboljšava iz dana u dan, te da bi uskoro mogao da se nađe u svom domu.

"Lekari nastavljaju sa intenzivnim terapijskim tretmanom i stalnim monitoringom pacijenta. Konzilijum lekara Kliničkog centra Vojvodine će odlučiti o njegovom otpuštanju iz bolnice, ali ako nastavi ovako dobro da se oporavlja, za desetak dana bi mogao da ode kući", kaže Trajkovski.

Kako prenosi ovaj beogradski list, glumac se telefonom redovno čuje sa porodicom i prijateljima, a ni posete mu više nisu zabranjene.

Međutim, Diklić ne želi nikoga da pusti u svoju sobu osim supruge.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
brate,najgore stvari - najboljim ljudima
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 Zdravstveno stanje poznatog glumca Bogdana Diklića subjektivno i objektivno je poboljšano i stabilno, saopštio je danas Konzilijum lekara

Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, Instituta za plućne bolesti Vojvodine i Klinike za hirurgiju Kliničkog centra Vojvodine.

Lekari Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine nastavljaju da prate zdravstveno stanje Diklića na Odeljenju postoperativne nege Klinike za kardiovaskularnu hirurgiju, Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine.

Poznatom glumcu pozlilo je 31. maja na Sterijinom pozorju, u toku predstave "Kandid ili optimizam" u kojoj je nastupio, i on je posle reanimacije hitno prebačen u Institut za KVB u Sremskoj Kamenici.

U toj zdravstvenoj ustanovi mu je dijagnostikovana plućna tromboembolija, kasnije mu se stanje naglo pogoršalo razvojem akutnog infarkta miokarda (srca) a potom je i operisan zbog krvarenja u trbuhu.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Diklić uskoro kod kuće?
Subota, 20. jun 2009. 12:19    


Glumac Bogdan Diklić uskoro će biti pušten sa bolničkog lečenja iz Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine.

Kako "Press" saznaje, Diklić se još nekoliko meseci neće vraćati na posao jer su mu lekari naložili da u narednom periodu miruje i odmara.

"Bogdan se oseća dobro i njegov život više nije ugrožen. Sve životne funkcije su normalizovane, ali ne sme da se izlaže stresnim situacijama i fizičkim naporima. Ako sve bude kako treba, Diklić će za manje od deset dana biti pušten iz bolnice i najmanje dva meseca moraće da se odmara" kaže izvor "Pressa".

Sa klinike na kojoj Diklić boravi nismo dobili zvaničnu potvrdu da će glumac uskoro napustiti bolnicu. Međutim, prognoze koje su lekari izneli u zvaničnom saopštenju vrlo su optimistične.

"Lekari Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine nastavljaju da prate zdravstveno stanje gospodina Diklića na odeljenju postoperativne nege Klinike za kardiovaskularnu hirurgiju Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, uz konstataciju da je njegovo zdravstveno stanje subjektivno i objektivno poboljšano", rekao je za "Press" Goran Trajkovski, PR Instituta.

Mira Banjac, jedna od najboljih domaćih glumica, pre nekoliko dana posetila je Diklića u bolnici i potvrdila da će Diklić uskoro biti kod svoje kuće.

"Sat i po sam bila kod Bogdana. Razgovarali smo o svemu i presrećna sam što je moj dragi kolega i filmski sin ponovo vrlo vedar.

Očekujem da za otprilike nedelju dana izađe iz bolnice jer kada mu skinu konce, više i nema potrebe da bude u bolnici" rekla je Mira Banjac za "Press".

Bogdanu Dikliću pozlilo je u nedelju, 31. maja, tokom izvođenja predstave "Kandid ili optimizam" na Sterijinom pozorju u Novom Sadu.

Hitno je prebačen na institut u Sremskoj Kamenici, gde je utvrđeno da je preživeo infarkt i dijagnostikovana mu je plućna tromboembolija.

Tri dana kasnije Diklić je doživeo još jedan infarkt, posle koga je hitno operisan, a njegovo stanje je počelo da se stabilizuje.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Dobra vest budi nadu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.