Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danas sam dobio žešči nockout i pa ako ste raspoloženi za tešenje...  (Pročitano 17597 puta)
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6120
Citat: Anea
"To i to" je stvar koju moras da uradis... od okrsaja sa salterskom sluzbenicom do prosidbe...
"To i to" je stvar koja predstavlja prepreku, zid za tvoje svakodnevno funkcionisanje, stvar ili situacija koja te koci i koja ti okupira paznju... Smiley

Na istu "stvar" sam pomislio ali pošto nisam bio 100% rekoh bolje da pitam, ko bi znao na šta si mislila...  Smile
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jedino da ti preporucimo neki kurs iz odnosa sa javnoscu...svega danas ima,pa bice da ima i neka takva radionica Smile

ej,pogledaj koliko si super mudrih savjeta dobio od samog pocetka,
neki su bas detaljno objasnjavali neke stvari (a jesi osoba kojoj mora da se crta,fakat...i iskreno, pocinje malo to da nervira Smile)....

nervira...jer imam osjecaj da ti ili ne citas pazljivo ili ne razumijes nista od onoga sto ti se govori Smile

jer,poslije svakog konstruktivnog posta...ti stalno pitas  jedno te isto...sta?kako?gdje?dokle? Smile
pa onda neki dokoni ovdje krene da objasnjava...a onda ti opet...kako?sta? gdje?dokle? Smile

i cesto znas da pitas za tako banalne stvari,da ponekad pomislim da si zivio na grani sve ove godine...bez uvrede.
i druzio se sa cavkama.
iskljucivo.

i tako u nedogled Smile

ajde,pitaj ....slobodno Smile

znam sta bi najvise volio da pitas,a sve strepim od tog pitanja od kada si postao aktuelan ovdje.

odgovor je:" ne.nikako.zao mi je." Smile

(pitanje je:" a je l neko moze da malko zivi zivot umjesto mene?dok se ja ne saberem? Smile)
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6120
Citat: sesircic
...
neki su bas detaljno objasnjavali neke stvari (a jesi osoba kojoj mora da se crta,fakat...i iskreno, pocinje malo to da nervira Smile)...
Pa najbolje me ubi sad...
šta da kažem, ako neko ne zna šta je to krug kako ćeš ga naučiti, objašnjavaćeš mu rukama i nogama do iznemoglosti ili ćeš uzeti papir i nacrtati... život nije samo crno i belo, one nijanse između pokušavam da shvatim i veliki deo pomenutih saveta shvatam ali sve te promene nisu lake (koliko je lako o svemu pričati) i ja se trudim da shvatim kako da ih primenim na sebi. Shvatam ja i da su sve ovde navedene kritike (u kojima prednjače Anea, Teodora, ti  Smile) dobronamerne ali ovo je veliki zalogaj i nije ga lako progutati. Daj mi malo vremena.
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
Daj mi malo vremena.

Jos jedno 20-ak godina???

Stvarno ne razumes, sta ima ona ili bilo ko da ti da vremena? Pa tvoje vreme covece prolazi, ne gube nista oni vec ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
izgubljeni,

idi...bre...da te ubijem?

ma,uostalom piskaraj ti...nece tebe,vidim ja,zaustaviti nekakav cinik kao sto sam ja Smile

malo mi cudno da tako malo znas...ali dobro...

ili bas volis da te sazaljevaju...znam ljude koji su navuceni na to...

nego,mislim da treba da malo zivis....da radis nesto....neke stvari se uce kroz djelanje...mani se price....previse si akcentovao "sad cu neke stvari da naucim napamet" (a sve se vrti oko toga...pazi ovo...obrati paznju na ovo...KAKO NEKOG POZVATI NA KAFU).

znam da sanjas o tome,a sanjam i ja,da bi bilo super kada bi se neke stvari i potezi u zivotu prepisali kao recept,ali jebi ga Smile

samo iskustvo moze pomoci...
pa bi bio red da krenes da ga stices Smile...

i otvori kumim te neku drugu temu Smile
zivot biljaka ili tako nesto... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 3220
izgubljeni,

idi...bre...da te ubijem?


 Na kraju ce on  tebe  moliti da ga gurnes sa mosta, posto on ne zna da skoci

 Daj Izgubljeni, malo se saberi/ oduzmi  i dozovi pameti, uzmi zivot u svoje ruke, dok ti smisljas teorije zavere, godine ti prolaze. Od tvog silnog teoretisanja, nema nikakve vajde,time nista ne postizes. Moras da promenis pristup, ljudi su ti ovde dali milion saveta, ali ti i dalje guras glavu u pesak.Jos ti jedino preostaje da ostavis broj moba te devojke ovde na forumu, pa da svi oonako kolektivno pocnemo da je zivkamo i ubedjujemo da ode sa tobom na kafu. Valjda bi se smilovala na nas jadne Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 269
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750
vo mk ima edna pogovorka-lebot kaj sto se vadi k....t ne se klava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Očigledno da si se vozio samo gradskim ili taksijem, ali veruj, da u zemlji Srbiji postoje mesta koja nisu pokrivena čestim prevozom i nemaju blagodeti gradskog prevoza. Da ja u pola noći krenem kući koja je udaljena 20km, prolazim kroz tri naselja....pa ni za koga na svetu...da mi bude lepo sat-dva, a onda da se pitam dal ću izvući živu glavu dok ne stignem kući...daj, ne budi smešan.

Možda tebi zvuči kao smešan/nemoguć razlog iliti glupost, ali ne možeš reći da razlog nije realan...

Citat
Nalazim da je interesantno da zene ponekada ochekuju od tipova da im "skinu zvezde sa neba" i da se izlome oko
njih i da dokazuju svoju ljubav i svashta josh neshto u tom smislu a sa druge strane...autobus je problem.

kad već to spominješ..a što joj on, kao vitez, nije našao prevoz...
Dobro, nije rech o prelazenju preko minskog polja zarad nekog, zashto odmah toliko neka dramatichna situacija, da "izvuchesh zivu glavu",nisam ni rekao da zbog nekoga treba stavljati glavu u torbu.
Ovde je bilo rechi o autobusu koji "retko ide" , znachi nema vukova, razbojnika, prolazaka kroz nepoznata naselja, zuljeva na nogama, nema nikakve opasnosti po zivot vec samo mozda chekanja autobusa 20 minuta....
Chemu to insistiranje na najgoroj mogucoj zamislivoj  situaciji? Ko je pominjao "pola noci" ,20 km, tri naselja...
Konkretna devojka svaki dan stize na posao i vraca se sa njega kuci, a nedeljom autobusi idu malo redje, to ne znachi da ne idu , ne znachi da ce propustiti poslednji autobus i da ce joj na putu do kuce zivot biti ugrozen.
Nije iz razgovora ni napomenuo da zeli da se vide uveche, niti da ostanu do pola noci.

Citat
ali ne možeš reći da razlog nije realan...
nije realan zato shto ne odgovara datoj situaciji.

Mislim, izgovora ima puno, ali ako ne zelish da mrdnesh dupetom nimalo za ono shto zelish onda to i ne zasluzujesh. Shta, morash da se smuvash samo sa nekim iz tvoje ulice jer sve ostalo ti je nezgodno,zar zbog nekoga da prelazish  ulicu, da se izlazesh opasnosti da te zgaze kola..."pa ni zbog koga na svetu".


Citat
kad već to spominješ..a što joj on, kao vitez, nije našao prevoz...
pa naravno da je trebao, ali ni to nije poenta priche, jer ona njega nije odbila zbog prevoza vec zato shto joj se ne dopada.Prevoz je izgovor i nije realan razlog.  Smile

Ako nikada necesh ni zbog koga i ni zbog chega da mrdnesh dupetom ubrzo nikoga i nichega i ne bude.
Posle ostaju samo ovakve teme na bureku,u kafani, ili sam/a medju 4 zida.


edit:
Kad bolje razmislim, mozda ste je tako kao shto kazete i stvarno vecina ljudi ne zeli da se deranzira ni malo ni zbog koga i ni zbog chega. I to je ok. Ja nisam takav, ja sam spreman da uradim ono shto treba da bih postigao ono shto zelim, bilo da je to neshto vezano za ljubavni , drushtveni ili poslovni zivot, i takav stav meni donosi dobre rezultate ali ne tvrdim da suprotan stav nije podjednako dobar.
Ako hocu da se vidim sa nekim u Vranju ja sednem u auto i odem u Vranje i nije mi teshko.
I jednom sam blejao od 2 do 5-6 sati ujutru u Shabcu bash zato shto nisam imao kako da se vratim kuci, i nisam zazalio ni jednog momenta.
« Poslednja izmena: 25. Maj 2009, 01:08:44 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Na kraju ce on  tebe  moliti da ga gurnes sa mosta, posto on ne zna da skoci
Dusa me boli sto ovde ne dozvoljavaju ubistvo iz milosrdja... samo nek potpise papir, ja bih mu pomogao, trepnuo nebi...
Nije da sam skot... al ono... neke granice moraju da postoje...

Citat
u svakom slučaju sad to nije ni bitno jer priča gubi smisao pošto je zaključak da je nemoguće doneti bilo kakav (logičan) zaključak (što bi ujedno značilo da je pola ove teme bilo uzaludno napisano jer je razmišljanje išlo u pravcu "šta bi bilo kad bi bilo") a ja možda jesam loš u tome jer pokušavam da u "potpunom mraku pogodim šalter iz prvog" sto je praktično nemoguće.
Nije nemoguce...
Neko ko ima iskustva moze da donese zakljucak...
Postoje ljudi koji su u tome bolji i oni koji su losiji...
Ti si vrlo verovatno najgori u kosmosu.
To je problem.
Ti ne mozes da sagleds realno, ne znas ni sta bi trebao da gledas.
To nije nesto sto mozemo da te naucimo, a mi ne mozemo da kazemo nista konkretnije jer ne znamo nju.
= Da, sigurno 90% ove teme je potpuno beskorisno Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6120
Dusa me boli sto ovde ne dozvoljavaju ubistvo iz milosrdja...

Ubice nemaju dušu tako da nema šta da ih boli...
Citat
Postoje ljudi koji su u tome bolji i oni koji su losiji...
Ti si vrlo verovatno najgori u kosmosu.

Vidim, počela su brutalna vređanja, vreme je da se tema zaključa...
« Poslednja izmena: 25. Maj 2009, 21:56:15 od Izgubljeni slučaj »
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.