Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: toshiba satellite a205 (LAPTOP PROBLEM)  (Pročitano 2193 puta)
19. Maj 2009, 13:25:33
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k750i
Pre nekoliko meseci sam kupio toshiba satellite a205 potpuno nov.Radio je kao zmaj nikakvih zamerki , ali je pre neki dan pocelo sve da usporava odjednom...Normalno se podigne sistem ali je rad nenormalan.Kao da imam ram od 1mb treba mu 5 min da otvori tj da uopste selektuje kad kliknem na ikonicu , pesmu da ne pricam kako je slusati...film nisam hteo ni da probam plasim se da ne rikne.Ali nije samo sistem kao sistem vec svi programi zezaju mozila radi kao starica od 120 god ...da predjem iz taba u tab treba mu min...pa ona se sve ukoci ne reaguje pa se odkoci , ni alt+ctrl+delete ne pomaze...pregledao za viruse cisto,odradeo defragmentaciju , nista , odradio error cheking za dve particije i ok ali za C nece da pokrene kaze da je nemoguce zato sto se C particija trenutno koristi...

Vecina programa mi baguje...msn iz 20. put uspe da se konektuje ...dok sam ovo pisao par puta je pocelo ono kao pescani sat na kursoru muci se jadan ni tekst ne stize da izbaci u realno vreme.

naidje period od min kada radi sve najnormalnije i onda o5.

Molio bi ako neko ima bilo kakvu pomoc da probam jer stvarno vise nemam resenja za ovu pojavu...razmisljao sam da nije to pocelo od momenta kada sam nesto instalirao ili tako nesto ali nista nisam ubacivao jednostavno ukljucio sam ga pre neki dan malo duze mu je trebalo i onda je u naredni period poceo da se vuce kao mrtav konj sve vise i vise...

Napomena :

~Cuje se na nekih sekund kako kao nesto ne cakce vec rad hard diska predpostavljam.Kao kad opteretite komp pa krene da drobi jer se muci...
~Operativni sistem VISTA home profesional
~Slucajno mi je pala na pamet nenormalna ideja koja je malo dala rezultata.Izvadio sam bateriju iz njega i sada radi prikljucen na struju.Radi za trecinu bolje ali i dalje ne radi normalno...


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Leskovac , nas kraj nasa pravila
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Znam da si rekao da si skenirao za viruse ali nisi naveo koje programe si koristio za to. Skeniraj sistem Kasperskym, Ad-Awareom, Spybotom i Malware-Bytesom. Ne bi bilo lose i da pospremis sistem malo sa CCleanerom i slicnim programima. Ako posle ovoga i dalje zeza, okaci HijackThis log da ga pogledam. Moguce je da hdd crkava mada ne verujem. Imas na Hiren's Boot CD-u alate za testiranje HDD-ova. Isprobaj ih. Vidi ko proizvodi hard, pretpostavljam Toshiba, iskoristi namenski proizvodjacev alat za testiranje.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k750i
Hvala na brzom odgovoru!

Skenirao sam AVG-om on mi je jedini free za ostale trenutno ne razmisljam bar ne u pogledu da ih kupim...a za onu varijantu nemam od kog da nabvim  Smile

Probacu sad one stvarcice sto si mi rekao pa javljam a sto se tice onog HijackThis log kako taj log da vidim ?

Znam da nema veze sa temom ali kad vec da pitam , npr jer bi moglo ako crkne posto je pod garancijom da kad ga odnesem ne stave mi isti hdd vec da doplatim malo za neki sa vecim kapacitetom?
IP sačuvana
social share
Leskovac , nas kraj nasa pravila
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone 4
Skini Avast, free je, daj mu da skine zadnju antivirusnu bazu i daj mu da skenira hard prilikom podizanja sistema. Potrajaće dugo i moraš biti blizu kompa jer za sve što nađe od virusa on te pita šta hoćeš da radiš sa njim.

To već zavisi od firme, moraćeš njih da pitaš
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k750i
imam problema sa antiirusima jer mi zauzimaju port 80 a treba mi za xampp za sada mi je AVG jedini free i ok da ne zauzima port 80 , skinucu taj pa cu vide ako ne zauzima extra



CCleaner je obavio neverovatan posao...90% je onaj stari lap-top


nije mi jasno kako ali za ova 3-4 meseca CCleaner je samo u mozilli nasao 4.5 giga za brisanje  Smile sad sam pustio ceo da cisti bice valjda to to...

Edit:

Da ne pisem vec treci post zaredom evo ovde jos jedan problem:

Imam bezican internet i na kompu imam karticu i malu antenicu koja ja na neki nacin ruter i salje mi po celoj kuci net tako da na lap topu gde god da sam imam net ali je prbolem sto na lap topu iz cita mira bar jednom u 1h pukne veza i moram da se konektujem ponovo a ponekad i vise puta u 10 min se desi...nema pravila

Download vecih fajlova od 10mb je nemoguc jer ce puci veza i prekinuti download...neko resenje za ovo ?



[Edit by filip93: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 19. Maj 2009, 17:53:06 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Leskovac , nas kraj nasa pravila
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k750i
jao meni sta je ovo...sad sam ukapirao da mi lap top uopste ne registruje cd rom...on radi ilzazi na dugme , zavrti cd ali lap top kaze da nije instaliran.nema je vise particija za cd u my compyter .probao sam preko control panela u hardveru vidim ima kao znak pitanja pored cd roma...probao disable pa enable , nista , probao abdejt i nece...prijavi da je vec instaliran sa najodogovarajucim programom ili izbaci (prilozena slika)


rezime , u hardwer ga prepozna samo ima kao neresen status ili sta vec

on fizicki radi izlazi , zavrti cd trepce led diodica


Napomena:

Konstantovao sam takodje da mi ni particije od deamon tools-a nema i da je ona isto tako u hardware prikazana...


please help  Smile poterao me neki baksuz



Dodato :

Dok je jos sveze kako bese da se u visti vraca vreme da ga vratim pre desetak dana kad je bilo sve ok??

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

uf.jpg
(18.59 KB, 536x240)
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 00:08:26 od milvuk »
IP sačuvana
social share
Leskovac , nas kraj nasa pravila
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ocigledno je da tvoj sistem vristi za jednom dobrom opravkom. Najbolje bi bilo da uradis repair sistema ili ako si dobio uz laptop, iskoristis njihov repair disk. Poslednja solucija je reinstalacija sistema ali verovatno ces manje vremena potrositi na nju nego na sredjivanje problema.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k750i
kako da iskoristim bilo kakav disk kad mi lap top nevidi cd-rom
IP sačuvana
social share
Leskovac , nas kraj nasa pravila
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne vidi ti operativni sistem. Iz BIOSa se valjda vidi.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.