Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza u raspadu - Kako da je popravim,ili neko drugo resenje  (Pročitano 40440 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Ma nije meni toliko do sex-a a mi je samo krivo u sta se pretvaraju dolazece generacije. I sto je u toj generaciji bila i ova sto sam je voleo. Drustvo vise utice nego roditelji...to je sigurno.

Nisam baš preterano pratio ovu temu i nemam pojma što oće ovi da te tuČu, Smile kol'ko se sećam imao si neki benigni problem sa bivšom devojkom i ne znam kako ste stigli do svega ovoga... ali...

to je sigurno.
...obećaj mi da se nikada nećeš baviti antropologijom.  Smile
Ne ide ti prijatelju...  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 14:03:23 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Pa lako je vama skoro svi imate veze i partnere,ozenjeni,udate....ja sam smao razocaran u sve. To bar mozete da me  razumete
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 14:03:24 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Kakav si ti lik.... Smile

Citat
Znaci necu vise.
Ko neko dete..
Što, to što te je jednom zabolelo znači da više nećeš da voliš...glupost

Pad je upravo ono što te uči ljubavi...i dete padne 100x dok ne nauči da hoda....
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Pa lako je vama skoro svi imate veze i partnere,ozenjeni,udate....ja sam smao razocaran u sve. To bar mozete da me  razumete

Eee, muke moje niko ne zna... niti ikom pričam.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja cu ljudi da se distanciram od devojaka neko vreme [duze vreme] i kada se cak neka cura interesuje za mene ja cu da ignorisem. Znaci necu vise.... Smile
Tako je! Postanes lepo gej i resen problem, a tema zakljucana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
Jednoga dana kada kupim neki extra auto i imam puno para. E tada cu naci devojku koja ce da me postuje [a da voli...hm to neznam vec]

ne,ne, decko, to ne smes ni da pomislis Smile Smile znas li koliko znam bas takvih primera koji imaju brza kola, vikendice na moru, planini a sami su jer se u dubini duse uvek pitaju 'da nije samo zbog para'. to ti je veca tuga od moje i tvoje zajedno i jos jednom neee!!! ako te neka voli volece te i u pocepanim carapama. dajem ti cvetic da promenis misljenj :flower:e
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A jeste skapirali kako deksi apsolutno svakog ignorise?  Smile

Napises nesto, on totalno iskulira i nastavi da jadi po svom  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
A jeste skapirali kako deksi apsolutno svakog ignorise?  Smile

Napises nesto, on totalno iskulira i nastavi da jadi po svom  Smile
Ne zezaj,pa citam svaciji savet... Ali takodje i kazem moje misljenje u vezi svega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
[b]

ne,ne, decko, to ne smes ni da pomislis Smile Smile znas li koliko znam bas takvih primera koji imaju brza kola, vikendice na moru, planini a sami su jer se u dubini duse uvek pitaju 'da nije samo zbog para'. to ti je veca tuga od moje i tvoje zajedno i jos jednom neee!!! ako te neka voli volece te i u pocepanim carapama. dajem ti cvetic da promenis misljenj :flower:e
Hvala ti na cveticu, vokim te  Smile
Registracije automobila poskupele,mobilna telefonija i jos puno stvari od koje zavise sada ove devojke. Tek sada je nemoguce ispunjavati njihove zelje. Ali zato likovi sa parama mogu  Smile i koce da im uplacuje kredit i da im kupuje stvarcice. Dobro ima i onih devojaka koje ne misle tako,ali ovde ih sigurno nema i bar one koje ja znam a znam ih dosta....Jedino da se odselim u drugu drzavu pa da probam. Eto odem u Japan. Vracaju se glupe 90-te
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 14:18:01 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A jeste skapirali kako deksi apsolutno svakog ignorise?  Smile

Napises nesto, on totalno iskulira i nastavi da jadi po svom  Smile
Mislis da nece prihvatiti savet da postane gej?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.