Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:18:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno trebam pomoc...  (Pročitano 13998 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Nista ...puna bulja shimika Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mozda su vezbali matematiku   
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
SonyEricsson k610
Ne zelim da ti kazem da je napustis jer ni ti to ne zelis sigurno...bar jos ne...a to sto rade, E sad da se meni tako nesto desilo ja znam da bih smisljao 1000 opcija sta su mogli da rade...pa bih napravio od necega monstruma...ali to sam ipak ja...Ona ti sigurno nece reci "pa da,mi smo spavali..." Ne kazem da je dobro pratiti je...jer niko ne bi to zeleo...i ako to jednom uradis...radices vise puta..to je sigurno,jeste da ponekad vodi ka istini...ali opet ces biti jos vise sumnjicav...to radis jer je volis..a opet ne zelis da priznas to i sto vidis...jer je opet volis...Sta da ti kazem ni ja nemam iskustva...ali sacekaj malo i vidi njeno ponasanje kako se razvija...Ne opterecuj je time da bi mogao lakse da je navatas ako uopste i radi nesto stim likom....il nesto...sta vec...uff,kako je to grozno... i to me najvise nervira kada cujem i kada mi neko o tome prica..teska je situacija,i mislim da ce se tu polako kvariti veza...a vec je dosta ostecenja stim sto se desilo..i sto se desavalo verovatno i ranije...kako li to mogu da rade  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Ne zelim da ti kazem da je napustis jer ni ti to ne zelis sigurno...bar jos ne...a to sto rade, E sad da se meni tako nesto desilo ja znam da bih smisljao 1000 opcija sta su mogli da rade...pa bih napravio od necega monstruma...ali to sam ipak ja...Ona ti sigurno nece reci "pa da,mi smo spavali..." Ne kazem da je dobro pratiti je...jer niko ne bi to zeleo...i ako to jednom uradis...radices vise puta..to je sigurno,jeste da ponekad vodi ka istini...ali opet ces biti jos vise sumnjicav...to radis jer je volis..a opet ne zelis da priznas to i sto vidis...jer je opet volis...Sta da ti kazem ni ja nemam iskustva...ali sacekaj malo i vidi njeno ponasanje kako se razvija...Ne opterecuj je time da bi mogao lakse da je navatas ako uopste i radi nesto stim likom....il nesto...sta vec...uff,kako je to grozno... i to me najvise nervira kada cujem i kada mi neko o tome prica..teska je situacija,i mislim da ce se tu polako kvariti veza...a vec je dosta ostecenja stim sto se desilo..i sto se desavalo verovatno i ranije...kako li to mogu da rade  Smile

Bez uvrede, ali obzirom da si i sam trenutno emotivno rastrojen i "pomeren", uzdrzi se davanja saveta... em si jos rovit em sad posmatras kroz svoju perspektivu... a ona se svodi na to da si i pored konkretnih saveta opet na pocetku, mucis sebe i opet sabiras poruke i cimove i brojis sate od jedne do druge... samo mi reci da se sad dobro osecas kada si ponovo poceo da sam sebe "mucis".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
SonyEricsson k610
Dobro jesi u pravu...ali pronasao sam i moj problem u njegovom na neki nacin....pa sam hteo da odgovorim sa moje perspektive...ali slazem se da sam i ja trenutno u losem stanju sa onim sto mi se desilo....ali mi je krivo i za lika i to sa njegovom devojkom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ebeno je ovo sve..

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 522
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k 500i
hej raja odgovori su vam do j... Smiley svaka cast...

btw prekinuo sam.. bolilo je ali je bolje tako zasto chovjek da razbija glavu o tome dal je bilo i sta je itd bla bla bla Smiley uglavnom hvala vam svima kako na savjetima tako na komentarima tipa cistila mu cijevi ja ipak mislim da mu je mozda samo skinula cipele pantole i smjestila ga u krevet posto je bio pijan heheh Smile pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
i onda ce on njemu ma  neeeeemoj.....
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Napokon jedan pametan  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ono sto je sigurno je da kad crv sumnje udje to vise nikad ne bude kao pre...

On mozda nece da proradi odmah, mozda ce u prvo vreme sve biti u redu, zaljubljenost, opijenost, dobar seks, jednostavno covek ne misli na to... ali dodje vreme kad pocne i kada to postaje polako ali sigurno sve veci i veci problem...

Jebiga... mora covek da promisli... ali Boze moj, nema plakanja nad prosutim mlekom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ebeno je ovo sve..

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 522
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k 500i
Ono sto je sigurno je da kad crv sumnje udje to vise nikad ne bude kao pre...

On mozda nece da proradi odmah, mozda ce u prvo vreme sve biti u redu, zaljubljenost, opijenost, dobar seks, jednostavno covek ne misli na to... ali dodje vreme kad pocne i kada to postaje polako ali sigurno sve veci i veci problem...

Jebiga... mora covek da promisli... ali Boze moj, nema plakanja nad prosutim mlekom...

jesul svi administratori tako pametni il je do tebe Smile hehe Smiley salim se upravu si... prije ili kasnije bi poceo razmisljati ...
IP sačuvana
social share
i onda ce on njemu ma  neeeeemoj.....
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Napokon jedan pametan  Smile

Slazem se  Smile

Odvagao covek na kantaru, video sta manje boli i sta izaziva manje neprijatnosti u zivotu i presekao... a druge devojke su na svakom koraku i ne sumnjam da ces brzo biti opet u igri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:18:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.