Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto žene glume orgazam  (Pročitano 19289 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 

A jel bi stvaro menjala to? Ozbiljno te pitam.


Meni je jedan dovoljan  Smile   Ozbiljno, menjala bih. Sta vredi sto je zenski orgazam jaci i sto ih imamo 3 vrste kad se vecina zena toliko muci sa tim, a neke ga nikad i ne dozive, ili prodje mnogo vremena pre nego sto im se to desi..
Plus, meni to trenutno i nije toliko bitno, desavalo mi se da je i pored vrhunca nekako sve ukupno bilo prosecno ili nista posebno a isto tako cesto se desavalo da je i bez te ''krune'' sve bilo fantasticno.. Nisam ja preterano zahtevna osoba po tom pitanju, ''zacas planem i poludim''  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Putnice, ja sam mislila da se ti cuvas za legolasa  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Pffffff  Smile
Nasla sam ja svog Legolasa, samo sto ima kratku kosu  Smile

Znam da ti je sok Ceso, izvini.... Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 23:32:20 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja, bogme, ne bih pravila tu opisanu, Putnicinu transakciju. Smile
Ipak je to premalo krvi i premalo bola da bi se za tako nesto menjalo.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Znam da ti je sok Ceso, izvini.... Smile Smile

ja izvinjenja primam iskljucivo u materijalnom odnosno tekucem obliku  Smile Smile

Citat
Ipak je to premalo krvi i premalo bola da bi se za tako nesto menjalo.  Smile

ajd ne foliraj se ti, svi znamo da neko ko se lozi na grckog tarkana ne moze biti sav svoj  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Ja, bogme, ne bih pravila tu opisanu, Putnicinu transakciju. Smile
Ipak je to premalo krvi i premalo bola da bi se za tako nesto menjalo.  Smile

Ok, a i kažu da nema lepšeg osećaja od materinstva i kad nešto u rebi raste. Kažu.  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
tekst vezan za orgazam i uživanje žene u sexu....

Inteligentnije žene više uživaju u seksu


Inteligentnije žene više uživaju u seksu i nemaju problem da dožive orgazam, tvrde stručnjaci sa Kraljevskog koledža u Londonu, prenosi britanski "Telegraf".


Istraživanje, u kome je učestvovalo više od 2.000 bliznakinja, pokazalo je da osobe sa većom emocijalnom inteligencijom dožive više orgazama tokom seksualnog čina.
Emocijalna inteligencija (EI) je sposobnost kontrole i upravljanja osećanjima prema sebi i drugima. Osobe sa nižim vrednostima emocijalne inteligencije imaju poremećaj doživljaja orgazma. Nedostatak orgazma je jedan od najčešćih problema sa kojima se suočavaju savremene žene. Skoro 30 odsto žena teško ili pak nikako ne može da doživi orgazam tokom seksualnog odnosa, podseća "Telegraf".

Profesor Tim Spektor, direktor Odeljenja za proučavanje blizanaca na Kraljevskom koledžu u Londonu, smatra da višak emocijalne inteligencije donosi boljitak na mnogim poljima, naročito u spavaćoj sobi.
"Ova studija će biti od velike pomoći pri razvoju bihejvorijalne i kognitivne terapije", objašnjava profesor Spektor.

Više od 2.000 volonterki, koje su učestvovale u ovom istraživanju, stare su između 18 i 35 godin. Stručnjaci su, na osnovu njihovih iskustava i oblika seksualnog ponašanja, napravili registar uzroka najčešćih poremećaja kod žena. Pošto su sve ispitanice imale i sestru bliznakinju, naučnici su uspeli da otkriju i genetičke i spoljašnje faktore rizika.
Oni su, naime, otkrili značajnu vezu između emocijalne inteligencije i frekvencije orgazma, tokom masturbacije ili seksualnog odnosa.

Žene koje imaju manje od 25 odsto EI imaju duplo manje šansi da dožive orgazam.
"Emocijalna inteligencija utiče na seksualnu funkcionalnost žena tako što povećava njihovu sposobnost komunikacije, odnosno oslobađa ih i čini da se u muškom društvu osećaju privlačnije i ženstvenije", rekla je dr Andrea Buri sa Kraljevskog koledža i istakla da je emocijalna inteligencija najverovatnije povezana i sa ženskim fantazijama tokom odnosa.

Izvor Blic
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Ma po tim istrazivanjima danas svaka zena vise uziva u seksu...''Zene koje nose visoke potpetice se bolje provode u seksu'', ''Inteligentne zene vise uzivaju u seksu'', ''crvenokose vise uzivaju u seksu'', ''plavusama je interesantnije u krevetu'', '' debeljuce vise uzivaju u seksu'', ''zgodne zene uzivaju u seksu'' ali zato u seksu uzivaju i one''ne tako menekenski zgodne''...Mislim...aman...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia No kašlje
Ma po tim istrazivanjima danas svaka zena vise uziva u seksu...''Zene koje nose visoke potpetice se bolje provode u seksu'', ''Inteligentne zene vise uzivaju u seksu'', ''crvenokose vise uzivaju u seksu'', ''plavusama je interesantnije u krevetu'', '' debeljuce vise uzivaju u seksu'', ''zgodne zene uzivaju u seksu'' ali zato u seksu uzivaju i one''ne tako menekenski zgodne''...Mislim...aman...

Po ovome... da se zakluciti da u sexu najvise uziva

Ridja, sa plavim premenovima, na stiklama, koja ima 140 kila i bavi se manekenstvom, kada ne predaje na Harvardu.

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
možda muški i izvuku neku pouku iz toga....
po tome, trebaju tražiti neku zgodnu ili malo puniju , inteligentu crvenokosu/plavušu koja nosi visoke potpetice...
mislim...kolko je teško naći takvu.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.