Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:13:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno trebam pomoc...  (Pročitano 14040 puta)
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Uf... Ne. Nemoj da je pratis. Ni jedna devojka nije vredna tolikog truda,ni jedna. A sigurno je bilo nesto,to znas ti,ja,i svi ostali sa foruma. Odjebi je. Bice tesko,ali da te iskreno voli,ne bi to uradila,sigurno.

   Moras da shvatis,pod hitno,da ljubav i seks+strast imaju veze,ali ne uvek. Ona nikome nece dati ljubav koju prema tebi gaji,ali sebe izgleda hoce...
« Poslednja izmena: 23. Maj 2009, 12:39:46 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zajebato. Nisi trebao jos da je pitas za to, mozda eventualno ''Sta si radila sinoc?'' to bi ti otvorilo malo prostora da se opet izleti ako je usla u pricu sexa sa bivsim. Krv ti se uzavrela pa se razum iskljucio. Vidi kako se ponasa da l ima tu neke krivice (mada mozda joj je krivo sto si je provalio a ne sto je to uradila). Vrati film da li je bilo jos nekih situacija da ti je bila sumnjiva. Da li taj lik ima devojku? Verovatno to rade vec neko vreme ali si je tek sad navatao. Iskreno, razmisli i kakav vam je sex tj. da li se i od kad nesto promenilo znacajnije...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Sutni je! Znas ti jako dobro tacno sta je bilo,i sta ti je raditi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Nema sta da je pratis, em te zeza em sad treba da postanes optereceni manijak koji uhodi. Ne razumem ove savete, ljudi vi bi nekoga pratili? Jbg, a kazu ljubav  Smile

Sut u dupe i dovidjenja. Volis je? Kao i milion ljudi milione drugih ljudi pa kazu sebi za razne stvari "dosta je". Ni prva ni poslednja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Nema sta da je pratis, em te zeza em sad treba da postanes optereceni manijak koji uhodi. Ne razumem ove savete, ljudi vi bi nekoga pratili? Jbg, a kazu ljubav  Smile

Sut u dupe i dovidjenja. Volis je? Kao i milion ljudi milione drugih ljudi pa kazu sebi za razne stvari "dosta je". Ni prva ni poslednja.

   Tako je!!! Nemoj sebi slucajno da dozvolis da si je pratio,inace cu ja doci i tebe sutniti...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Citat
hitno trebam pomoc...



 Smile

 Smile

Ne, ne poznajem stvarno nju (a ni tebe) da bih pouzdanije znao da l' te lagala.
Ali kad ovako postaviš situaciju.... hmm...  Smile
Suviše dima ima... a pored tolikog dima, najverovatnije u blizini ima i vatre.

E sad da l' ćeš završiti s njom ili ćeš pokušati da prebrodiš to... zavisi od tebe i kakva si osoba. Smiley
Moj savet ti je dooobro razmisliš.  Smile

Šah je dobra igra, tera te predvidiš unapred posledice nekoliko pojedinačnih poteza.

jer kaze da me voli i znam da me voli

Uh... Smile ... da sam kockar. Ne bih se kladio u to.
S druge strane, ja sam vrlo loš kockar.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG Google Nexus 5
Nema sta da je pratis, em te zeza em sad treba da postanes optereceni manijak koji uhodi. Ne razumem ove savete, ljudi vi bi nekoga pratili? Jbg, a kazu ljubav  Smile

Sut u dupe i dovidjenja. Volis je? Kao i milion ljudi milione drugih ljudi pa kazu sebi za razne stvari "dosta je". Ni prva ni poslednja.

ako mislis na mene ... to je bio vise moj sarkazam nego sto to i mislim ...  Smile

deki je mozda i lepo napisao da bi on sam trebao primetiti jel se nesto izmedju njih dvoje drugacije, zasto je isla kod njega ... ima milion stvari koje treba on da shvati i da donese pravu odluku da li je ostaviti ili ne ...


mada... ja ne bi nogu u dupe ... prvo bi saku u glavu ...


IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ma nema tu mnogo filozofije, cinjenica je da kod bivsih momaka, svalera etc. se ide samo sa jednim razlogom...i to u 15h kamoli u 2-3 ujutru  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Nema sta da je pratis, em te zeza em sad treba da postanes optereceni manijak koji uhodi. Ne razumem ove savete, ljudi vi bi nekoga pratili? Jbg, a kazu ljubav  Smile

Sut u dupe i dovidjenja. Volis je? Kao i milion ljudi milione drugih ljudi pa kazu sebi za razne stvari "dosta je". Ni prva ni poslednja.


ako mislis na mene ... to je bio vise moj sarkazam nego sto to i mislim ...  Smile

deki je mozda i lepo napisao da bi on sam trebao primetiti jel se nesto izmedju njih dvoje drugacije, zasto je isla kod njega ... ima milion stvari koje treba on da shvati i da donese pravu odluku da li je ostaviti ili ne ...


mada... ja ne bi nogu u dupe ... prvo bi saku u glavu ...


Odnosi se na sve koji su ozbiljno kao opciju naveli pracenje. Osnov svake veze jeste poverenje. Ako ga nema nema ni veze, a ovde ocigledno poverenja vec nema. Moze jos samo vise da se sroza... ona se zeza a on umesto da vodi svoj zivot izigrava privatnog detektiva kako bi ih uhvatio in flagranti posto mu ovo nije dovoljno... mozda treba biti mazohista  Smile

A sto se tice sake u glavu, kao i na ostalim temama koje nisu psihologija, ne odobravam ni jedan vid nasilja. Na njemu je da proguta sve i pravi se lud (ako je stvarno lud) ili da je sutne... njeno je sta ce da radi, mozda to nekoga povredjuje ali to jeste njen izbor bez obzira sta ja mislim o takvom ponasanju... niko nema pravo da dize ruku na drugu osobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Mozda treba da predjes preko toga. Ako je stvarno volis. I ako joj je to jedini "izlet" do sada. Ali stavi joj do znanja da je potrosila kredit kod tebe. Ja sam rekao da posto je vec sumnjiva treba da je sacekas ispred njegovog stana i uhvatis je u corpus delicti, naravno ako joj vec nisi rekao da znas, sto ce ona negirati, jer nemas dokaza...
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:13:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.