Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:59:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 410 411 413 414 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 661313 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Scena silovanja iz filma "Poslednji tango u Parizu" je stvarno na neki način bila silovanje?


Izjave reditelja legendarnog filmskog klasika „Poslednji tango u Parizu“ Bernarda Bertolučija da je scena silovanja koja uključuje puter snimljena bez pristanka glavne glumice Marije Šnajder, izazvala je zgražavanje u Holivudu i šire.

Reč je o sceni analnog seksa zbog koje je reditelj osuđen na uslovnu kaznu od četiri meseca zatvora, a film je zabranjen u nekim zemljama.

U intervjuu u Parizu 2013. godine koji se tek sada pojavio u javnosti, Bertoluči priznaje kako je sekvenca s puterom bila ideja koje su on i Marlon Brando setili tog jutra, pre početka snimanja. Marija Šnajder, kojoj je tada bilo 19 godina, o njihovom trenutku kreativnosti nije bila unapred obaveštena. Izjavio je da se “kasnije užasno osećao zbog načina na koji je tretirao Šnajder”, no istovremeno se branio da je “hteo da snimi njenu reakciju kao devojke, a ne kao glumice”.

“Mislim da me je mrzela, ali mrzeo me i Marlon jer joj nismo rekli za taj detalj da ćemo koristiti puter kao lubrikant”, izjavio je Bertoluči, koji i dalje ne žali zbog načina na koji je ta scena snimljena.

“Nisam želeo da Marija odglumi poniženje, bes. Hteo sam da oseća… bes i poniženje. Mrzela me ceo svoj život”, rekao je. Marija Šnajder je u intervjuu za Dejli mejl 2007. godine izjavila da se za vreme snimanja scene osećala silovanom, i od strane Bertolučija i Marlona Branda.

“Marlon mi je rekao: “Ne brini, to je samo film, ali tokom te scene, iako to što je radio nije bilo stvarno, moje suze su bile stvarne”, rekla je Šnajder. “Nakon snimanja te scene, Marlon me nije tešio niti mi se izvinio. Srećom, scenu nismo ponavljali.”

“Trebalo je da nazovem svog agenta ili advokata jer vas niko ne može prisiliti da radite stvari koje nisu u scenariju, ali tada to nisam znala.”

Nakon premijere filma 1972. godine, Šnajder više nikad nije snimila ni jednu scenu koja uključuje golotinju. Ostatak njenog života obiežili su mnogi brojni lični problemi, od zavisnosti do pokušaja samouboistva, nakon kojeg je završila u psihijatrijskoj ustanovi. Umrla je 2011. godine od raka.



https://www.youtube.com/watch?v=TWWSGa-5Mo8
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
'Memento' stiže u novome izdanju



Memento, nezaboravni triler reditelja Christophera Nolana iz 2000. godine gledaćemo u novome izdanju.

Remake ovog filmskog hita produciraće i finansirati Andrea Iervolino i Monika Bacardi iz filmske kuće AMBI Pictures, donosi Hollywood Reporter. AMBI Pictures stekao je prava na ovaj film kupivši prava za sve filmove grupe Exclusive Media. Zbirka od 400 naslova sadrži između ostalih i filmove Okrutne namere, Donnie Darko, Trka života i Volim, ne volim.

Glavnu ulogu u Mementu imao je Guy Pearce koji je utelovio čoveka bez dugoročnog pamćenja, koji zahvaljujući složenom sistemu podsetnika rasutih po polaroid fotografijama, papirićima, pa čak i tetovažama na telu traži ubicu i silovatelja svoje žene. Zanimljivo je da je film sniman na način da jedan deo priče prati hronologiju, dok drugi ide obrnuto da bi se na kraju delovi priče spojili.

Memento je nominovan za Oskara u kategorijama za najbolji scenario i najbolju montažu, a samo je u Americi zaradio 25.5 miliona dolara.

„Memento je majstorsko delo koje publiku navodi na razmišljanje ne samo za vreme filma, nego i nakon njega, što je dokaz njegovo smelog pristupa. Nastojaćemo da ostanemo verni viziji Christopherga Nolana i doneti još jedan film za pamćenje, koji će imati snagu i vrednost poput originala. Velika je odgovornost doneti ponovno nešto čega se ljudi sećaju s divljenjem, ali mi smo izuzetno uzbuđeni i motivisani što ćemo ponovno oživeti ovu zagonetku“, rekla je Bacardi.



https://www.youtube.com/watch?v=UFuFFdK7i44

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
o zasto  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Saints Row film? Može!

Film je trebao da se dešava između dve igre serijala.

Nick Nunziata, producent Saints Row filma i scenarista Peter Aperlo nedavno su otkrili neke detalje vezane za razvoj filma, kao i razloge zašto nikad nije stigao na velike ekrane.

U postu na Fandomu, Nunziata je rekao da je tim radio na jakom scenariju koji je trebao da predstavlja modernu verziju filma Escape from New York, samo veće i sa više Saints Row karaktera.

Prema rečima scenariste, rad na scenariju se odvijao u vreme pripreme trećeg dela igre, pa im je najlogičnije bilo da se film odvija između prvog i drugog dela. Fokus je više bio na vernom prenošenju tona igre na filmsko platno, nego na mitologiji. Ideja je bila da film bude brutalan (po američkom rangiranju filmova dobio bi oznaku "R"), ali je na kraju sve ublaženo (na PG-13 nivo) kako bi se angažovalo poznato holivudsko ime. Aperlo je rekao da je Dwayne "The Rock" Johnson bio veoma zainteresovan u jednom trenutku.


Nunziata se priseća da je na početku razvoja filma sve išlo glatko. Sve početne pripreme su urađene na vreme, mašinerija je bila pokrenuta i delovalo je da će sve biti kako treba. Ipak, sve je stalo kad je vlasnik Saints Row, THQ, bankrotirao 2012. godine, a novi vlasnici nisu pokazali interesovanje za filmsku verziju.

Sa desetogodišnjicom izlaska originalne igre, Aperlo se priseća kako je radnja u filmu bila slična onoj u Saints Row 2 gde se "Boss poput grofa Monte Cristoa pojavio da povrati ono što je njegovo". U filmu je trebalo biti dosta "neverovatne akcije" i "mračnog humorističnog komentarisanja društva" u stilu Robocop filmova, što je trebalo da čini jednu novu originalnu viziju Saints Row sveta.

Poslednje Saints Row igre Saints Row IV: Re-Elected & Gat Out of Hell, koje su izašle 2015. godine. U međuvremenu, developer Volition je počeo da radi na Agents of Mayhem naslovu.
Da li će film ipak ugledati svetlost dana, ili će možda postati serija, pokazaće vreme.



https://www.youtube.com/watch?v=8DgAhtFhV68

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
Objavljen je spisak nominacija za Golden Globes 2017.

Golden Globes 2017 nominations list

Best Drama

“Hacksaw Ridge”
“Hell or High Water”
“Lion”
“Manchester by the Sea”
“Moonlight”

Best Comedy/Musical

“20th Century Women”
“Deadpool”
“La La Land”
“Florence Foster Jenkins”
“Sing Street”

Best Film Drama Actor

Casey Affleck, “Manchester by the Sea”
Joel Edgerton, “Loving”
Andrew Garfield, “Hacksaw Ridge”
Viggo Mortensen, “Captain Fantastic”
Denzel Washington, “Fences”

Best Film Drama Actress

Amy Adams, “Arrival”
Jessica Chastain, “Miss Sloane”
Isabelle Huppert, “Elle”
Ruth Negga, “Loving”
Natalie Portman, “Jackie”

Best Film Comedy/Musical Actor

Colin Farrell, “The Lobster”
Ryan Gosling, “La La Land”
Hugh Grant, “Florence Foster Jenkins”
Jonah Hill, “War Dogs”
Ryan Reynolds, “Deadpool”

Best Film Comedy/Musical Actress

Annette Bening, “20th Century Women”
Lily Collins, “Rules Don’t Apply”
Hailee Steinfeld, “Edge of Seventeen”
Emma Stone, “La La Land”
Meryl Streep, “Florence Foster Jenkins”

Best Film Supporting Actor

Mahershala Ali, “Moonlight”
Jeff Bridges, “Hell or High Water”
Simon Helberg, “Florence Foster Jenkins”
Dev Patel, “Lion”
Aaron Taylor Johnson, “Nocturnal Animals”

Best Film Supporting Actress

Viola Davis, “Fences”
Naomie Harris, “Moonlight”
Nicole Kidman, “Lion”
Octavia Spencer, “Hidden Figures”
Michelle Williams, “Manchester by the Sea”

Best Film Director

Damien Chazelle, “La La Land”
Tom Ford, “Nocturnal Animals”
Mel Gibson, “Hacksaw Ridge”
Barry Jenkins, “Moonlight”
Kenneth Lonergan, “Manchester by the Sea”

Best Screenplay

Damien Chazelle, “La La Land”
Tom Ford, “Nocturnal Animals”
Barry Jenkins, “Moonlight”
Kenneth Lonergan, “Manchester by the Sea”
Taylor Sheridan, “Hell or High Water”

Best Animated Film

“Kubo and the Two Strings”
“Moana”
“My Life as a Zucchini”
“Sing”
“Zootopia”

Best Foreign Language Film

“Divines”
“Elle”
“Neruda”
“The Salesman”
“Toni Erdmann”

Best Film Score

“Moonlight,” Nicholas Brittell
“La La Land,” Justin Hurwitz
“Arrival,” Jóhann Jóhannsson
“Lion,” Dustin O’Halloran & Hauschka
“Hidden Figures,” Benjamin Wallfisch, Pharrell Williams and Hans Zimmer

Best Film Song

“Can’t Stop the Feeling” from “Trolls”
“City of Stars” from “La La Land”
“Faith” from “Sing”
“Gold” from “Gold”
“How Far I’ll Go” from “Moana”

NAJBOLJA DRAMSKA SERIJA
The Crown, Netflix
Game of Thrones, HBO
Stranger Things, Netflix
This Is Us, NBC
Westworld, HBO

NAJBOLJA KOMEDIJA
Atlanta, FX
Black-ish, ABC
Mozart in the Jungle, Amazon
Transparent, Amazon
Veep, HBO

NAJBOLJA MINI-SERIJA ILI FILM
American Crime, ABC
The Dresser, Starz
The Night Manager, AMC
The Night Of, HBO
The People v. O.J. Simpson: American Crime Story, FX

NAJBOLJA GLUMICA U DRAMI
Caitriona Balfe, Outlander
Claire Foy, The Crown
Keri Russell, The Americans
Winona Ryder, Stranger Things
Evan Rachel Wood, Westworld

NAJBOLJI GLUMAC U DRAMI
Rami Malek, Mr. Robot
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Matthew Rhys, The Americans
Liev Schreiber, Ray Donovan
Billy Bob Thornton, Goliath

NAJBOLJI GLUMAC U KOMEDIJI
Anthony Anderson, Black-ish
Gael García Bernal, Mozart in the Jungle
Donald Glover, Atlanta
Nick Nolte, Graves
Jeffrey Tambor, Transparent

NAJBOLJA GLUMICA U KOMEDIJI
Rachel Bloom, Crazy Ex-Girlfriend
Julia Louis-Dreyfus, Veep
Sarah Jessica Parker, Divorce
Issa Rae, Insecure
Gina Rodriguez, Jane the Virgin
Tracee Ellis Ross, Black-ish

NAJBOLJI GLUMAC U MINI-SERIJI ILI TV-FILMU
Riz Ahmed, The Night Of
Bryan Cranston, All the Way
Tom Hiddleston, The Night Manager
John Turturro, The Night Of
Courtney B. Vance, The People v. O.J. Simpson: American Crime Story

NAJBOLJA GLUMICA U MINI-SERIJI ILI TV-FILMU
Felicity Huffman, American Crime
Riley Keough, The Girlfriend Experience
Sarah Paulson, The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
Charlotte Rampling, London Spy
Kerry Washington, Confirmation
NAJBOLJI SPOREDNI GLUMAC
Sterling K. Brown, The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
Hugh Laurie, The Night Manager
John Lithgow, The Crown
Christian Slater, Mr. Robot
John Travolta, The People v. O.J. Simpson: American Crime Story

NAJBOLJA SPOREDNA GLUMICA
Olivia Colman, The Night Manager
Lena Headey, Game of Thrones
Chrissy Metz, This Is Us
Mandy Moore, This Is Us
Thandie Newton, Westworld
« Poslednja izmena: 13. Dec 2016, 11:34:53 od Schevchenko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Tarantinov miljenik glavni negativac u novom “Tomb Raider” filmu


Do danas su vesti o novom rimejku filma “Tomb Rider” bile više nego skromne. Osim saznanja da će se kao glavna glumica pojaviti Alisija Vikander, malo toga se znalo o predstojećem projektu kompanija Warner Bros. i MGM.

Sada nam, konačno, stižu nove vesti i to u vidu informacija o glavnom negativcu filma.

Biće to dobro poznati Volton Gogins, kome ovakve uloge nimalio nisu strane.

Prošle godine imali smo prilike da ga gledamo u Tarantinovom hitu “The Hateful Eight”, a Gogins je osim u ovom igrao u još jednom Tarantinovom ostvarenju, “Django Unchained”.

Režiju filma radiće norveški reditelj Roar Uthaug (“The Wave”), a scenario je napisala Dženiva Robertson-Dvoret (“Transformers: The Last Knight”).

Film je, kao što je svima poznato, zasnovan na popularnoj video igrici, koja je prvi put izašla 1996. godine, a od tada je doživela mnogo verzija i poboljšanja.

O popularnosti možda najbolje govori podatak da je 2013. napravljen ribut ove kompjuterske igrice i da je prodat u više od 5 miliona primeraka.

Paramount Pictures snimio je dva filma sa Anđelinom Žoli, “Lara Croft: Tomb Raider” i “Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life”, ali oni nisu sjajno prošli na bioskoskim blagajnama.

Nade se polažu u filmski ribut.

Film bi u bioskopima trebalo da se pojavi 16. marta 2018. godine.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Dejvid Ajer režira “Gotham City Sirens” sa Margo Robi

Reditelj Dejvid Ajer, koji je režirao ostvarenje “Suicide Squad”, u kome je Margo Robi igrala Harli Kvin, pristao je da radi spinof, koji će se bazirati na čuvenim DC ženskim zloćama.

Margo Robi ponovo će se vratiti ulozi Harli Kvin, a priča se da će se u ostvarenju, osim nje priča posvetiti i Otrovnoj Ajvi, Ženi Mački i ostalima.

Projekat je u izradi od proleća tako da su pripreme u poodmakloj fazi.

Kristina Hodson pisala je scenario za ovu uzbudljivu akciju, a najnovije informacije ukazuju na to da ga je sada preuzela Dženiva Robertson-Dvoret.

Što se tiče Dejvida Ajera, on će se ovom filmu posvetiti kada bude završio snimanje ostvarenja “Bright”.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Roland Emerih režira “Dark Matter”?


Kvantni fizičar Džejson Desen je briljantni naučnik sa sjajnom karijerom pred sobom. Međutim, neočekivano, njegova žena dobija dete i odlučuje da se posveti porodici, a posao ostavi u drugom planu. Dobija miran poslić na jednom koledžu u Čikagu i sve se odvija onako kako je planirano.

Međutim, kada se njegove teorije o multiverzumu shvate i primene u teoriji, iznenada on biva ubačen u paralelni univerzum.

Iako je njegov život tamo uspešan, on želi da se vrati svojoj porodici. To nikako ne odgovara ljudima koji stoje iza namere da se svet, preko tehnologije, zauvek promeni, i oni čine sve kako bi ga sprečili i zaustavili.

Ovo je, u suštini, zaplet filma “Dark Matter”, koji bi trebalo da režira Roland Emerih. On je upravo započeo pregovore sa kompanijom Sony Pictures u vezi sa ovim projektom.

Emerihu ova godina nije bila baš uspešna. Njegov film “Independence Day: Resurgence” nije najbolje prihvaćen kod publike i kritike.

S obzirom na njegovo iskustvo u SF projektima, ima šanse da se postigne dogovor, pa će poznati reditelj sledeće godine, možda, imati više uspeha na poslovnom planu.

Jedini problem koji postoji je naslov filma, jer je već korišćen par puta, tako da je moguće da bude promenjen u toku ozbiljnijih priprema ovog projekta.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Stiže “The Expendables 4” kao finalni deo franšize


Od kada je Linsgate, pre dve godine, objavio “The Expendables 3”, čuli smo brojne pretpostavke u vezi sa ovim akcionim serijalom. Neki su govorili da je to bio poslednji film iz akcione priče, neki su najavljivali još nastavaka, ali niko ništa sa sigurnošću nije mogao da tvrdi.

Sve do danas.

U holivudskim filmskim krugovima potvrđeno je da će se snimati “The Expendables 4”, a premijera je zakazana za 2018. godinu. Ovo će biti i finalni deo filmske franšize koja je okupila skoro sve poznate akcione heroje od 1970-ih pa na ovamo. Od prvog filma do aktuelnog, trećeg, imali smo prilike da vidimo Silvestera Stalonea (koji je i idejni tvorac cele ove priče), Arnolda Švarcenegera, Brusa Vilisa, Žan Kloda Van Dama, Čaka Norisa, Antonija Banderasa, Džet Lija, Dolfa Ludgrena, Harisona Forda, Mela Gibsona, Džesona Stejtama, Rendija Kotura, Veslija Snajpsa, Terija Krusa, Stiva Ostina. U trećem delu pridružila im se i jenda dama, Ronda Rauzi, bivša MMA šampionka.

Kompanije Nu Image i Millennium planiraju da deo najnovijeg nastavka delom snimaju u Kini, zbog kineskih partnera u produkciji.

Još uvek se ne zna da li će režiju raditi Patrik Hjugs (“The Expendables 3”) ili će je preuzeti tvorac serijala Silvester Stalone, koji je režirao prvi film.

Rano je za pretpostavke, ali jedno je sigurno, “The Expendables 4” nam sigurno stiže.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Treći u serijalu za Džerarda Batlera, “Angel Has Fallen”

Dvehiljadite su, izgleda dobile svoj “Die Hard” serijal. Džerard Batler vraća se, po treći put kao Majk Bening, bivši član specijalnih jedinica, a sada lično obezbeđenje predsedniku.

Kada se, 2013. godine, pojavio film “Olympus Has Fallen” bio je iznenadni hit.

Ove godine, dobio je nastavak u vidu akcionog ostvarenja “London Has Fallen”. I dok je u dva filma Bening spašavao predsednika, u trećem će on biti meta.

Ljudi koji će želeti da ga uklone neće prezati ni od najvećih napada, koji će uništiti dobre delove Vašingtona.

Naslov filma, “Angel Has Fallen”, odnosi se na šifrovano ime predsedničkog aviona, Air Force One, tako da je moguće da će se dobar deo filma odvijati u vazduhu.

Scenaristi prva dva filma, Krajton Rotenberger i Ketrin Benedikt, radiće i na trećem. Trenutno se traži reditelj, a nije poznato ni da li će se u filmu pojaviti “predsednik” Aron Ekhart.

Iza filma stoji kompanija Millennium Films, a produkcija bi trebalo da počne sledećeg proleća.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 410 411 413 414 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:59:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.