Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:35:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li me jos uvek voli  (Pročitano 28098 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Veci je problem sto bi ''Ja bi prvi uzeo pusku i ubijao sve redom.'' nego taj sto imas sa devojkom. Zasto bi to uradio? Smile Haos u tebi zelis da preneses na okolinu. Dobro to skoro svi i rade. Uvek je neko drugi kriv a ne ti sam...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8



Nema potrebe da brines ,sve vise zena voli papucare  Smile
Ja problem ne vidim.

Vidis Loli, to je problem. Smile

@Str8BG
Ja bih ti lepo predlozio da se ponasas neizanteresovano nekoliko dana, izlazi sa ortacima, ako te zove, kazi ''Imam obaveze'', ''Sada ne mogu''...pa vidi njenu reakciju...mozda ti daje do znanja da joj veza sa tobom vise nije potrebna...(hteo sam prvo da kazem da joj mozda treba vise paznje, ali posto si papuca, verovatno joj dajes paznje na pretek, tako da to nije problem)

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson K610i



Nema potrebe da brines ,sve vise zena voli papucare  Smile

samo na određeno vreme... pa ih šutnu  Smile

Posle svega ovog tacnog sto si napisao mene interesuje da li mogu da vezu stavim na noge promenom mog ponasanja...

Da li ćeš da spaseš vezu promenom tvog ponašanja, ne znam, to ćeš morati sam da otkriješ... Ali je sigurno bolje promeniti ponašanje, nego nastaviti po starom gde je i dovelo do te situacije, zar ne???
Čak i ako ne uspe, sigurno će ti pomoći samopouzdanje u drugoj vezi, plus iskustvo iz prve veze, može da je napravi mnogo stabilnijom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970

@Str8BG
Ja bih ti lepo predlozio da se ponasas neizanteresovano nekoliko dana, izlazi sa ortacima, ako te zove, kazi ''Imam obaveze'', ''Sada ne mogu''...pa vidi njenu reakciju...mozda ti daje do znanja da joj veza sa tobom vise nije potrebna...(hteo sam prvo da kazem da joj mozda treba vise paznje, ali posto si papuca, verovatno joj dajes paznje na pretek, tako da to nije problem)

 Smile
Citat

Nemate pojma kako me je sramota sto sam papucar i zeli to da promeni ali je problem sto idemo zajedno u razred i svaki dan je gledam i tesko je da je cooliram...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8

@Str8BG
Ja bih ti lepo predlozio da se ponasas neizanteresovano nekoliko dana, izlazi sa ortacima, ako te zove, kazi ''Imam obaveze'', ''Sada ne mogu''...pa vidi njenu reakciju...mozda ti daje do znanja da joj veza sa tobom vise nije potrebna...(hteo sam prvo da kazem da joj mozda treba vise paznje, ali posto si papuca, verovatno joj dajes paznje na pretek, tako da to nije problem)

 Smile
Citat

Nemate pojma kako me je sramota sto sam papucar i zeli to da promeni ali je problem sto idemo zajedno u razred i svaki dan je gledam i tesko je da je cooliram...

Au matori, daleko si zaglibio.  Smile

Druga greska zabavljanja: Nikada se ne zabavljaj sa ortakinjom iz razreda. Seks na eskurziji ili na jednu noc da, ali smuvati se nikada.

Ali posto si vec uradio sta si uradio, predlazem kuliranje, pa makar do te granice da ne pricate van skole. U skoli budi ortak, van nje nemoj da je zoves prvi...

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
problem je u tome sto bi voleo da znam zasto je ovakva kakva nikakva prema meni.I to njeno ponasanje me ubija.Znate onaj osecaj kada jako dugo trpite nesto i imate osecaj da cete svakog casa puci.tako se osecam trenutno i bojim se da cu puci i zesce se posvadjati sa njom.E sad se bojim da to ne dovede do raskida ili ce se samo jako naljutiti i biti takva par dana pa kad vidi da sam ozbiljan da ce se promeniti...ljubav je kocka...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Nije zanimljivo sta zene kazu, vec ono sta precute... Smile

Matori, samo kreni da je kuliras. To ti je moj savet.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson K610i
Citat
problem je u tome sto bi voleo da znam zasto je ovakva kakva nikakva prema meni.

Pričaj sa njom, to ti je jedini način da saznaš.

Citat
I to njeno ponasanje me ubija.Znate onaj osecaj kada jako dugo trpite nesto i imate osecaj da cete svakog casa puci.tako se osecam trenutno i bojim se da cu puci i zesce se posvadjati sa njom.

Nećeš pući, kada budeš počeo da gledaš malo sa optimističnim, smirenim očima na situaciju.
Opušteno, ali aktivno pričaj sa njom, ako ti je baš stalo do veze... Uhvati je kada ona bude manje nervozna... Sutra, prekostura, za nedelju dana...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG KU970
Ja sam je juce pitao sta joj je i ona se naljutila na mene.Mislim vece gluposti nema.U petak joj je bio rodjendan i dan samo proveli zajedno i rekla mi je da u nedelju dodjem kod nje na tortu jer ce biti jos par nasih drugarica.Posle toga mi je rekla nemoj da dolazis jer ce dve drugarice da ostanu kratko samo na casu hemije (spremaju se za faks) i da idu,a da ostale dve nece doci.Ja sam posle toga saznao od ove jedne drugarice da su one posle casa jos ostale i da je dosla treca drugarica kod nje,a da ju je moja devojka pitala gde je jos jedna.Nije problem sto nisam dosao,to je zensko drustvo vec zato sto me je lagala.Ja sam posle drugoj njenoj dobroj drugarici rekao da znam za nedelju ali bi voleo da mi pomogne malo oko nje,da je pita kako joj je sa mnom i da li me jos uvek voli.pristala je ali je problem sto je ona u skoli otisla sa mojom devojkom do wc-a i vratila se sva cudna.Mislim da joj je rekla za nas razgovor i da je ona zato ljuta.Opet ne vidim razlog da se ona ljuti nego ja.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 23:22:48 od Str8G »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Previse se cimas. Iskulraj je...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:35:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.