Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:43:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posledice odrastanja bez oca  (Pročitano 23300 puta)
08. Maj 2009, 14:47:48
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.59
Nikada nisam zivela sa ocem, niti sa ocuhom ili bilo kojim muskarcem u kuci koji bi mi bio kao otac...
U detinjstvu  mi je jako nedostajao, ali sada vise ne. Sada se javio drugi problem, svidjaju mi se muskarci koji su dosta stariji od mene, i po 25 godina stariji, ja inace imam 19... Mislim da je ovo ozbiljan problem, i volela bih da mi nekako pomognete. Nije da ne gledam momke koji su moje godiste, ali se uzasno palim na starije! Mislim da je sve to posledica odrastanja bez oca. Help please  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pa sta je problem, to sto ti se svidjaju matorci?

Ne moze ti niko reci 'e, ne smije ti se svidjati taj, vec ovaj drugi'.
Jebiga, nekad ces da se opeces sto se 'igras' sa situacijama kojima nisi dorasla, pa ces valjda tad shvatiti da je bolje da trazis nekog ko ti je blizak po razmisljanju, prioritetima i slicno.

Ako ti treba neko da ti kaze da neces biti sretna ganjajuci ozenjene muskarce, onda evo: neces biti sretna.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Elektrin kompleks... klasika...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.59
Pa sta je problem, to sto ti se svidjaju matorci?

Ne moze ti niko reci 'e, ne smije ti se svidjati taj, vec ovaj drugi'.
Jebiga, nekad ces da se opeces sto se 'igras' sa situacijama kojima nisi dorasla, pa ces valjda tad shvatiti da je bolje da trazis nekog ko ti je blizak po razmisljanju, prioritetima i slicno.

Ako ti treba neko da ti kaze da neces biti sretna ganjajuci ozenjene muskarce, onda evo: neces biti sretna.

Pa ne jurim ozenjene. ima puno slobodnih 35-togodisnjaka!
Dovoljno sam zrela, ja sa mojom generacijom ne mogu jer su previse neozbiljni!
« Poslednja izmena: 08. Maj 2009, 15:08:50 od smizla27 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ti nisi zrela, imajuci u vidu tvoje prijasnje postove, tako da je to samo los izgovor.
Uostalom, ako ti odgovara da ganjas matorce, sta je problem, opet pitam?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.59
Elektrin kompleks... klasika...
Ne moze takva stvar da bude klasika...
Ti nisi zrela, imajuci u vidu tvoje prijasnje postove, tako da je to samo los izgovor.
Uostalom, ako ti odgovara da ganjas matorce, sta je problem, opet pitam?
Pa ja mislim da to nije bas normalno, ali ne mogu da iskontrolisem emocije, ne kazem da sam imala bilo sta sa nekim starijim, ali mi se svidjaju. Na osnovu dva posta ne mozes da znas ko sam ja i kakva sam, zao mi je. Ali znam sta pricaju za mene, kakva sam i koliko sam zrela, ljudi koji su po ceo dan sa mnom.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2009, 15:35:42 od smizla27 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Koliko znam, ti si ona sto je imala afere s ginekologom?
Uostalom, tu su 174 posta preko kojih te mogu upoznati, a dovoljna su i tri.

Uglavnom, da ne palamudim,
mislim da kod tebe nije problem sto si odrastala bez oca vec sto si odrastala s nekim ko ti nije objasnio neke stvari odnosno s nekim ko ti nije bio prijatelj.
Ono sto mozes uraditi je posjetiti psihologa, nekog ko je strucan, ako zaista zelis da vidis u cemu je tvoj problem, a imas ga.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.59
Sto li uopste pisem o sebi na ovom bureku kad se svi samo prave pametni! Imati aferu nije nezrelo i pokusati zadrzati tog coveka. Ko se plasi reskiranja nikada nece nista ni dobiti dok ceka na stranu i gleda! Pa i da se opeces, rane zarastaju... Odrasla sam sa majkom, i pazi sta pises! Naucila me da se borim kroz zivot, a ne da budem pucka! Niste vi moj svet. Hvala na savetu i cao!
Zakljucajte mi temu!!! Ovde treba psiholozi da komentarisu a ne svakava susa, ako vec pise savetovaliste!
« Poslednja izmena: 08. Maj 2009, 15:53:03 od smizla27 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Sto li uopste pisem o sebi na ovom bureku kad se svi samo prave pametni!
Ne znam ni ja sto pises na bureku, lijep je dan danas.

Citat
Imati aferu nije nezrelo i pokusati zadrzati tog coveka. Ko se plasi reskiranja nikada nece nista ni dobiti dok ceka na stranu i gleda! Pa i da se opeces, rane zarastaju...
Eto, izgleda da sve sama znas, cemu onda ova tema i tvoje nedoumice. Riskiraj, opeci se, ne opeci se .. Sve je to zivot. Dok nisi mazohista, naravno.

Citat
Odrasla sam sa majkom, i pazi sta pises!
Blago tebi, neki nemaju ni kuceta ni maceta.
Ja pazim sta pisem, a ti probaj da citas isto tako pazljivo, mozda ti se upali lampica.

Citat
Naucila me da se borim kroz zivot, a ne da budem pucka!
Tako je. Gazi sve pred sobom.

Citat
Niste vi moj svet. Hvala na savetu i cao!
Naravno da nismo. Molim lijepo.

Citat
Ovde treba psiholozi da komentarisu a ne svakava susa, ako vec pise savetovaliste!
Ako nisi znala, u nisu osim ginekologa, ima i psihologa. A i savjetovalista.
Probaj da googlas ili da se raspitas.

Pozdrav Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Sto li uopste pisem o sebi na ovom bureku kad se svi samo prave pametni! Imati aferu nije nezrelo i pokusati zadrzati tog coveka. Ko se plasi reskiranja nikada nece nista ni dobiti dok ceka na stranu i gleda! Pa i da se opeces, rane zarastaju... Odrasla sam sa majkom, i pazi sta pises! Naucila me da se borim kroz zivot, a ne da budem pucka! Niste vi moj svet. Hvala na savetu i cao!
Zakljucajte mi temu!!! Ovde treba psiholozi da komentarisu a ne svakava susa, ako vec pise savetovaliste!
Do sada sam se dvoumio, ali posle ovoga sam ubeđen da si dovoljno zrela...  Smile
« Poslednja izmena: 08. Maj 2009, 16:03:42 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:43:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.