Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:30:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako staviti prevod u film?  (Pročitano 15607 puta)
25. Maj 2009, 15:44:00
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95-2 & 5800
Ne mislim na standardno stavljanje prevoda, evo da navedem primer. Da se ja nebih cimao sa stavljanjem programa u telefon, hocu da stavim film sa "integrisanim" prevodom. Nadam se da me neko razume sta hocu da kazem? Da je prevod u filmu, kao da je snimljen sa njim? Jel izvodljivo? Pre nego sto me svi napadnete, koristio sam search i guglao sam po prilicno ali bez uspeha. Hvala  Smile Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
1.)Skines gomp player
2)Skines Heks editor
Otvoris heks editor, napises prevod.Otvoris gomp i prevuces fajl sa prevodom preko screena.
Ovo je sto se tice dvix filmova!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne mislim na standardno stavljanje prevoda, evo da navedem primer. Da se ja nebih cimao sa stavljanjem programa u telefon, hocu da stavim film sa "integrisanim" prevodom. Nadam se da me neko razume sta hocu da kazem? Da je prevod u filmu, kao da je snimljen sa njim? Jel izvodljivo? Pre nego sto me svi napadnete, koristio sam search i guglao sam po prilicno ali bez uspeha. Hvala  Smile Smile

Skini VirtualDub i Subtitler plugin za VirtualDub.

Ovo je ako želiš da nalijepiš titlove na film da se svugdje vide, ne da budu u posebnom fajlu.
Titl ti mora biti u .ssa formatu, pa ćeš ga vjerovatno morati konvertovati. Ovaj video dosta objašnjava:



*Umjesto DivxLand možeš koristiti i SubtitleWorkshop.
« Poslednja izmena: 25. Maj 2009, 20:00:43 od chmaooq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Postoji bolje resenje. Za vise informacija svrati u sekciju Mobilna telefonija/smartphone... Koiko sam shvatio ti zelis da gledas film sa telefona. Sa "Hard - sub" titlom. Skines lepo program "SmartMovie".
Blagodeti:
1) Zaista odradjuje HardSub. Das mu film, das mu prevod i gotovo!
2) Moze da konvertuje film bas za dijagonalu tvog telefona (izaberes samo model telefona [za tvoj slucaj n95])
--> po 200-300 megabajta po flmu --> vise filmova na kartici  Smile

Program je odlican; govorim iz iskustva. na s60v2 je radilo savrseno bez ikakvog "kocenja" a kamoli na tvom phone-u  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Da se ja nebih cimao sa stavljanjem programa u telefon, hocu da stavim film sa "integrisanim" prevodom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 580
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
HTC Sensation
Ja za tu namenu koristim odlican program AVI ReComp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95-2 & 5800
Hvala svima na detaljnim odgovorima, malo mi je to komplikovano a nisam hteo da se cimam oko stavljanja programa jer trebam da se smaram sa sertifikatima, hackovima i ostalim shitovima...Probacu po ovim tutorijalima pa javljam ishod...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Da se ja nebih cimao sa stavljanjem programa u telefon, hocu da stavim film sa "integrisanim" prevodom.
Pa sta? Smart Movie Player se zaista instalira u telefon, ali ne mora biti u njemu da bi se pustao film. Moze to biti bilo koji drugi player sa DivX/XviD kodekom... Ono sto je bitno je ovaj deo koji se instalira na PC (Smart Movie Converter) jer on odradjuje konverziju i hard sub...
Osim toga ne razumem ljude koji kupuju "pametne" telefone, a ne iskoristavaju tu njihovu "pamet". Stoga, istrazuj, momak. Ako bude trebalo pomoci, tu sam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Samo kažem da je čovjek tražio drugo rješenje. Mogao je on instalisati program, ali je traži nešto sasvim drugo. Da je pitao koji program da instališem, onda bi bilo O. K.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95-2 & 5800
@ThePhilosopher, ja se bakcem sa symbianom od kako postoji, tacnije prvi fon 7650, pa sam onda imao 3650 pa 3660 i tako dalje,dalje i dalje...Imao sam svoj servis i bla bla....Da ne kenjam vise, uglavnom "pametan" telefon sam uzeo iz drugih razloga a ne da se igram sa hackovima i sertifikatima da bih instalirao neke po meni totalno nepotrebne aplikacije... Ok?  Smile Hvala na savetu i uputu i nemoj da shvatis ovo pogresno tj kao neki napad ili prozivku. Jednostavno nemam vremena za igranje sa time, ovo sa prevodom mi treba za neke klipove koje pravim za jednu firmu, pa gledam najlaksi nacin da mogu i oni da pogledaju na svojim telefonima preko fabrickog realone playera.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 16:25:07 od maliomladinac »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:30:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.