Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milo, Cane, Ivo, Knezevic, Joca i ostala duvanska mafija... :)  (Pročitano 62748 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ja ratujem sam

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 471
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma čovjek biznismen, izdaje sobu na moru po 8 evra pa se nakupilo. Smile
IP sačuvana
social share
"Svet može da bude samo u meni. Izvan mene,to nije moje"
David Albahari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Nokia 
STANKO SUBOTIĆ SPECIJALNOM TUŽIOCU (1): SVE O MIŠKOVIĆU, BEKU I KRIMINALNOJ PRIVATIZACIJI „VEČERNJIH NOVOSTI“

U svojoj pisanoj izjavi koju u ponedeljak preko svojih advokata dostavio dostavio tužiocu za organizovani kriminal u Beogradu Stanko Subotić opisuje privatizaciju „Večernjih novosti“ i teško optužuje Miroslava Miškovića, Milana Beka, Manojla Vukotića i deo vrha DSS i DS

Pre više od dva meseca u javnom obraćanju kroz medije, optužio sam Milana Beka i Miroslava Miškovića, da su, čineći razna krivična dela, mene oštetili za višemilionske iznose u evrima i da su prevarom moj novac iskoristili u privatizacijima dnevnog lista “Večernje novosti” i preduzeća “Luka Beograd”. Tim povodom vaše tužilaštvo je najavilo istragu.

S obzirom na to da do danas niko iz vašeg tužilaštva ni iz policije nije kontaktirao mene (adresu i kontakt imate, jer mi na tu adresu dostavljate materijale sudskog procesa koji se protiv mene vodi) a ni moje advokate, rešio sam da Vam ja dostavim pismenu izjavu potkrepljenu delom dokumenata i dokaza kojima se moji navodi potvrđuju. Drugi razlog zbog čega Vam dostavljam svoju izjavu i prateće dokaze, odnosi se na sve učestalije tvrdnje Milana Beka i Miroslava Miškovića, da su sve “pokrili i dogovorili”, da će istraga (koje nema) biti rađena u njihovu korist i da će se tužilaštvo kroz nekoliko meseci oglasiti informacijom da je usled nedostatka dokaza istraga odbačena te da nema nepravilnosti u privatizacijama “Večernjih novosti” i “Luke Beograd”.

Остатак сведочења.....
----------
STANKO SUBOTIĆ SPECIJALNOM TUŽIOCU (2): POLA MILIONA EVRA MITA ZA MANOJLA VUKOTIĆA

U drugom delu izjave specijalnom tužiocu Stanko Subotić teško tereti glavnog urednika „Večernjih novosti“ Manojla Vukotića optužujući ga za mito i zloupotrebu službenog položaja

U okviru krivične prijave koju sam podneo nadležnom tužilaštvu u Ženevi protiv 23 lica ne nalazi se ima Manojla Vukotića, direktora Novosti s obzirom da je za krivična dela koje je on izvršio, pre svega primanje mita i zloupotreba službenog položaja nadležno tužilaštvo u Srbiji. Kada je u javnost dospela informacija da je Manojlo Vukotić, kao direktor „Večernjih Novosti“, zloupotrebio službeni položaj, kao i da je počinio krivično delo primanja mita, državni sekretar Ministarstva pravde, Slobodan Homen, javno je izjavio 25.marta ove godine da Vaše tužilaštvo mora da ispita navode WAZ-a jer tu postoje elementi krivičnog dela. Kako sam svedok i učesnik tih događaja dostavljam Vam izjavu o svojim saznanjima praćenu dokumentima i spiskom svedoka.

Цео текст...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Cane je tu bio jedini pošten, koliko se može biti pošten u tom poslu. A da nije, bio bi na spisku pored Mila koji je i zvanično 10 najbogatiji čovek na svetu. Ili beše 20-ti? Big deal!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ja ratujem sam

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 471
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
20ti najbogatiji državnik a ne čovjek.Ali nema veze, poenta je da su svi oni isti, i Cane, i Milo... Samo nekada nekome porastu apetiti ili se posvađa sa ostalim pa onda kada izleti iz posla počne međusobna pljuvačina. Nije Cane ništa bolji od ostalih. Ni gori , naravno.
IP sačuvana
social share
"Svet može da bude samo u meni. Izvan mene,to nije moje"
David Albahari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Hajde da vidimo koja televizija ce imati muda da govori o svemu tome kada se ugasi B92  Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Ja ratujem sam

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 471
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Kada se ugasi B92? Zar se gasi B92?
IP sačuvana
social share
"Svet može da bude samo u meni. Izvan mene,to nije moje"
David Albahari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Cane je u konkretnoj priči zaista prevaren. Logično je. Jer da nije ponovo zasmetao Beku i Miškoviću i Koštunici, ne bi ga opet potezali i ganjali... On im je, kad god hoćemo da se igramo pravde, ajde Caneta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos malo pa nestalo...
Snimak svadbe Safeta Kalica, "crnogorskog narko bosa"
A tu je i Seve...  Smile







IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Vo imja Oca i sina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Izrećena presuda
Sreten Jocić osuđen na 15 godina zatvora

Beta | 03. 06. 2010. - 08:48h | Foto: A. Stanković | Komentara: 21

Sreten Jocić, zvani Joca Amsterdam, osuđen je danas pred Višim sudom u Beogradu na 15 godina zatvora za podstrekavanje na ubistvo Gorana Marjanovića, 1995. godine.

To je maksimalna kazna za podstrekivanje na ubistvo po starom Kaznenom zakonu, dok po novom iznosi 40 godina, ali se u slučaju izmene zakona primenjuje kazna povoljnija po optuženog.

Sudija Maja Ilić rekla je da su na suđenju dokazani navodi optužnice koji su teretili Jocića za podstrekavanje na teško ubistvo Marjanovića tako što je u julu 1995. godine nagovorio Miodraga Prodanovića i Bojana Milosavljevića da ga ubiju u kafiću "Bambi" u sportskom centru "Olimp" na Zvezdari.

Tada je nastradala i Marjanovićeva devojka Marija Đorđević, a više ljudi ranjeno.

Jocić je u pritvoru od 27. aprila 2009. godine, kada je uhapšen zbog sumnje da je organizovao kriminalnu grupu koja je 23. oktobra 2008. godine ubila hrvatskog novinara Ivu Pukanića i njegovog saradnika Niku Franjića.

Njemu se zbog tog krivičnog dela sudi u Beogradu zajedno sa Željkom Milovanovićem i Milenkom Kuzmanovićem, dok se u Zagrebu za ubistvo Pukanića i Franjića sudi još petorici optuženih.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.