Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Revolucija u bioskopima Beograda  (Pročitano 26430 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung XYZ1004
Pa 3D (tri dimenzije) 6D je verovatno ove tri dimenzije + miris + golicanje  Smile + specijalni efekti (kise, snegovi, vetrovi i slicna cudesa)  Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 16:14:20 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
A za dom sindikata ne znam.Mislim da nemoze.

Ovo gresis... gledao sam 3D film 1991. ili 1992, kada se pojavio taj nastavak Straha u ulici Brestova. A ne verujem da je Dom Sindikata u to vreme bio bolji nego Takvud danas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Pa 3D (tri dimenzije) 6D je verovatno ove tri dimenzije + miris + golicanje  Smile + specijalni efekti (kise, snegovi, vetrovi i slicna cudesa)  Smile
Upravo tako.

Citat
Citat
A za dom sindikata ne znam.Mislim da nemoze.

Ovo gresis... gledao sam 3D film 1991. ili 1992, kada se pojavio taj nastavak Straha u ulici Brestova. A ne verujem da je Dom Sindikata u to vreme bio bolji nego Takvud danas.
3D filmovi postoje jos od davnina.
Problem je u tome sto u ranijim vremenima tehnologija nije bila tako sofisticirana pa je gledanje 3D filmova izazivalo glavobolje i vrtoglavice kod gledalaca.
Danas je sve to mngo bolje uz digitalne projektore.
Film za digitalne projektore ne dolazi u rolnama nego na hard diskovima.
Sadrzaj jednog filma je po par terabajta...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Meni je bilo ok da gledam... s tim sto se sad secam da nije bilo do vise projektora vec bas do filma... uradjen je bio kao i 3D strip... izvrsena je modifikacija filma, napravljene su tri "senke" u zelenoj, crvenoj i mislim plavoj boji... u kombinaciji sa naocarima, efekat je bio odlican a glava ostala bez bolova  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Meni je bilo ok da gledam... s tim sto se sad secam da nije bilo do vise projektora vec bas do filma... uradjen je bio kao i 3D strip... izvrsena je modifikacija filma, napravljene su tri "senke" u zelenoj, crvenoj i mislim plavoj boji... u kombinaciji sa naocarima, efekat je bio odlican a glava ostala bez bolova  Smile
Ako si u mogucnosti idi u tzni centar usce i pogledaj neki 3D film ili crtac.
Kada to uradis imacemo poredjene "nekad i sad" iz prve ruke Smile

Sada je sistem malo drugaciji:nisu u pitanju senke nego 2 iste slike,s tim da jedna ostupa.Sto se bez cvikera vidi....
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung XYZ1004
Nego, posto sam ja iz Nisa. grada sa 300.000 stanovnika bez ijednog bioskopa...mene zanima kolko ljudi dolazi na projekcije filmova u tim dobrim i odlicno opremljenim bioskpima?..jel to puno? poluprazno? kolko ljudi prosecno dodje? kolko su karte? svaki dan postoje projekcije? po nekoliko puta dnevno?.....kako to izgleda?
Jer ja mislim da kad bi se neko setio i u Nisu napravio jedan dobar bioskop, da bi to bio bas isplativ i unosan posao  Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 04:38:27 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
U Nišu nema nijednog bioskopa!!??
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 08:47:54 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
U Nišu nema nijednog bioskopa!!??


Tuzno ali istinito... Ja sam iz Beograda, ali znam ljude iz nisa koji su ocajni po tom pitanju...

Nego, posto sam ja iz Nisa. grada sa 300.000 stanovnika bez ijednog bioskopa...mene zanima kolko ljudi dolazi na projekcije filmova u tim dobrim i odlicno opremljenim bioskpima?..jel to puno? poluprazno? kolko ljudi prosecno dodje? kolko su karte? svaki dan postoje projekcije? po nekoliko puta dnevno?.....kako to izgleda?
Jer ja mislim da kad bi se neko setio i u Nisu napravio jedan dobar bioskop, da bi to bio bas isplativ i unosan posao  Smile

Karta u Delta City- ju je 300 dinara (cini mi se), a u TC Usce-u 270 (cini mi se, sto je sasvim ok).. Sto se tice posecenosti, to zavisi od filma do filma.. Na Andjelima i Demonima je bilo puno (U Uscu).. Kao i na Dark Knightu (doduse to sam gledao u "Delti").. Projekcije su tu svaki dan , i za to im skidam kapu..

Po meni, bas su dobro odradjeni bioskopi, pogotovo bioskop u Uscu.. Sto se tice kvaliteta gledanja filma, o tome smo pricali.. Sale su ogromne, ispred sebe imas mesta za noge.. I, po meni je odlicna stvar to sto, kad odgledas film, mozes u istom objektu da sednes u kafic na kafu/pice/stagod... Jer , ljudi sa kojima ja idem u bioskop, to gotive da rade.. Da sednemo posle u kafic i da popricamo o filmu.. Kad smo ranije gledali filmove u gradu , to je proces.. Ovde (Usce, pomalo i Delta), kafic je ispred nosa..

Znam da cu mozda "popiti" pljuvanje kako gotivim Usce, kako sam kreten itd.. Ja samo pricam o bioskopima.. Nikakva politika , da podrzavam ili ne , coveka koji je to napravio...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Sale su ogromne, ispred sebe imas mesta za noge.. I, po meni je odlicna stvar to sto, kad odgledas film, mozes u istom objektu da sednes u kafic na kafu/pice/stagod... Jer , ljudi sa kojima ja idem u bioskop, to gotive da rade.. Da sednemo posle u kafic i da popricamo o filmu.. Kad smo ranije gledali filmove u gradu , to je proces.. Ovde (Usce, pomalo i Delta), kafic je ispred nosa..
Svaka cast za proces!
I meni je to mnogo gotivno i to radim sa ekipom!!
Moja preporuka ti je ako si u uscu da produzis do kuglane.
Uz dobar ambijent i posmatranje ovih sto se koglaju uzitak je vrhunski...

Citat
Nego, posto sam ja iz Nisa. grada sa 300.000 stanovnika bez ijednog bioskopa...
Jbg.To je stvarno za*ebano...
Valjda ce ga napraviti...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Репертоар за уторак, када бих ја отишао.
http://www.kolosej.rs/bioskop/repertoar/beograd/2009/6/2/

За већину сала није назначено да су 3Д. Неке су XpanD 3D ( и ту дају само ову глупу комедију Volim te, čoveče), а друга сала је та чувена XpanD 6D, али ту се даје још глупљи цртани филм Muvajmo na Mesec 3D.

Занима ме какве су остале сале које нису 3Д, а где се дају бољи филмови?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.