Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiziološke potrebe dok ste u tuđoj kući  (Pročitano 4835 puta)
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Iskreno,jos nekako i mogu da razumem zenski rod posto je njima nuzda ipak malo kompleksinja i nezgodnija zbog vise faktora,ali ne razumem sta jedan muskarac ima da se gadi?! Ajde,javnih toaleta nekako,ali kad ode kod nekog,tu stvarno nema razloga...sem ako taj neko nije bas olicenje nereda...
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 22:46:22 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Kazu da bi ljudi trebali te fetise vezano za guzu da savladaju do trece godine.... Smiley)))
Nekima valjda ostaje i dalje...

Iskreno... mene najvise nervira kada se neko necka, pa ode kuci zutih gaca... Valjda je manji blam da se upiskis\ukakis u gace, nego da odes gde se mora ici...

Inace, ona sto je terala decka da bude u WC... hm.. jel' ona ikad bila kod psihica? Smiley

BTW. Odgovor na pitanje zasto devojke idu u paru u wc:
a) da bi jedna drzala vrata drugoj posto su brave i dalje misaona imenica u zemlji Srbiji;
b) da bi joj drzala torbu sa stvarima, jer pored papira, zene koriste jos neke stvarcice, ukljucujuci tu i sapun i vodu za pranje ruku i posle male nuzde... (kad vidim nekoga kako izlazi iz wc, a da nije oprao ruke... dodje mi da ga provucem kroz kljucaonicu i zavapim za asepsolom)

Kada god idem kod devojke u dom, i odem u wc redovno bar jedna devojka izadje iz kabine i samo produzi nazad u sobu. Pa ko je te guske vaspitavao, treba ga udaviti u solji punoj fekalija.
]
P.S. Daleko bilo da su muskarci ista bolji, ali nekako se uvek predpostavlja da zene vise drze do licne higijene (sa cime se nisam slagao na drugoj temi) pa sam na njih ogorceniji u vezi sa ovakvim stvarima  Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice daske... jel' neko cuo za asepsol, vlazne maramice, toalet papir? Smiley
Mislim... hajde.. valjda ponekad i u svojoj kuci isprskate dasku nekim antiseptikom? Smiley)))
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson p910i
Sto se tice daske... jel' neko cuo za asepsol, vlazne maramice, toalet papir? Smiley
Mislim... hajde.. valjda ponekad i u svojoj kuci isprskate dasku nekim antiseptikom? Smiley)))

Ne... perem je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, svejedno... izmedju pranja... Smiley

Mislim... to mi je cudno... zaista...
OK je deliti bakterije sa svojim ukucanima, ali nije sa strancima...
Sta, postoje domace i strane bakterije? Smiley))

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S Advance
E i to bas moram da prokomentarisem... Elem imam par drugarica koje ni u ludilu ne mogu da obave nuzdu van svoje kuce... pa bio to neki cucavac u skoli ili javnom wc-u (sto mu dodje i bolje ako je zbog daske) ili kada se nalaze kod nekog (za ovo zapravo imam i jednog druga)... a covek bi reka'o da mu dodje cistije kada to obavis kod nekog kod kuce... ipak, valjda vode ljudi racuna i o licnoj higijeni... uostalom... nabacas papir na dasku i resena stvar...

Nije drugo, ali zadrzavanje fizioloskih potreba i te kako nije zdravo... procitajte malo vise o tome...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
pa bio to neki cucavac u skoli

Taj izum je nesto najodvrratnije i najneprakticnije sto postoji jer uvek pokvasis nogavice  Smile
Kad putujem i kad naidjem na taj grozni cucavac -obavezno izadjem i piskim iza negde u prirodi ili iza nekog kamiona  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Sony xperia tipo
ја не волим да идем код других у WC само зато што увек мислим да им је можда покварен  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.