Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Palestinac osuđen na smrt zbog prodaje zemlje Izraelcima  (Pročitano 8039 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
 E,odlično ! Aj´sad´da se još koljemo između sebe ! Malo li nam je besnih pasa unaokolo koji vrebaju svaku priliku da zagrizu.Daj da im mi završimo posao,pa da ušetaju ovde još bezbrižnije no poslednjih 9 godina ! Burekdžije,šta vam je,bre ?  Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N93
Citat
Znaci trebalo je da Srbi iz Hrvatske dodju u Srbiju da nam objasne kakvi Srbi treba da budu.

Mislim da je odgovor da.

I onako se, statisticki, poboljsala obrazovna struktura od kada su vam te gadne izbeglice dosle...  Smile

Glupost.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
A sto se tice obrazovne strukture mozda su 6 licka i 11 krajiska uticale na tu obrazovnu strukturu jer su pobile sve sto je imalo vise od 2 razreda gimnazije a zivelo je u Beogradu leta gospodnjeg 1944 - 45.

Све што нам се дешава, сами смо заслужили...
После овог цитираног ништа ме више не чуди...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Izmedju sebe... Koliko vidim, mi koji nismo 101% iz Sumadije, niza smo rasa...

E, to je vec tuzna politika koja je srpski narod odvela u tri lepe sargarepe...

Sve dok Srbe koji nisu iz centralne Srbije (da upotrebim taj izraz koji se koristi prethodnih 50 godina), ne prihvatite kao deo srpskog nacionalnog korpusa, nece vama i nama biti spasa...

S druge strane... osudjujete ovog Palestinca, osudjujete i Srbe... ali.. da li ste se ikad pitali kako i zasto vi nacionalno bogastvo prodajete strancima? Smiley

Citat
Znaci trebalo je da Srbi iz Hrvatske dodju u Srbiju da nam objasne kakvi Srbi treba da budu.

Mislim da je odgovor da.

I onako se, statisticki, poboljsala obrazovna struktura od kada su vam te gadne izbeglice dosle...  Smile

Glupost.

Tesi se... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N93
Zašto bi se tešio Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
S druge strane... osudjujete ovog Palestinca, osudjujete i Srbe... ali.. da li ste se ikad pitali kako i zasto vi nacionalno bogastvo prodajete strancima? Smiley

Које ми то богатство продајемо странцима?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 

Које ми то богатство продајемо странцима?

   Oko toga sam se debelo kršio sa bivšim ortakom pred bombardovanje.Džaba geološke karte,džaba grafikoni,džaba geohemija,džaba priča o tome da Švabe ´41.nisu prvo ušle u Bgd već u par rudnika,džaba zeoliti,džaba hidrotermalni procesi u Trepči kad´mu B-52 pričala drugo!Tek se tamo, na pola bombardovanja ,namrštio,jer je pokupio neke priče slične mojima sa Zi-neta.Trebalo je da mu Jenkiji kažu delić onoga što sam mu ja dokumentovano dokazivao.Na Kosovu i Metohiji ima uglja za grejanje  one bivše SFRJ sledećih 600.godina.Šta misliš,da li bi to nešto vredelo ovolicnoj Srbiji,ili treba da im ga damo,jer čuvamo planetu zelenom i nezagađenom.I još nešto-ni jedna zvanična geološka-geohemijska publikacija bilo koje zemlje u svetu ne sadrži stvarne,već umanjene resurse.Tek u privatnim razgovorima dobiješ pravu informaciju.Razmisli zašto ! Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia e 71

Које ми то богатство продајемо странцима?

   Oko toga sam se debelo kršio sa bivšim ortakom pred bombardovanje.Džaba geološke karte,džaba grafikoni,džaba geohemija,džaba priča o tome da Švabe ´41.nisu prvo ušle u Bgd već u par rudnika,džaba zeoliti,džaba hidrotermalni procesi u Trepči kad´mu B-52 pričala drugo!Tek se tamo, na pola bombardovanja ,namrštio,jer je pokupio neke priče slične mojima sa Zi-neta.Trebalo je da mu Jenkiji kažu delić onoga što sam mu ja dokumentovano dokazivao.Na Kosovu i Metohiji ima uglja za grejanje  one bivše SFRJ sledećih 600.godina.Šta misliš,da li bi to nešto vredelo ovolicnoj Srbiji,ili treba da im ga damo,jer čuvamo planetu zelenom i nezagađenom.I još nešto-ni jedna zvanična geološka-geohemijska publikacija bilo koje zemlje u svetu ne sadrži stvarne,već umanjene resurse.Tek u privatnim razgovorima dobiješ pravu informaciju.Razmisli zašto ! Smile

 Smile Smile Smile tacnije bitno umanjene resurse.....
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
Izmedju sebe... Koliko vidim, mi koji nismo 101% iz Sumadije, niza smo rasa...

E, to je vec tuzna politika koja je srpski narod odvela u tri lepe sargarepe...

Sve dok Srbe koji nisu iz centralne Srbije (da upotrebim taj izraz koji se koristi prethodnih 50 godina), ne prihvatite kao deo srpskog nacionalnog korpusa, nece vama i nama biti spasa...

   Ta priča mi liči na podelu srpskog nacionalnog korpusa na Srbijance i ostale i to se masovnije pojavilo u Bgd tek od kako je B-52 dobio nacionalnu frekvenciju i krenuo da implementira hrvatski novogovor po Srbiji.Nema nikakvih Srbijanaca,nikakvih Prečana i ostalih sranja...Svi smo mi Srbi - stigli "bundled"tu gde jesmo,pa krenuli da se širimo po Balkanu.Ne dozvolite da vam usade nove(pogrešne)pojmove,jer prihvatanjem njihovog pojma prihvatate ono što i jeste njegova namena - PODELU !




 Smile  I na kraju , konstatacija o svim zagovornicima teze da " teritorija nije bitna - bitni su ljudi" - tu foru mora da ste pokupili od Džipsija ( koliko znam,u Evropi jedino oni ne vole da se smaraju teritorijom ) .  Smile






« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 17:12:33 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Izmedju sebe... Koliko vidim, mi koji nismo 101% iz Sumadije, niza smo rasa...

E, to je vec tuzna politika koja je srpski narod odvela u tri lepe sargarepe...

Sve dok Srbe koji nisu iz centralne Srbije (da upotrebim taj izraz koji se koristi prethodnih 50 godina), ne prihvatite kao deo srpskog nacionalnog korpusa, nece vama i nama biti spasa...

S druge strane... osudjujete ovog Palestinca, osudjujete i Srbe... ali.. da li ste se ikad pitali kako i zasto vi nacionalno bogastvo prodajete strancima? Smiley

...
Ja to nisam nikad rekao, pogotovo to nikada ne bih rekao za Krajišnike koje ekstremno poštujem. kao i sve ostale što poštujem i smatram svojima. Nisu ni svi prodavali zbog para naravno, ima puno ljudi koji su ostavili i glavu na pragu. Ali ti moraš Anea zbog onih koji su prodavali za debele pare neprijatelju da to odma da osudiš. Jer ti prvi prodaju, a ovi što nisu hteli da prodaju posle moraju da beže. Ako je već do podcenjivanja, najpodcenjivaniji je gedža, iako je on udario prve temelje i podigao prvi sprat kuće. Jebiga, i mi smo žive duše, moramo i mi malo da kecnemo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.