Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Interesting txt  (Pročitano 4543 puta)
21. Okt 2003, 14:08:52
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
obavezno PROCITAT!!!
--------------------------------------------------------------------------------

CUJ OVO...OVO JE TEK POSTAVLJENO NA FORUM LUKAVACKE WEB STRANICE OD STRANE NEKE DJEVOJKE KOJA SE KRIJE POD NADIMKOM "BEBA"...POPUSILA VIRUS HIV-a



Vidim ja da ste vi ovo sve shvatili kao neslanu salu.Pa dobro neka vam bude.Ja cu biti iskrena ,nije da se nesto kajem ili griznja savjesti,moje je vec poprilicno odbrojano.Poticem iz vrlo imucne i bogate porodice.Lukavac je malo mjesto i brzo ce se saznati o kome se radi,jer se vijesti brzo prosire kako dobre jos brze lose.naravno ovo sto me ocekuje nije se u mogucnosti sakriti.Kao i svi mladi ljudi zeljni saznanj i isticanja kao da smo nesto bitni i veliki tako i ja sam imala nekakve potrebe da se pronadem u svemu ovome.Naravno imala sam mnogo vece mogucnosti nego vecina mojih vrsnjaka tako da se covjek mlad brzo uzoholi i postane nezadovoljan onim sto ima.Trazis dalje i jos.Kao i svi u ovom gradu sve krece iza osnovnih skola ,potom obdaniste-park,pa lokali koji su ugledni u nasem gradicu....itd(vecina vas vjerovatno zna o cemu pricam).Sve je krenulo sa prvim dimom cigare iz osnovne skole,potom rodendan i coca-cola sa andolom,Druzenja po Arkadi i miksanje alkohola sa tabletama kakvih se moglo naci i naravno tu je neizbjezno i ,,duvanje,,.Vec sam dobro gazila u propast a da nisam bila toga ni svijesna.Tu se ne mogu zaobici druzenja sa raznim lokalnim ,,umjetnicima-muzicarima,, i slicnim koji su u stanju citav svijet kritikovati i solit mu pamet kako je sta trebalo i moglo da se uradi.Covjek kada je u pubertetu nije u stanju da se otrgne od toga.Jednostavno nemas ni znanja ni snage da se zapitas :Ko su oni?,Sta su uradili?Sta imaju?-sad ja znam mnoga pitanja i odgovore ,jer sam spoznala da su to uglavnom propali ljudi ,puni svojih kompleksa , frustracija,......Kao i obicno sto se desava ,tako i ja zaljubila sam se u stariju osobu od sebe,cinio mi se zreo i pametan(i on je iz tog kruga oko Arkade),dalji se tok zna prvi sexualni odnos a mi zene obicno tada pustimo sva svoja osjecanja i postanemo jos vezanije za tu osobu.Preko tog mog voljenog i njegovog drustva (Lukavac,Tuzla,Gracanica,Brcko,Zivinice)koji je taj JET-SET usla sam u te krugove o kojim sam vam pricala(orgije i sektaske seanse).Kad kazem JET-SET to mislim u punom smislu to sto oni zive i kako zive i zapad je u mnogo cemu malo djete(BeBa).niko ne zna kao mi Bosanci svoje komplekse lijeciti i puniti raznim luxuzima.Istina da me nije niko natjerao u te seanse ali koliko bih se vas u takvoj situciji odupro svemu tome.Opijen covjek nije svjestan realnosti i moralnosti pogotovu kada si zelen i jadan.Kako sam bila najmlada a izuzetno razvijena(zgodna) i lijepa bila sam na meti i kod zena a pogotovu kod muskaraca.Desavalo se da se ne sjecam ni sa koliko sam sa njih istovremeno imala odnos...Tu je svako sa svakim imao odnos muskarci-muskarci,zene-zene,muskarci -zene,,,,Ambijent su pravile svijece i mirisni stapici a muzika je bila neka psihodelicna tako da se covjek nalazio u posebnom svijetu.....opijati su cinili svoje.Moram da kazem prvim odlaskom bila sam zbunjena,u meni se mjesalo gadenje ,mrznja,strah i sta sve ne...htjela sam da pobjegnem ali kao sto to biva smirivanje voljene osobe , opijati i osjecaj bitnosti ucinili su svoje ...Ljudi koji su tu ucesnicu bili (a i danas to funkcionise) su ljudi koji su kao uspjesni ,pametni,od njih svakog dana cujete milion lijepih rijeci suosjecanja i uputa,zelite da vam djeca kao oni budu pametni,dobri i uspjesni.svaki dan barem nekoga sretnete od njih.....Ono sto se nece moci sakriti to je moj nalaz koji je ipak POZITIVAN -roditelji su totalno ocajni i dali su sve od sebe da to provjere da mi pomognu.Nema tu lijeka,krivim se zato sto sam to ucinila mojim roditeljima koji nisu to zasluzili jer su dobri ljudi ne samo prema meni nego i prema ostalim ljudima i sugradanima.Posto sam spavala sa mnogim ljudima ,postoji vjerovatnoca da sam prenijela bolest .U ostalom nisam prva koja je u nasem gradicu HIV pozitivna,to ce sve izaci na vidjelo....Morala sam ovo da kazem jer smatram da ako nista, mogu makar da dam znak upzorenja mladim ljudima a i svima ostalim....Da sam bolje drustvo birala i slusala ljude koji su me iskreno voljeli............Eto smijite se sad i svojim Balkanskim ponasanjem vrijedajte me ,to je samo dokaz kakvi smo ljudi i zapitajte se koliko jos ima mojih vrsnjaka a i mladih koji je na pogresnom putu kao i ja ?Koliko vas ovdje ima ? Ja vas znam ,da ste u tim krugovima narkomana i opet licemjerno pravite po dva tri ,,nika ,, i lazete druge na forumu.Vjerujte mi najteze je lagati samog sebe,e ja sam na tom ispitu pala........

žao mi cure.... te skontah da je ipak došlo vrijeme da se čovjek stavi pod stakleno zvono... jebig nikad se ne zna... mladost-ludost je završena ovog trenutka...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Droga, orgije, ponos sto si tako pozeljan, mlad a pribadas elitnom krugu ljudi... Na kraju AIDS i smrt.
Doduse bas pre neki dan sam citala da sa novim medikamentima moze izuzetno dugo sada da se produzi zivot obolelima od HIV virusa. Posto izgleda da njeni imaju para, mogu joj tako nesto priustiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Jebiga ...  Devojka se prekasno opametila.

Zao mi je zbog toga sto se desilo i njenih roditelja koji ce morati da gledaju kako im umire dete, ali nje mi nije ni malo zao.Sama je kriva za sve to i da je imala vise volje mogla je da se izvuce iz toga.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Tuzna prica, ali nazalost u dansnje vreme sve ih je vise!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Svi smo mi prosli te godine,pubertet...Svako od nas je mogao da bira put kojim ce poci...Sama ga je izabrala...Tuzno ali tako je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Neki ih nisu prosli....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Treba biti oprezan i ne vezati AIDS samo uz orgije, drogu,... To je stvarnost koja može pogoditi svakoga i svugdje. Stvaro treba biti oprezan, no prije svega pametan.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ne vezemo mi. Ona ja sama o tome pisala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Znam da je ona pisala, no i iz njezinog pisanja netko može shvatiti da se  AIDS može dobiti gdje ima droge i orgija, a ja upozoravam da nije tako, nego vreba svugdje.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Yeah Smile Skoro sam cuo pricu... poznanik dobio izgleda hepatit kod zubara Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.