Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Švajcarsko istraživanje: Svi smo mi pomalo Iliri  (Pročitano 36988 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Jebes zemlju koja Bosne nema

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jaro, Bosnjaci ili Bosnjani se pominju od kad se pominje i Bosna, samo sto se neki sada izjasnjavaju kao Srbi a neki kao Hrvati.
« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 18:56:06 od pc-destroyer »
IP sačuvana
social share
Ko da cujem zveket sablje,starih ratnika,opet jeci sa planine vrisak sokola,nikad ovo biti nece zemlja dusmanska,odgojila majka Bosna prsa junacka.....Dizite se Husein Kapetane i Ban Kulineeeeeeeeee da vidite kakve Bosnaaa ima sinoveeeeee...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
"Bošnjaci narod najstariji!"

Naravno tu su i one piramide...
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Jebes zemlju koja Bosne nema

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne imaginelo, to su Srbi, necemo i mi da se ofiramo sa tim.
IP sačuvana
social share
Ko da cujem zveket sablje,starih ratnika,opet jeci sa planine vrisak sokola,nikad ovo biti nece zemlja dusmanska,odgojila majka Bosna prsa junacka.....Dizite se Husein Kapetane i Ban Kulineeeeeeeeee da vidite kakve Bosnaaa ima sinoveeeeee...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja mislim da to nije istina za albanci 30 % iliri hehehee,svi znaju za albanci da su oni 80 % su iliri,zato oni nnemaju nikakve veze drugi narodi;jazik kultura,a za srbe i drugi slovenski narodi  znaju da su u balkan dosli u 7-8 vek nase ere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja sam se licno dobisivao s jednom gospodjom koja radi u igena.com Dr. I. Pazos mislim da joj je ime, i pitao bas o uzorcima i koliki je broj, oni kazu da njihova baza uzoraka najveca na svijetu s preko 200 000 uzoraka iz cijele evrope, sad kolika iz svake zemlje posebno ne znam, al oni tvrde da su njihovi testovi veoma pouzdani, i da se procenti nece mjenjati.

Nego dragi Srbi sta cemo sad, kad u Bosni sada ima samo ca 10% Slavena, kako to da Bosnjaci postadose od vas, sad ne znam dal da se vracam ""veri pradedovskoj ili ne" Smile
Pa, vrati se...Da budeš 100% siguran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
komu je od vas bitno da je Slaven?Meni osobno to ništa ne znači,niti mi smeta niti sam na to ponosan.
Ти би пре волео да си Перзијанац или Гот?

ja mislim da to nije istina za albanci 30 % iliri hehehee,svi znaju za albanci da su oni 80 % su iliri,zato oni nnemaju nikakve veze drugi narodi;jazik kultura,a za srbe i drugi slovenski narodi znaju da su u balkan dosli u 7-8 vek nase ere.

Мирдита, Исмети!
За Шиптаре постоји и теорија да су дошли са Кавказа и да са Илирима немају нарочите везе, т.ј. да везе имају као и сви други народи на Балкану. А долазак Словена на Балкан је могуће померити и коју стотину година раније.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.