Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiziološke potrebe dok ste u tuđoj kući  (Pročitano 4834 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
   Licno nemam ovakvih problema,ali me je izludjivala cinjenica da je jedna moja bivsa mene terala da budem u wc-u dok ona vrsi nuzdu!!!  Smiley 1   Smile

   Kao "tako postajemo intimniji,nemas cega da se gadis,skroz je ok,..."... Ma kako je ok?!?! Sta mene briga sta ti radis...tada....

Ne znam sto me je ta tvoja konstatacija potsetila na ovo  Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 16:04:03 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
  Licno nemam ovakvih problema,ali me je izludjivala cinjenica da je jedna moja bivsa mene terala da budem u wc-u dok ona vrsi nuzdu!!!  Smiley 1   Smile

   Kao "tako postajemo intimniji,nemas cega da se gadis,skroz je ok,..."... Ma kako je ok?!?! Sta mene briga sta ti radis...tada....

Ne znam sta da ti kazem na ovo  Smile Moja jedna bivsa me je pitala "zasto si sada isao do wc -a", i nije mi povjerovala da sam morao da mokrim.... zavrsilo se na njenim rjecima: "ja hocu da ti slobodno pr**es kada si sa mnom cak i pred mojom mamom", i mojim valjanjem po podu od smijeha  Smile Needless to say - od tada je zaobilazim u sirokom luku

 Smile Smile Smile




Ne volim van svog okruženja... nema moje WC literature.  Smile
A i ne volim društvo.


Ali evo šta mi je zanimljivo...
Prvi toaleti datiraju još 3000 pre nove ere.
Međutim, preskočiću taj deo s razlogom i počeću odavde. Rimljani.
Nema im premca.

Higijena kod njih je bila na visokom nivou, upoređujući ih naravno sa ostatkom (većinski) primitivnog i varvarskog sveta u to vreme. Prilaz javnom kupatilu u to vreme je bilo finansijski pristupačno skoro svima. Čak su se robovi, siromašni i podčinjeni kupali često, maltene svaki dan. Za decu je bilo besplatno. I to je izgledalo ovako nekako.

Ali što se tiče obavljanja tih fizioloških potreba, bez premca su bili prvaci jer ovako nešto...

...klik na sliku...

se nije pojavilo ranije, a ni duže vreme kasnije.
Inovativni i revolucionarni dizajn.  Smile Ispod njih je prolazila voda s kojom su mogli da se zaperu posle... završenog posla. Što je tada to bilo kao da se danas kupate u zlatnoj kadi. Smile
I kao što vidite nije napravljeno za jednu osobu već... heh, tu su se sastajali i vodili svakodnevne razgovore, bavili se društvenim i političkim problemima... govorili o svim temama.
Znači jedan, za nas veoma privatan posao, su obavljali u društvu drugih.

Dalje... mnogo godina i posle tog Rimskog carstva, u srednjovekovnoj Evropi... čitave porodice su zajedno obavljali te fiziološke potrebe. Mama, tata i njihova deca. Bez srama i stida... što mi je danas nekako bolesno... ali to je činjenica.

Kako je vreme teklo... tek se u Americi recimo posle 1900te (lupio sam) javlja ta potreba za intimnošću u kupatilu. Zahtevanom intimnošću. Jedna takva radnja je isključivo vezana za samoću i privatnost... tamo je počeo da se neguje taj trend i nastavio je da se širi na ceo svet. U jednoj tački vremena je to kulminiralo i proključalo pa takva jedna tema nije smela nislučajno da postoji u životnom razgovoru.
50ih i 60ih je u USA čak "banovana" jedna reklama s televizije koja je reklamirala WC papir ili sredstvo za čišćenje WC šolje, zaboravih tačno šta je u pitanju.

Priznaćete, tih 100 godina je vrlo kratak i mali period u odnosu na veći deo poznate ljudske istorije... što mi je vrlo zanimljivo.


I za kraj sećam se kad je Miranda (da gledao sam seriju pa šta Smile Smile ) iz Sex i Grada, raskinula s dečkom jer je učinio smrtni greh, odnosno nije zatvorio vrata od kupatila kad je močao.  Smile  Smile



Zasto devojke uvek u paru idu u WC? Da se ne zna koja je kenjala.


Aaa, pa ja sam o tome odavno pisao.

Citat
Zbog koga se zhene sredjuju ?

Zbog mene...  Smile

Edit:

Dobro nisam stigao malopre da ti objasnim al ajd:

Pazi ovako, ovo pitanje je staro kol'ko i prva Louis Vuitton prodavnica, a otvorena je otprilike 1885 u Londonu (ne pitaj me odakle znam ovo  Smile )
Bio si Fahrenheit-e u pravu... al' samo delimicno. Istina je da se sredjuju zbog drugih zena ali ne zbog ljubomore ili udaranja ceznje vec zbog... pozude... da da, upravo tako... sash chuti.
U moru pogresnih pitanja kao sto su "Zelish li da se udas za mene?" umesto "Zelish li da provedesh pola svog zivota u kuhinji dok ja prduckam i ceshkam jaja na fotelji?" tako je i ovo pogresno pitanje.
Dakle nije pravo pitanje "Zbog koga se zene sredjuju ?" vec "Zbog cega zene idu u grupama u WC i sta tamo rade?"
Siguran sam da nikad nisi zvao druga da zajedno piskite u WC-u kluba a zene to neprestano rade, samo suptilnije (da napuderisu nos). Nije ti jasno o cemu se radi?! Pa naravno, tebi i 90% ostale muske populacije (10% otpada na pedere).
Evo odgovora koji zelis da cujes:
U zenskom toaletu odvija se neprestana all-girl orgija na koju ucesnice samo pristizu i pristizu.  Smile Odlaze kad se umore da bi popile neki energy-drink, pa se brze bolje vracaju, vukuci za sobom jos zena zeljnih lepog i napuderisanog nosa, satro...
u tasnicama nose ogromne dildoe, japanske i druge kuglice, lubrikante sa ukusom voca, biceve i ostale rekvizite...

To je cela istina, i drago mi je da sam ti pomogao... Caos...
Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 16:39:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG Google Nexus 5
nuzda zakon menja
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Kazu da bi ljudi trebali te fetise vezano za guzu da savladaju do trece godine.... Smiley)))
Nekima valjda ostaje i dalje...

Iskreno... mene najvise nervira kada se neko necka, pa ode kuci zutih gaca... Valjda je manji blam da se upiskis\ukakis u gace, nego da odes gde se mora ici...

Inace, ona sto je terala decka da bude u WC... hm.. jel' ona ikad bila kod psihica? Smiley

BTW. Odgovor na pitanje zasto devojke idu u paru u wc:
a) da bi jedna drzala vrata drugoj posto su brave i dalje misaona imenica u zemlji Srbiji;
b) da bi joj drzala torbu sa stvarima, jer pored papira, zene koriste jos neke stvarcice, ukljucujuci tu i sapun i vodu za pranje ruku i posle male nuzde... (kad vidim nekoga kako izlazi iz wc, a da nije oprao ruke... dodje mi da ga provucem kroz kljucaonicu i zavapim za asepsolom)
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 18:52:21 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Vidim ja da smo se svi mi raspekmezili...te necu ovdje, te volim samo kuci... Sta bi da zivimo u vremenu u kojem je i "poljak" bio luksuz... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 3220
U tudjoj kuci se ne osecam komotno, isto vazi i za toalet Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson p910i
U tudjoj kuci se ne osecam komotno, isto vazi i za toalet Smile

Upravo tako... za mene odlazak u toalet predstavlja jedan ritual, i volim da sam opusten i slobodan kada ga koristim. Nekako se jedino tu osjecam izolovano od svijeta, valjda zato sto nema prozora, tiho je i divne plave plocice  Smile
Hm... pocecu da ucim u wc-u
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
U tuđoj kući mi se gadi da sednem na dasku.


Jeste li primetili da u američkim serijama i filmovima svi sedaju na dasku u javnom veceu?
U seriji Ali McBil konkretno.

Dal imaju poverenje u čistoću sanitarija ili je drukčiji mentalitet posredi - nije mi jasno!
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 22:28:36 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
U tuđoj kući mi se gadi da sednem na dasku.


Jeste li primetili da u američkim serijama i filmovima svi sedaju na dasku u javnom veceu?
U seriji Ali McBil konkretno.

A dobro... u filmovima i televiziji. Smile
Na filmu je nedavno i Montenegro ispala ko Monte Karlo.  Smile

Doduše ne znam kako je u USA.
Što se tiče recimo javnih u Nemačkoj... ima automatizovanih.
Ubacite novčanicu, otvore vam se vrata, sama vam izađe WC šolja, prethodno detaljno očišćena, kad završite... zgazite dugme i sama se vrati, kasnije stavite ruku ispod česme sama krene voda, tu je i sapun... prlikom izlaska takođe na dugme se otvaraju vrata.

Ništa živo ne dirate i ne pipate... stvarno ne znam čega da se zgadim tamo... Smile

A oni koji nisu automatizovani... pa... moram reći... Nemci su bolesno čisti ljudi. Iskreno.
Ponekad me iznerviraju kolike su picajzle.  Smile

A ovde... jebi ga...
nuzda zakon menja

 Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
To sam u Rimu videla. Javni WC gde je sve na dugme u podu, pa ne moraš da diraš ništa rukama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.