Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:19:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: izgubiti nevinost  (Pročitano 26927 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Danas ljudi nemaju vremena da razmisljaju o tome [ Smile ]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Već sam pisao o ovoj tematici i da sve ne ponavljam reći ću da mislim da to nije dobro. Čovjek treba ostaviti vremena za sebe, da uvidi što je važno i potrebno, a što ne. Ovako izgubi svaki smisao za neke vrijednosti.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Citat: SerbianFighter
Danas ljudi nemaju vremena da razmisljaju o tome [ Smile ]
Ako misliš na "vreme" kao "novac" onda je to pun pogodak. Neće naš čovek da se kroz ovu nemaštinu još pati oko porodice, dovoljno mu je što to oseća na svojoj koži. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
E koni,... a jel imas neko objasnjenje zasto se to desava?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zato sto nam je drustvo ovakvo kakvo je, cim se 40% brakova zavrsava razvodom a ka tome se vec godinama polako ide, sto se brojki tice, sta ocekivati od takve dece. Ako tu dodamo jos uticaje "sredine" bude veselo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@SAnja

Ne znam na što točno misliš, pa ću pokušati napisati onako kako sam shvatio. Velike probleme stvara ritam života na koji smo primorani prvenstveno da bismo preživjeli. Možda zvuči grubo, no mislim da danas čovjek mnogo toga radi i rastrgan je na mnoge strane i na mnoge poslove, ne prvenstveno da bi zaradio za kruh, nego za kvalitetu života koja je uobičajena. Tu je i problem što ljudi više ne žive samo za kruh i krov nad glavom, tj. nešto osnovno, nego se teži da se ima mnogo toga. Pored takvog života, ili ritma života, nešto treba trpjeti, a to je često obitelj ili čovjekovo zdravlje. Žalosno je što ljudi u takvoj situaciji najmanje misle na sebe i sebe najmanje štede. Sve nam se drugo čini važnijim od nas samih i naših najbližih.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Ljudi sve je to u redu i svi ste vi razlicitih karaktera, pa je normalno da imate i malo razlicitija shvatanja, no ovo sto cu ja sada napisati mozda ce Koni-ju biti cudno, no to je potpuna istina.

Rekao si da se ljudi odricu porodice u ranijem periodu svog bracnog zivota zarad nekih visih materijalnih stvari. To je u potpunosti tacno, ali ocigledno nisi imao iskustvo da bi uvideo koji su dublji razlozi za takav nacin zivota. Pazi moji roditelji su dobili mene u srecnim vremenima, i bilo je tu sasvim dovoljno za nas. Onda je dosla moja sestra i izgradnja kuce i vreme je jos uvek kao bilo dobro. E, posle je dosla inflacija i ovo i ono pa sam ja uvek pitala: Zasto ja ne mogu da kupim ovo, da dobijem ono i sl. Zasto je jedna ampula koju sam morala da primim kada sam imala upalu pluca kostala 40 maraka (tada)? Koni to je bilo zato sto su moji roditelji ziveli posteno i bez dodatnih poslova i koji su se opet snasli da mi prezivimo. Poschle smo u skolu nas dve. Evo ja sam i srednju zavrsila, a vreme je tako dobro da nisam imala dovoljno novca da upisem fakultet.
Sa svih strana su mi govorili kako je zaludno da protracim godinu, kako to nije skupo da se samofinansiram. A kada su moji trazili pomoc od tatinih roditelja, tu je bilo punooooo izvlacenja. E tako se Koni mora ziveti sada jer su moji mislili da ce zlatno vreme uvek trajati.

I bas zbog tih posledica i uzroka ja sama necu imati decu dok se finansijski ne situiram i dok ne budem imala dovoljno novca za ono najvaznije, a to je njihovo zdravlje i obrazovanje.

Tebi puno srece s tvojim stavom, jer ako mozes da hranis decu asfaltom samo napred. Ovo nisu uvrede vec moje shvatanje.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Nisam niti shvatio kao uvrede ovo što si napisala jer ovdje svatko iznosi svoje mišljenje i mogu reći da se u potpunosti slažem s tobom da prije svega treba osigurati neke uvijete da bi se imalo djecu, da se ne dogodi da nemaš za prehraniti obitelj. Moram naglasiti da smo se odmakli od teme, no mislim da je to nekakav " normalan" slijed razgovora. Upravo u tom slijedu se kreće i moje razmišljanje. Djeca, po mom mišljenju, dolaze tek na kraju priče, tj. kad se dvoje ljudi toliko upozna da odluče živjeti zajedno u braku. Nemojte moj govor o priči shvatiti kao bajku, u smislu da " su živjeli sretno do kraja života", nego u smislu zaokruživanja života, jer život je često sve drugo samo ne bajka.

Već sam rekao da shvaćam strah i nesigunost za sutrašnjicu i u tom smislu strah za opstanak onih koje donesemo na svijet, no razmišljanje o rađanju djece i njihovu životu počinje upravo s onim što je prava tema, tj. " gubljenja nevinosti".

Znam da je situacija teška i svi smo iskusili da roditelji ponekad nisu u stanju ispuniti sva naša materijalna očekivanja, no mislim da nije dobro čekati prave uvijete za djecu, jer takvi će rijetko doći. Danas je možda teže vidjeti uzročno - posljedičnu vezu u bilo čemu na ovome svijetu, pa tako i u vezi s djecom, no istina je da je obitelj, tj. djeca, pravo bogatstvo koje ispunjava čovjekov život i osigurava budućnost.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 5
Na ovo pitanje muskarci nemogu da odgovore!
IP sačuvana
social share
*********************
***ovaj zivot nije lak!***
*********************
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih se izjasnjavao preterano ali recicu sledece:
1. Onaj ko zna nesto jako dobro raditit ima.
2. Onaj ko ne zna nista jako dobro raditi sem u komunizmu, nema.

Svako ko je dobar ali stvarno dobar makar u jednoj stvari nacice nacina da svoje znanje unovci dovoljno da ok zivi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:19:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.