Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:43:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 413 414 416 417 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662305 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
"Sneč" za nove generacije!


Više od 15 godina posle filma, serija u kojoj igra glumac iz serijala o Hariju Poteru.

Film "Sneč", jedan od najvećih hitova Gaja Ričija, dobiće verziju za male ekrane u vidu serije Sonijevog online servisa "Crackle".

Glavne uloge tumače Rupert Grint, Ed Vestvik, Luk Paskvalino i Dagrej Skot, a snimanje je počelo u Mančesteru ove nedelje.

Originalni "Sneč" pratio je paralelno dve priče iz londonskog podzemlja - sitnog bokserskog promotera koji pokušava da se izvuče iz kandži gangstera, i potragu za ukradenim dijamantom. U originalu, glavne uloge tumačili su Bred Pit, Džejson Stetam i Vini Džons.

Podsetite se filma iz 2000. godine!



https://www.youtube.com/watch?v=Q8jbt0wBkMI

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Dobio 80 mil.$ da se ne meša u “Superman” filmove!

Džon Piters jedan je od najkontroverznijih producenata i, svakako, najtežih za saradnju. Njegovo ime poznato je u Holivudu. Samoproklamovani “filmski Tramp” uspeo je da postane nešto što mnogi priželjkuju čitavog života – bogataš, a da ne mora da mrdne prstom.

Kako je sve počelo?

Piters je veoma poznat u svetu film. Od veze sa Barbrom Strejsend, preko prvog čoveka studija Columbia Pictures, do lansiranja Bartonove Betmen ere, Piters je ostavio dubok trag u filmskoj industriji.

Od početka mu se nisu sviđali superheroji koji “nose donji veš preko kostima” pa je želeo da napravi potpuno drugačiju priču o Supermenu.

Nazvan prvo “Superman Reborn”, a zatim “Superman Lives” kao glavnog glumca, po reditelju Timu Bartonu, trebalo je da ima Nikolasa Kejdža, mada je Piters želeo da vidi Šona Pena kao čoveka od čelika koji ne bi imao kostim i ne bi leteo.

Ipak, do realizacije ostvarenja nikada nije došlo.

Džon Piters, kako mnogi kažu, nije baš najlakši čovek za saradnju.

Mnogi reditelji uspeli su da se posvađaju sa njim, jer je njegovo prisustvo na setu više nego vidljivo, a njegovo mišljenje, koje oni baš ne žeče da čuju svaki put, očigledno je dosta često suvišno i kontraproduktivno.

Na snimanju filma “Witches of Eastwick”, konstantno se svađao sa Šer, koja je bila jedna od glavnih glumica i rediteljem Džordžom Milerom.

Stiven Spilberg bio je toliko iziritiran njegovim ponašanjem da mu je zabranio pojavljivanje na setu filma “The Color Purple” što je učinio i Kristofer Nolan, koji je bio jedan od kreatora priče za film “Man of Steel”.

Ipak, šta omogućuje ovom čoveku da se tako ponaša, a opet, dobija ogromne pare od studija da ne radi ništa.

Jednostavno. Čovek poseduje prava na Supermena.

Samo od ostvarenja Brajana Singera, “Superman Returns” i Zeka Snajdera, “Man of Steel”, zaradio je 80 mil. $ i to na osnovu zahteva studija da mu daju taj novac ukoliko se ne meša u njihovu produkciju.

“Imam 7,5% od ukupne zarade. Zajedno su ova dva filma zaradila preko milijardu dolara… moja reputacija plaši te ljude”, rekao je Piters za kolege u industriji.

Čovek, koji je zahvaljujući Betmenu i Supermenu postao bogataš, vrlo verovatno bi propao u Holivudu da nije ovih junaka. Iako je prodao prava na Betmena za ogromne pare, Supermena se i dalje drži i, kako nam se čini, nema namere da ga se odrekne.

Očigledno ima ‘leba i bez motike.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Xexe, stilista Barbare Strejsend ponovo jase.  Smile

Inace, Kevin Smit rezira epizodu "Supergirl" serije koja bi trebalo da izadje sledece nedelje. Zove se "Supergirl Lives" kao omaz na film koji je trebao da izadje koji je Smit pisao pre nego sto je dobio otkaz od Pitersa.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Seriju Supergirl ne pratim iako sam jednom davno gledao istoimeni film sa P.O Tulom.

  Ni K.Smit mi baš ne odgovara ali ću zbog onog dokumentarca da napravim zasedu. Nisam znao za "Supergirl Lives", zahvajujem na infoirmaciji.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
Cameron sprema reboot Terminator-a sa režijom Tim Miller-a. Za sada je moguće da bude i nastavak prva 2 dela. Cameron ima potpunu kontrolu za film koji bi trebalo da se snima ili da izađe 2019-e. Arnold bi se najverovatnije vratio da reprizira ulogu dok je mala verovatnoća da to uradi i Linda.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2017, 08:36:54 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Još jedan rimejk u pripremi


“White Men Can’t Jump”, koji nam je predstavio dva tada mlada i perspektivna glumca, Vudija Harelsona i Veslija Snajpsa, postaće još jedan u nizu naslova koji su dočekali da budu ponovo snimljeni.

Sportska komedija iz 1992. godine, posle četvrt veka, dobiće novo ruho, novu priču i ekipu koja će je ispričati.

Kenia Beris, koji je kreirao popularnu seriju “Blackish” priprema novi pogled na ovaj film koji će snimiti pod okriljem kompanije 20th Century Fox.

Da se podsetimo, radnja je pratila dva ulična muvatora, koji su zarađivali novac igrajući basket. Za sada se ne zna ko će biti glavni glumci nove priče, iskreno, suviše je rano jer je projkat još uvek u početnoj fazi razvoja.

Beris, inače, pored ovog rimejka izgleda planira još jedan.

On je deo tima koji piše scenario za novu verziju filma “Shaft”.

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Fantastična nova teorija tvrdi da Neo nije ‘Izabrani’


Iako je prošlo više od 16 godina od početka trilogije “Matrix”, ljubitelji ovog SF serijala i dalje razgovaraju o filmu i dešavanjima u njemu. Ovih dana pojavila se nova, vrlo zanimljiva, teorija koja predlaže da Neo uopšte nije ‘Izabrani’ u celoj priči, već je to agent Smit. Dosta činjenica iz trilogije i podataka iz proročanstva govori u prilog tome. Ova teorija nije nova, ali je na odličan način, vrlo jasno i kratko, objašnjeno pitanje koje je mučilo ljubitelje filma svo ovo vreme.
Na YouTube kanalu io9, postavljena je ova teorija, a mi vam je prenosimo.
Da li se slažete s njom?



https://www.youtube.com/watch?v=BrUUFQzJpWQ

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
koga boli patka za to sranje od filma i koje izabran  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Opet rimejk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Gojer i Rouds pišu scenario za “Green Lantern Corps”

Warner Bros. ne odustaje od “Green Lantern” projekta. Nakon neuspešnog filma u kome je Rajan Rejnolds igrao glavnu ulogu, superheroj iz DC Comics ekipe dobiće novu šansu u novom filmu.

Dejvid Gojer, čovek koji je pisao scenario za “Dark Knight” serijal udružiće se sa kolegom Džastinom Roudsom kako bi osmislili priču za dolazeći film “Green Lantern Corps”.

Gojer je već ranije radio za DC projekte, uključujući “Batman V Superman”, dok je Rouds za ovu godinu uključen kao producent filma “Fantastic Voyage”.

Novi “Green Lantern Corps”, po svim najavama imaće obilje akcije, ali se za sada ne zna ko će igrati glavnu ulogu. Taj izbor desiće se nakon izbora reditelja, koji bi trebalo da se desi vrlo brzo.

Što se DC Univerzuma tiče, sledeći film koji ćemo imati prilike da vidimo je “Wonder Woman”, koji u bioskope stiže 2. juna.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 413 414 416 417 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:43:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.