Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danas sam dobio žešči nockout i pa ako ste raspoloženi za tešenje...  (Pročitano 17602 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Otprilike bih se slozila s aneom; to udvaranje koje traje po pet mjeseci je zesci smor i mislim da rijetko koja zena voli to povlacenje i zavlacenje samo zato sto je decko previse stidljiv da je pita nesto konkretno ili je nesiguran u sebe.
Ova druga opcija je jos gora za muskarca po mom misljenju.

I to je ujedno i razlog sto te vecina njih smatra za prijatelja jer odugovlacis situaciju i onda i one vjerovatno izgube nadu ili misljenje da tu ima nesto vise.

Ako hoces nesto da pokusavas s tom zenom, a ti budi konkretniji u svojim potezima.
Mozes se razocarati jos gore, a mozes i puno toga dobiti. Ti sad izvagaj koliko si psihicki spreman odnosno sposoban da podneses obje opcije, a da ne skaces s brankovog mosta.

Mozda ona zaista ne zeli da se petlja ni sa kim s posla, sto je i razumljivo, kao sto su ljudi i rekli prije mene, pa ako si siguran da je ona tog misljenja, onda je mozda bolje da nadjes neku drugu djevojku.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6120
 nema onog smajlija što guta knedle i povraća...

Kazi ti meni jel ona ikada dala znake da joj se svidjas?
Ako je i dala neke znake ja ih nisam video (ili sam video a nisam znao da je to to), u suštini ona je vrlo odmerena prema svima, kao da 10 puta razmisli šta će reći ili uraditi, prema meni je ona vrlo prijatna, priča sa mnom normalno, smeje se... ali ???
A i ona je sasvim drugačiji tip devojke u odnosu na neki današnji prosek i nije ništa nalik na recimo Aneu, ti si, koliko vidim, "liderski" raspoložena i kada su veze u pitanju, znaš šta voliš, šta ti treba i to tražiš ako ti se ne ponudi u kratkom roku, ona je čista suprotnost. Već skoro dve godine radimo zajedno i za to vreme ona nikad nije "izražavala simptome" da ima dečka jer ako ga ima onda ga kreije veoma dobro, ona je stvarno lepa&privlačna i nemoguće je da joj baš niko, ko bi joj se barem malo svideo dovoljno da mu pruži šansu da se vide više puta, nije prišao negde/bilogde, tj. da ima dečka pa valjda bi on dolazio po nju na posao, javljao se...
Ima puno drugarica i drugova, jako je vezana za sestru (koja ne živi u srbiji), za majku, uvek je iskrena ali osećanja kao da uvek drži za sebe, apsolutno nikad ne ulazi u otvorene konflikte (znate već da se jednostavno dese povremene svađe s kolegom/koleginicom, izvičete se jedan drugome i za dan-dva to prođe i opet ste OK ali s njom nema teoretske šanse da se tako nešto desi jer ona uvek gleda da izbegne i najmanji konflikt, možeš joj reći da je najveća glupača, vređati je najstrašnije, reći joj da je qrva(moj šef ne njen, joj je to jednom kao iz zezanja rekao i ona ništa, povukla se u sebe pomalo uzrujana i prećutala a ja sam popizdeo, mislio sam ako ga sad zveknem idem na sud)).
Opet ja idem okolo: imamo na poslu jednog kolegu (inače firma ima 6 zaposlenih + devojku o kojoj pričamo) koji se uskoro ženi i kao da je poludeo Smiley ne prođe dan da ne pokrene neku temu o sexu ali je on baš explicitan i detaljan Smiley i uhvati on nju juče da zeza: "Koristiš ti tablete....kako se štitš od neželjenih trudnoća..." i to je "mekša" varijanta od svega što on može da pita... uglavnom ona se samo nasmejala kao dobra ti šala, ha ha, uzela neki registrator i kao nešto radi, kao (po 20 put "kao") da se postidela pitanja... ne znam, ja sam nekeko drugačije zamišljao žensku psihu.

I potpuno sam siguran da bilo koja od vas da je upozna želela bi da postane prijateljica s njom odnosno bilo koji muški član foruma sigurno bi zaključio "ovu treba oženiti odmah, maziti je i paziti i stalno joj pokazivati da je najvrednije biće na svetu" (podrazumeva se: nikad ne prevariti).

Ako te odbije, moraćeš da menjaš posao, jer si osetljiv i nećeš izdržati razočarenje.
A te afere na radnom mestu su stvarno opasne, istini za volju.
Počeće šuškanja, podgurkivanja, i od sebe ćeš napraviti trajnu budalu.

U prvoj rečenici si 100% u pravu, to sam i ja zaključio.
A što se "šuškanja i podgurkivanja" tiče mislim da se to ovde ne bi desilo pre svega jer je mala ekipa u pitanju (ukupno 7 radnika) a i slažemo se ok, zapravo uveren sa da bi njihov komentar bio nešto tipa "auuuu, KONAČNO, hvalim te bože..." a i malo-malo pa neko pred njom dobaci komentar tipa "pa moraš to odlučnije i cvršće da zgrabiš i...ovako..." i zgrabi je za ruke, prodrma jače, svi se nasmejemo...
Nokaut je kad shvatiš da nešto što neopisivo mnogo voliš izgleda tako blizu a onda odjenom postane tako daleko, kad ti odjednom neko ugasi sunce u životu bez najave, kada prelepa ptičica na ogradi kojoj si prilazila veoma polako i oprezno odjednom odleti na drugu ogradu, nokaut je kada te nešto zaje***a celog života kao mene. Otkaz bi zapravo bio veliko olakšanje za mene (uzevši u obzir i to da je firma sra***), ne bi morao da je gledam svaki dan pa bi te 2-3 godine koliko bi bolelo, bolelo malo manje nego da je gledam.

Ako hoces nesto da pokusavas s tom zenom, a ti budi konkretniji u svojim potezima.
Mozes se razocarati jos gore, a mozes i puno toga dobiti. Ti sad izvagaj koliko si psihicki spreman odnosno sposoban da podneses obje opcije, a da ne skaces s brankovog mosta.
...pa ako si siguran da je ona tog misljenja,...

Pa moje trenutno psihičko stanje bi bilo približno: opcija DA=itekako spreman, opcija NE=brankov most...
Ja ustvari ne znam šta ona misli (jer ona nikad ništa otvoreno ne kaže), mogu samo da donosim neke parcijalne zaključke (a i ja sam tip koji voli da napravi svaki mogući scenario u glavi što izgleda dovodi do žešćih tripova) zasnovane na njenom ponašanju i na razgovoru sa drugom koleginicom koja može i sa mnom i sa njom da razgovara otvoreno (samo što se plaši da nikog ne povredi pa neće da forsira priču). Najviše mi je zapravo krivo što ona izgleda uopšte neće hteti ni najmanju šansu da mi da.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 11:48:58 od Izgubljeni slučaj »
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Am... pa mozda upravo zbog okruzenja u kome se nalazi ne zeli da:
a) otkriva svoj zivot strancima. OK, radite zajedno, ali vi ne morate da budete njeni prijatelji, pa samim tim ona vama ne mora da govori sve sto zna. U svakom slucaju, da ja radim medju takvim alapacama, i ja bih cutala. Smiley
b) ima bilo sta sa bilo kojim kolegom, jer bi to opet dovelo da preteranog zabadanja nosa u njen zivot, posebno ako je zaista toliko stidljiva kako kazes...

A sto se tice moje lajavosti... sve je pocelo pre x godina kada mi je posle 4 meseca tuznog gledanja u oci puklo pred ocima i kada sam pitala: "Izvini, ali zar ne mislis da bi trebali da budemo nesto vise od prijatelja."
I od tada vise nema srama, ni stida kada je moja sreca u pitanju. A ni druga strana se nije zalila. Smiley

I na kraju... sto se tice ovoga poslednjeg, ne znam sto shvatas ljubavna pitanja toliko ozbiljno, tj. meni se cini da se ti pretvaras da ti je stalo... jer... letis sa cvetica na cvetic, pa se zaljubiskas, pa to pukne... pa se bez problema ponovo zaljubiskas...
Zaista povredjenim ljudima ne pada na pamet da tako idu dalje...
Prema tome, mani se ti Brankovog mosta... on je odavno overen od jednog Branka.
Pozovi je na kafu, kad ostale alapace nisu tu, ako pristane, pristane... ako ne pristane... jbg...
I to je zivot...
Na svetu postoji samo 6.5 milijardi ljudi... valjda ce se neko novi naci... Smiley


BTW. Dodatak... ja ovo zadnje zaista i mislim. Uzasnem se kada vidim da se cak i moji iskreni prijatelji drze nekih stvari kao pijan plota, kao da imaju 150 godina i par dana do smrti...
Aman... ljudi... zivot pocinje u 30-toj... Smiley
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 12:03:05 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A i te stidljive, idealne devojke...ko zna kakve su u stvari.
Jedan moj drug me je svojevremeno žešće nervirao svojim kriterijumima.
Ako je mirna, povučena, ćuti, trepće - on odmah iskonstruiše da je sigurno mudra, romantična, promišljena, magična.
U većini slučajeva su to bile preplašene praznjače.

Na kraju se oženio ženom koja priča, ne gasi se!  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 12:13:36 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, tako je uvek...
Meni je zanimljiva ono shvatanje - ko cuti taj je pametan, dobar, fin... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja ćutim jedino u bioskopu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ja ćutim jedino u bioskopu. Smile

Nemojte se ljutiti ali ja vam ne verujem  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ako nisi za svo ovo vreme dobio nijedan signal od dotične osobe, nije mi jasno šta zamišljaš!
Ako nema signala - ne primećuje te, ne sviđaš joj se, boli je uvo za tebe.
Da li ti stvarno misliš da su žene toliki mazohisti da neće učiniti ništa u svom interesu, ako ga imaju?
Tebi je izgleda mašta malo pojačana.
Disciplinuj se, ne nasedaj samome sebi!
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 13:09:21 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
HTC One
Ne bih mogao da budem sa devojkom koja ne staje u svoju odbranu... ne zelim Godzilu pored sebe ali ni nekoga ko ce sve da precuti... zato i imam pametnu, ljupku i jednom recju idealnu devojku (ne idealizujem je, idealna za moja merila iako uvek ima sitnica koje mogu drugacije, mislim idealnu kao izraz diskusije radi) koja i pored sve svoje dobrote postaje zver kada udaris na nju i ustanju je da bez obzira na pol musko/zensko nekog zakolje zubima ukoliko ugrozava njen integritet  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Savrsena devojka ne postoji, ni savrsen muskarac.  To da bude stidljiva i nevina, a prava "devojka sa raskrsnice" u krevetu je bajka.  Da trepuce i da brani sebe.
Nista ostaje ti samo da nadjes pravu plavu Japanku iz Kine  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.