Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:00:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste vi onaj pravi?  (Pročitano 14034 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne vidim zašto bi se ljudi uopšte delili na ''oni na internetu'' i ''oni u realnom životu'', kad su to sve jedni te isti ljudi.

Nečiji brat, muž, sestra, drugarica je za mene tek tamo neki virtuelni lik - i obratno.

Kad je tako.
Zapanjujuce je koliko ljudi govore o sebi u superlativu. Cak i kada ocajavaju.  Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Internet je odlično mesto da glumiš drugog.... kad pročitam, ranije dodše, poruke ove moje bivše i kad uporedim sa svarnošću, to stvarno nema veze. Poptuno poremečeno- al da ne davim.

Svaka čast tim što imaju vreme da čekaju. Vreme se ne može nadoknaditi i zato borba, traži nove prilike, različita iskustva pša onda iz toga uradiš pravu stvar. I najbitnije je prepoznavanje sitnih tikova jer one daju puno podataka o ličnosti. Tako nekako da dođete do najboljeg izbora osobe za druženje ili život.

A dal sam ja pravi? Za neku sigurno jesama za neku 100% nisam.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
   Bolje da se ne cheka 'taj pravi'...da ne bi zhiveli solo...i proveli sav zhivot u trazhenju 'pravog'...

Mnoge znam koji su sami, upravo zbog tog trazhenja 'dlake u jajetu' ...pa sad kukaju nad svojom sudbinom.

« Poslednja izmena: 29. Jun 2009, 08:00:16 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Ja sam primetila da su svi na interentu zeljni ljubavi i paznje i da niko skoro nije zadovoljan svojim zivotom i sobom .
Ucnilo ti se...

Nije mi se ucinilo .
Mislim volela bih da mi se cini i da su svi sretni ,ali to nije tako .
A da li su svi ljudi koje poznaješ u realnom životu srećni? Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Nije u pitanju samo sreca, vec predstavljanje sebe u superlativu. On/ona me je ostavio/la jer sam ja bolja/bolji i sl.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Internet je odlično mesto da glumiš drugog....
U suštini lažeš i zajebavaš bespotrebno samog sebe... Smile

...jer nemaš nikakvu korist. Osim ako se baviš laganjem kao profesijom, pa vežbaš ili nisi neki autoritet van interneta pa ti prija nekakva pažnja za promenu.  Smile

Ali i tu moraš da se držiš starog zlatnog pravila.
Neke ljude mozeš da lažeš sve vreme, sve ljude mozeš da lažes neko vreme, ali ne mozeš sve ljude da lažes sve vreme.
E sad... kol'ko dugo možeš da lažeš sebe?  Smile Smile


@Tema
Preksinoć sam pričao sa drugom koji je pred ženidbu.
26 godina.
Verio se pre metar dana a već rade na bebi.

Otvoreno sam ga pitao kako se oseća i je l' ima neki trip da se odriče nekih stvari ili da neke stvari neće ponovo doživeti itd itd..

"Žao mi je što nisam ranije. Žao mi je što se nisam ranije odlučio za ženidbu, ovako imam osećaj da sam izgubio neko vreme" 

Kako to misliš? Smile

Objasnio mi je da se navikao na neke stvari, prestao je da izlazi odavno, vredno radi, sa sadašnjom verenicom živi već godinu dana. Već duže vreme funkcionišu kao porodica.
Jednostavno mu se izmenila svest vremenom.
Teško je to meni zamisliti sa 20 godina koji sam prošlu subotu proveo pijan i promenio dve devojke u veoma kratkim intervalima...
...ja bi na primer postavio 105 pitanja da se nađem na negovom mestu i sve bi to detaljno preispitao. Iznova i iznova. Što je i logično.
On nema nijednu nedoumicu. Smile

Naravno, stvar je to i od osobe, nisu svi kao on i njegova verenica, ali u svakom slučaju...
...navika je čudo.


Možda grešim, ne znam... ali verujem da se to zna da l' je u pitanju prava stvar ili ne. U većini slučajeva. Oseti se.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
A da li su svi ljudi koje poznaješ u realnom životu srećni?

Zavisi kako gledas - sreca za Petra nije sreca za Pavla .
Ali uglavniom si primetila da su to sve isti ljudi ,a mi ih nekako po inerciji stalno razdvajamo .

Ovo sto je Goa napisao je uglavnom tacno i mislim da covek najpre sa sobom treba resiti neke stavri .Ja bih recimo ,da me neko zaprosio pre par godina ,pobegla glavom bez obzira ,prestravila se ...sada vec nemam toliku tremu i osecam se spremnom za .......koherentnu zajednicu ,sto bi Vendi rekla !

 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ja sam primetila da su svi na interentu zeljni ljubavi i paznje i da niko skoro nije zadovoljan svojim zivotom i sobom .
Ucnilo ti se...

Nije mi se ucinilo .
Mislim volela bih da mi se cini i da su svi sretni ,ali to nije tako .
A da li su svi ljudi koje poznaješ u realnom životu srećni? Smiley
To je bila ironija...
Nesrecnih ljudi offline i online ima isto... stvar je samo u tome sto online niko ne moze da vidi kako se oni osecaju, pa uglavnom glume ljude sa savrseno sredjenim zivotima...
Naravno, ima izuzetaka... ali masa ljudi upravo grcevito trazi nekog ko ce ih izvuci, a sve vreme odasilje da su savrseni...

Citat
Neke ljude mozeš da lažeš sve vreme, sve ljude mozeš da lažes neko vreme, ali ne mozeš sve ljude da lažes sve vreme.
Stvar organizacije i planiranja Smiley
Sto rece Lane Gutovic - Ja imam odlicno pamcenje, sto mi omogucava da lazem Smiley
« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 13:52:52 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
E.. da... i recenice jedne osobe - "Na internetu, svi imaju savrsene zivote."

A gde su ti sa savrsenom zivotima ?
Ja sam primetila da su svi na interentu zeljni ljubavi i paznje i da niko skoro nije zadovoljan svojim zivotom i sobom .

Ja čim postanem zadovoljan, ulenjim se... A to ne valja. Zato me često moj alter ego kinji ne bih li uradio nešto korisno za sebe  Smile ... Retko se kad lažem (samo kad mi je potrebno malo nade) i uvek održim obećanje koje sam sebi dao.

IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
A da ne spominjemo to sto su na Internetu uvek svi najlepsi, najzgodniji, najseksipilniji, vatrene cure, nevidjeni jebachi itd  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:00:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.