Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:29:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa externim hdd-om  (Pročitano 861 puta)
25. Maj 2009, 18:09:59
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
pozdrav svima, imam cudan problem  sa hdd-om wd 500gb 16mbcasha, prvo trebam  reci da sam proverio hdd sa hirensom nema bad sectora  ima dva  od 500m/s sectora  ostalo je sve ok to sam radio sa hdd scanom iz hirensa .
problem je sledeci sta god da kopiram na njega  bilo sa komjutera bilo sa  externog drugog hdd  ...  to sve odradi i ne javlja gresku e sad kad hocu da pokrenem instalaciju sa tog hdd  wd-a 500gb  npr  primetio sam  direktx  kad hocu da instaliram javlja mi gresku  " a cabinet file necesery for instalation cannot be trusted. please verify the criptographic services  are enabled and cabinet file is certyfikate is valid"
e sad ne bi me to zacudilo  da to sa drugog hdd  isto externog  radi bez problema  prebacivao sam ga sa hdd na hdd  i normalno radi ali kad prebacim  na ovaj hdd od 500gb javlja takve greske neke stvari su dostupne neke nisu  ili kaze da je fajl  coruptet ... a sto je najgore   hdd sam skenirao  i test kaze da je ok  i da naglasim da je spojen na externu satu  ...  hvala unapred nisam se susretao sa ovim problemom  do sada  doduse tek sam uzeo taj hdd  i kutiju za njega  cooler master  craft 350  nemam pojma sta je  hvala jos jednom 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla SeaMonkey 1.1.16
Pa lepo ti kaze... Ukljuci taj servis.. i ta greska nema veze sa hardom  Smile

To je sto se tice DirectX.. a sto se tice ovih ostalih tipa corrupt.. pre bih rekao los download.. ispravi me ako gresim .. aj malo detaljnije oko samih gresaka
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
atvar je u tome sto je taj servis na automatik (znaci sasvim u redu u funkciji je)  i jos gora stvar jeste sto  taj direkt x radi sa drugog hdd  isto externi  2.5" kopirao sm taj direct x sa kompa na  2.5" i sasvim radi normalno instalacija  sa velikog nece , a sto se tice gresaka  file is missing or is  corupted  kao  sto si sam rekao  kod loseg downloda  ali  opet kazem sa malog 2.5"  radi to sve normalno  sve bas sve  nema tih zezancija , pitam se jeli hdd u redu  imam neku kolekciju softwera  koju sam kopirao  sa  ex 2.5 na  ovaj wd  , na ovom malom sve radi  tj svi programcici rade  normalno nista ne fali prilikom instalacije  a sa velikog wd  pola stvari ne radi   primere sam dao ,
sad da bih bio jos siguran da nesto ne stima  opet sam te programe kolekciju prebacio na treci externi transcend sa 2.5" segeta i sa njega opet sve normalno radi .... nadam  se da me razumes
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
sad sam tek primetio da nemogu iz sistema da chekiram disk  i da automatski popravi greske  i bad sectore ako ih ima , naravno  ja sam proverio sa hirrensom i sa  hdd regeneratorom 1.71  i sve je  ok  sta bi moglo biti imali ko ideju , imam  u komjuteru  raid 2x320gb,  ovaj externi sam kupio za backup  ima  kutiju  cooler master  craft 350  i spojen je na komjuteru  preko externe  sate  , mozda u tome nesto ne stima  ne kontam uopste sta  god kopiram  na  njega  nemogu vratiti na drugo mesto ,
ps. nemogu uraditi ccekiranje diska iz sistema  javlja gresku      windows is unable to  comlplete the disk check.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:29:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.