Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:33:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto varamo partnera kog volimo?  (Pročitano 25642 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Tel.Me Your.Number
On svo vreme tretira i jednu i drugu kao kraljice... Jednoj salje cvece, drugu vodi na putovanje.
Grize ga savest
A na kraju ce garant da ostane sa svojom dugogodisnjom devojkom i da sutne onu drugu. Smile
Ne bih rekao Smiley >
Rekao je da je prelepa, i da je saznala za vezu, i da je on ubedjivao da je njegovoj vezi kraj i da saceka..
Ko čeka taj i dočeka Smiley ... nešto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Sta si to skontala da te je natjeralo da "ublazis" svoj stav glede prevare?

Ublazila sam stav- sto ne znaci da ne bih napravila skandal svetskih razmera kad bi bila prevarena. Smile
Ono sto ja kazem da opravdavam i razumem,ne znaci da bih sigurno opravdala i kad sam ja u pitanju .Nadam se da razumes.Ja kazem da razumem tu ljudsku potrebu da se sedi na vise stolica odjednom,sto ne znaci da bih ja to znala,umela i mogla.Do sada nisam ,a za dalje nemam pojma na sta cu izaci jos. Smile
Iz druzenja i razgovora sa ozenjenim muskarcima,sam dosta toga shvatila i zaista mislim da je moguce da nekoga iskreno volis i da ga prevaris.Prevara je slabost i nisu svi ljudi dovo;ljno jaki da odole iskusenju.Neki zapravo se ni potrude da odole ,vec zele da uzivaju punim plucima .pa sta bude- njima je bilo lepo.Sve je to ok dok druga strana ne zna jer sto ne znas ne moze da te povredi.


Citat
Ako je tebi vaznije da se prema tebi tvoj muz ponasa kao prema kraljici, po cijenu da jos neka zena uziva isto to, onda je to ok.

Meni je najvaznije da me neko tretira sa postovanjem,a druge zene me ne zanimaju,zaista nemam nista sa njima.A moguce je da i budes jedina kraljica,mislim da sve zene dobro znaju za koga se udaju (mada vecina prvo poleti za udobnim zivotom i sigurnoscu ,ne gledajuci karakter muskarca).


Citat
Ali ja zaista ne znam sta me to treba snaci u zivotu, kakav problem, kakva nevolja, da ja pomislim da mi je prihvatljivo da me decko/muz vara.

Ja nigde nisam rekla da je meni prihvatljivo i da bih znala mirno ziveti s tim- ja kazem da razumem te ljudske potrebe kod drugih.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A sta sad ljubav ima s tim ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
ovo je opet neka izmishljena prica  Smile Smile

lik verovatno ima jednu "stalnu" ribu , s kojom planira "ozbiljno" ,a i ima i neku (neke) sa strane za "opushtanje"  Smile.naravno , obe znaju i prihvataju svoj polozaj , zato shto se prema njima ponasha "kao da su kraljice" - bogat je pa muzu lovu od njega .  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Covek voli da zadovolji vise zena odjednom i to ga cini ispunjenim,ne vidim nista lose u tome dokle god je fer prema svakoj i sve to radi sa stilom .
Mislim da muskarac vise voli da njega zadovoljava vise zena.
Тачно. Класична себичност.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ma on je samo tako malo zbunjen. Resice on to uskoro... Smile
Verovatno ova prva nece da mu ga glaba. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ako prevaris nekog kog volis onda si govno. Ako on/ona prevari tebe onda je on/ona govno. To sto je neko ispao govno nije ti opravdanje da i ti ispadnes govno. Raskid je resenje. Ako ga/je ne volis onda ne lazi sebe. Cinjenice.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
A sta sad ljubav ima s tim ?

Кључ приче, од кога ли си то научио?    Smile

Мушкарци, као интелигентна бића, не стављају знак једнакости између љубави и секса. Најчешће се воли само једна женка, а секс може са сваком која је расположена, наравно, и која испуњава одређене критеријуме (овде се мисли на физичке квалитете). 

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A sta sad ljubav ima s tim ?

Кључ приче, од кога ли си то научио?    Smile

Мушкарци, као интелигентна бића, не стављају знак једнакости између љубави и секса. Најчешће се воли само једна женка, а секс може са сваком која је расположена, наравно, и која испуњава одређене критеријуме (овде се мисли на физичке квалитете). 



Sjajno  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Chovek je zhiv ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:33:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.