Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza u raspadu - Kako da je popravim,ili neko drugo resenje  (Pročitano 40183 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Eto odem u Japan.

Nemoj u Japan.
Ako nisi ovde ništa postigao... tamo tek nećeš.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
pa, ne znam, japan ti je takodje vrlo skup Smile... i to da 90-te stizu je tacno Smile, ali ovo nisljenje o parama izbaci iz glave molim te Smile, ne daj boze da ti to postane zivotna filozofija kuku nama Smile
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Imam brata koji ima para i ziv je primer svega toga. Ali najvece ponizenje mi je kada mi je rekao pre 2-3 godine pred puno ljudi .. "Dejane,a zasto ti nemas devojku??" i onako smejanje...  Smile A pored njega najgora moguca sponzorusa... A ja da ih malo spustim i tu njegovu devojku ja sam rekao "Pa ja nemam para"  Smile
.. I onda kada sam nasao devojku koju sam poceo da volim i mislio da ona to ne gleda. Onda preokret sitacuije i onda opet veliko razocarenje. I to ne samo iz jednog primera da je za njih rec "LJubav" samo opravdanje za to sto rade.. Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 14:38:34 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
eh, i mene dalji brat konstantno pita "gde je decko? kad cemo da vidimo zeta? Smile" osim toga dobro si mu skresao Smile
(znas skrenuo si mi misli sa moje muke, danas nam je 2 god i umesto da slavimo kao normalan par ja cekam da se javi da bi zavrsila ovaj moj neslavni ep, hvala ti  Smile)
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
I tvoj brat koji ima para jednom ce da poraste i trazice neku devojku koja nece biti jos jedna u nisu fufica koje moze da ima gde hoce, kad hoce, i kako hoce jer ima dobra kola i kad se popne na novcanik lep je i visok...
Jeste to zanimljivo... ja ne sumnjam... ne zivim takav zivot, iako bih verovatno mogao da furam neki slican fazon da mi je to stvarno bitno...

Ako hoces tako nesto ko bata - pitaj batu da ti pomogne...
Ako hoces da imas ozbiljnu vezu, za pocetak sedi i procitaj sta su ti ljudi sve rekli, posto je blago iritantno da ne procitas ni jedan jedini komentar krsteno niti se osvrnes na njega vec samo kukas, kukas, kukas, i dalje se zakopavas....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nasla rupa zakrpu.

Hm.... ne, necu reci sta mi je palo na pamet...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Pa citao sam sve sto ste pisali i vise puta. I slazem se sa svima ali posto ja znam sebe umem da i preterano da mucim sebe. Nista mi ne moze skrenuti mislli sa problema pa cak i stvari koje najvise volim da radim jer tada nemam volje da ih radim. Znaci ja sam ti takav,kada patim ja se unistim. Videcemo mozda budem phoenix ...
A to je brat od tetke nije moj rodjeni brat. Ali i ta kola on nije kupio vec njegovi roditelji njemu. Ja sam skoro rekao dok ne naidje neka devojka ja mogu biti samo drug.
Ajd zakljucavajte temu.....ne radi se vise o resavanju problema vec mukama koje prozivljavam. A i poceli smo da pricamo o tome sta devojke zele. To ako ima neka tema tamo moze da se komentarise. Lokujte

Gledacu da upotrebim vase savete na najbolji moguci nacin. Hvala vam puno
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 14:58:54 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A jeste skapirali kako deksi apsolutno svakog ignorise?  Smile

Napises nesto, on totalno iskulira i nastavi da jadi po svom  Smile
Mislis da nece prihvatiti savet da postane gej?
Mislim da ce se mozda i opirati, ali kako je krenulo, bogami ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung 
Ja sam skoro rekao dok ne naidje neka devojka ja mogu biti samo drug.

tacno, daj sebi vremena da je izbacis iz sistema! sve najbolje Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ko ume da se raduje, ima cemu da se raduje.  
Radost je privilegija onih koji skromno misle o sebi, a lepo o zivotu!"
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Kako vas ne mrzi...?

   Stvarno...



A jeste skapirali kako deksi apsolutno svakog ignorise?  Smile

Napises nesto, on totalno iskulira i nastavi da jadi po svom  Smile
Ne zezaj,pa citam svaciji savet... Ali takodje i kazem moje misljenje u vezi svega.

   A sta, ti imas zacementirano misljenje u vezi svega?! Pa koji ce ti onda saveti?



   Ne znam da li je to do mene (verovatno jeste), ali ja kada bih se okesio naglo, ne bi jedno par godina pomislio na ribe. Svakih mesec dana bih organizovao orgije sa kilo kurvi cisto da umirim seksualnu zelju, ali bih toliko uzivao u param sa dve osobe (istog pola) meni drage, da bi mi sve zelje za suprotnim polom bile na standby-u. Zvao bih njih dvojicu da putujemo po celom svetu, isli bi na svetske zurke, banje, planinarenja, bandzi, obilaske muzeja, trkali se ekstra kolima... nesto poput Bucket List filma. Najvise u zivotu sto zelim momentalno je da odradim ovakve stvari sa njima... Osecao bih se vise nego ispunjeno... neopisivo. Tek kada sve to odradim, vratio bih se u stari zivot, i ne bih ni dinara iskoristio u pronalazenju ribe (jer se u suprotnom te devojke kategorisu u smece). I stvarno mislim da nije normalno devojke traziti pomocu para.
« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 13:11:14 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.