Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:42:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satanizam i rituali  (Pročitano 201745 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Oce li neko da mi definise sta je Satanizam?
Mislim ovde svi pricaju a niko mi nista ne kaze bre

A ti kao da si pao sa marsa pa ne znas. Smiley

Ja znam sta jeste i sta nije, mene interesuje sta jeste za ostale.  Govorimo o Satanizmu kao da je to samo jedan pravac, koliko ima podgrupa u satanizmu, i haha
Oce li neko da mi definise sta je Satanizam?
Mislim ovde svi pricaju a niko mi nista ne kaze bre

laichki.. mislim da biti satanista predstavlja opredeljenje nekog da veruje u postojanje i obožavanje kulta Satane (koji po onome što se propagira u medijima i što propagira crkva predstavlja sve negativno), samim tim i deluje negativno ne čineći dobro, nego loše prema svojoj okolini (i sebi)..

bem li ga dal sam potrefio sustinu.. al valjda je to to..

E pa onda je to pogresna predstava Satanizma.  Koliko znam iz licnog iskustva, postoji samo jedna ili dve grupe koje su tako napacene, a za ostale ta negativnost je u stvari upgrejdovanje sebe.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 
E pa onda je to pogresna predstava Satanizma.  Koliko znam iz licnog iskustva, postoji samo jedna ili dve grupe koje su tako napacene, a za ostale ta negativnost je u stvari upgrejdovanje sebe.

Smile

Satanizam =/= Dark side of the force..

Opet laički..   Kako možeš da upgradujes negativno? To mu dođe onda degradiranje.. ( i Anakin se na kraju pokajao  Smile )

Koliko sam ja kao laik upućen (uglavnom iz štampe i tv-a, znači kao i svaki drugi prosečan građanin), u te satanističke sekte, pokrete ili whatever se uglavnom priključuju depresivni, izmanipulisani, nesrećni ljudi.. koji traže izlaz iz problema. Mislim, čineći loše i imajući loše namere prema sebi ili drugime ili nečemu drugome... ne možeš da napreduješ. Destrukcija ne vodi napretku.

Mislim, ja nisam neki vernik u smislu da svakodnevno idem u crkvu i da se molim bogu.. verujem da postoji vrhovni arhitekta tj bog.. pridržavam se nekih principa za koje mislmi da su zajednički za sve religije, a to je npr. : ne radi drugome što ne želiš sebi, radim dobro iz ličnog zadovoljstva a ne zato što se to od mene očekuje, nemam idole, ne kradem, trudim se da ne lažem i ne govorim neistine.. i to je uglavnom to, ne mogu da se setim više..

Ako ti radiš suprotno ovome.. i to sve zato što ti neko kaže da je to ispravno i da je to u slavu bilokoga.. e ondak si uproblemu, pa kako god da ti se zove religija, pokret, sekta itd..
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16

uros80bgd

Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Pa zar ovo nije lepo ? Vidi li bilo ko bar neko teatrijsku lepotu u ritualima.

I Zasto se stalno zaboravlja da je Kreacija je napravljena u Tami


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Satanizam =/= Dark side of the force..

Opet laički..   Kako možeš da upgradujes negativno? To mu dođe onda degradiranje.. ( i Anakin se na kraju pokajao   )

Koliko sam ja kao laik upućen (uglavnom iz štampe i tv-a, znači kao i svaki drugi prosečan građanin), u te satanističke sekte, pokrete ili whatever se uglavnom priključuju depresivni, izmanipulisani, nesrećni ljudi.. koji traže izlaz iz problema. Mislim, čineći loše i imajući loše namere prema sebi ili drugime ili nečemu drugome... ne možeš da napreduješ. Destrukcija ne vodi napretku.

Mislim, ja nisam neki vernik u smislu da svakodnevno idem u crkvu i da se molim bogu.. verujem da postoji vrhovni arhitekta tj bog.. pridržavam se nekih principa za koje mislmi da su zajednički za sve religije, a to je npr. : ne radi drugome što ne želiš sebi, radim dobro iz ličnog zadovoljstva a ne zato što se to od mene očekuje, nemam idole, ne kradem, trudim se da ne lažem i ne govorim neistine.. i to je uglavnom to, ne mogu da se setim više..

Ako ti radiš suprotno ovome.. i to sve zato što ti neko kaže da je to ispravno i da je to u slavu bilokoga.. e ondak si uproblemu, pa kako god da ti se zove religija, pokret, sekta itd..

Po cemu je negativno?  Da te pitam nesto, kada si bio u skoli, jel bilo trenutaka kada si profesoru hteo da kazes da odje'' jer ti se smucilo njegovo nagvazdanje, jer ti mozda imas neke stvari koje on nema, kao na primer u mom slucaju, profesor koji se zalaze za rat a on sam nije bio u jednom. Ko je sada tu negativan, jel si ti sto znas da si u pravu i da covek smara ili je on upravu samo zato sto je profesor.  Koliko je taj navodni judeo-hriscanski "satana" negativan toliko je i taj isti judeo hriscanski "jahve" negativan.  Procitaj malo bolje bibliju, ko je najveci tiranin u bibliji?
Negativno je, jer je tako obelezeno.  Imas kralja tiranina i ti ga napadnes, jel on ispravan samo zato sto je kralj ili si ti jer zelis bolje za sebe?
Otkud to tebi da oni rade lose stvari?  Rekao sam ti ja znam za samo dve grupe, mozda tri ako ces da uvrstis napaljenu decu, koji rade takve stvari.  Ostali kao na primer LaVey-eva crkva uopste ne posvecuju vremena tako necemu.  Kako ces da izgradis sebe ako si zavistan od nekoga ili necega, kada se otarasis bremena onda je mnogo lakse. I jos cu jedanput da napomenem "satana" ne predstavlja nista drugo nego pojam koji objasnjava tamnu stranu coveka.  A ta tamna strana je "tamna" jel je tako obelezena.  Ja sam jedno vreme, ako se vratis unazad i procitas u mojim porukama bavio "satanistickim" idejama, i odatle sam izgradio sebe na drugi nivo. I dalje postujem te principe, ali sada vise smatram sebe Mistikom nego bilo cim drugim, i do sada nisam povredio nikog u tom cilju (osim ako od mene to nisu trazili, ali to je BDSM i nije za ovu temu  Smile )
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 
 Smile

Ako oteraš nekog u qrc, a ponaročito profesora to nema nikakve veze sa religijom nego sa vaspitanjem, ako on tebe nije prvi opsovao.. bez obzira kolika dilea on bio.. ja sam bio na granici par puta i u gimnaziji i na faxu, al to nije tema..

U istoriji i u religijama postoje mnoge nelogičnosti i falsifikati. Npr, jevrejski kralj David se u jednom trenutku borio protiv svog naroda kao plaćenik jer je bio proteran od tadašnjeg režima.. pa ga ipak oni kuju u zvezde..
Verujem da i u Bibliji i u Kuranu postoje neke stvari koje su nelogične i kontradiktorne, ali nisam hteo da ukažem na to nego nešto drugo..

Principi kojih se ja pridržavam su oni koje sam nabrojao.. po mom mišljenju, kad bi se svako pridržavao istih, ne bi bilo problema..

Nažalost religije koje propagiraju mir i blagostanje na kraju izvrše podele ljudi zbog kojih oni posle ratuju.. pravoslavci/katolici, hrišćani/muslimani, šiti/suniti.. itd itd ni to ne valja..

Ajde definiši mi "Tamnu stranu".. da ne bih nagađao na šta si tačno mislio.. mislim ako definišeš to, definisaćeš šta za tebe predstavlja satanizam.
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Jadan on.. pod cinima je zle Anee...

Inace, Opra Vinfri je jedan od najlosijih novinara americke televizije koja je svoje carstvo izgradila ugadjajuci primitivnim porivima americke malogradjanstine...

Ako se zna da su joj redovni gosti otvoreni clanovi Sajentoloske "crkve", mnoge stvari dodju na svoje...
I ona je njihova... Inače Sajentološka crkva je po meni jedna bezbožna tvorevina,čak satanistička jer ima ozbiljne manipulatore. Džon Travolta je sa njima na žalost,Ričard Gir ako se ne varam,Tom Kruz i drugi...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
sjaelntologija i satanizam je religija novog svetskog poretka
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 
najbolja je Google religija.. google=bog  Smile Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Uveren sam u nemoc rituala u tri duhovna pravca ispod

Danasnja Satanisticka crkva koja propoveda mir i razumevanje i humanizam je duboko pogresno shvacena ali jedno je sigurno , U paklu nisu dobrodosli,
Za vreme katolickog Bozica sam se sreo u kafani sa cetri pripadnika Satanisticke crkve ,doduse jednog sam poznavao od pre ,kakve pizde od ljudi,ljuti su na svet ,veliki na obecanjima i kletvama tek onako da se cuju
u javnosti  a nazalost izmedju sebe nemaju ni grama talenta.

Hricanska Crkva nije bolja Sekta od drugih ,Isus je impotentan Boziji Sin koji nije sposoban za odnos sa zenom ,koji propoveda ljubav medju svojim sledbenicima ,jer izgleda da ima duboke homoseksualne
Njegova nemogucnost da ima svoju sopstvenu porodicu i naslkednika znaci da je los i nesposoban za roditelja.
I dok Isus sebe nikada nije nazvao Bogom u nijednom od Jevandjela
Isus  se sam sebi obraca "Jutarnjom Zvezdom" ili Luciferom na dva mesta
Kao i poredjenje sebe sa Lavom kao sto je "Velika Divlja Zver"ili 666.

Sto se tice R.Gira i Dai Lame i Budizma kao uopsteno ,Srednji put je njihov put ni tamo ni ovamo ,
i nisu nista manje kukavice nego ostali,Tibet i narod na Tibetu nikada nece biti slobodni od kineskog diktatorstva bas zbog toga sto takozvani "srednji put "koji je Buda Ucio jednostavno ne radi u ovom slucaju.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2010, 10:57:01 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:42:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.