Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:11:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveštenik pretukao ljubavnicu  (Pročitano 10798 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat: Coolrunner
Otkrivamo i prizemno stvorenje u njemu, mada izgleda da i nema nista osim toga. To sto te majka nije vaspitala, ili ti je ona objasnila da se jedino covek smesta u bolnicki krevet oralnim seksom, onda je to vec stvar vaspitanja a ponekad i profesije  Smile

I opet kazem, imaj ti tu tvoju filozofiju zatucanu, ali jednom kad te neka "inferniorna" zena sastavi sa patosom i proseta ti zube, pitaces se sta se desi sa istinom.  Smile


Ahmedinedzad
Tebi je memorija toliko kratka da ni ne primecujes da ti meni na cyber space-u pretis nekim ribama
koje bi mene navodno stavile u bolnicki krevet ? ( sto je i moderatorima promaklo)
Takve gluposti mi u stvarnom zivotu nikada nisu recene niti u Srbiji niti na bilo kom mestu gde sam ziveo.
Intelektualno si toliko bankrotiran da je ovo jedini nacin na koji ti mozes da reagujes.


Ne, ti opet imas neku svoju istinu pa sagledavas iskrivljeno na osnovu nje. Ja ti ne pretim niti je to sustina posta, eto koliko je tvoja mogucnost rezonovanja siroka.

Ja samo rekoh da oko sebe imam veoma obrazovane i inteligentne osobe zenskog pola kojima bi ovaj tvoj stav koji si izneo bio trn u oku i svelo bi se 1000% na raspravu, a kako bi se ti verovatno drzao svoje "istine", znajuci ih, ne bi se drzale hriscanskih dogmi i slicnih moralnih gluposti, vec kad neko predje granicu one se ponasaju atipicno za zenski rod (posto se mahom bave kik boksom profesionalno), pa bi u slucaju prevelike tvrdoglavosti i iznosenja takvog seksistickog stava dosle u iskusenje da bi ukazu u praksi da je inferiornost u bilo kom obliku stvar osobe a ne roda. Znam ne malo muskaraca koji su imali taj stav "hah, zena" pa posel zbunjeno gledali sa patosa sta se zbilo.

Ovo nije pretnja niti imam razlog za to... vise je sluzilo da pokaze da koliko god imao ususkanu poziciju da bacas mudrolije po forumu i imas srecu u okruzenju da takvi stavovi prolaze, moze se desiti da jednom u zivotu na pogresnom mestu i u pogresno vreme izneses te "istine" pa zbog toga zazalis. A slicno se moze desiti i kada pricas tako o zenama u prisustvu muskarca koji nema tako zatucan stav i vrednuje visoko i svoju majku, i sestru i devojku/zenu itd.

I ne treba uvek na ovom svetu polaziti od pretpostavke tolerancije bas suprotno. Takodje, vecina ljudi koje ja poznajem vodi se devizom "nema tolerancije prema netolerantnima".

Zakljucak - mozemo ovde da diskutujemo o bilo kojoj temi i na bilo koji nacin, ja nisam osoba koju to licno pogadja (iako odgovaram, stvar stava a ne emocije) i nikada ne bi dosao u situaciju da nekome pretim, pogotovu ne preko interneta, to internet junastvo je nesto sto najvise mrzim. Samo kazem kao dobronameran savet da takvi stavovi mogu doneti dosta problema u zivotu, a ti nadalje tumaci po nahodjenju, tvoje pravo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner

Ne, ti opet imas neku svoju istinu pa sagledavas iskrivljeno na osnovu nje. Ja ti ne pretim niti je to sustina posta, eto koliko je tvoja mogucnost rezonovanja siroka.

Ja samo rekoh da oko sebe imam veoma obrazovane i inteligentne osobe zenskog pola kojima bi ovaj tvoj stav koji si izneo bio trn u oku i svelo bi se 1000% na raspravu, a kako bi se ti verovatno drzao svoje "istine", znajuci ih, ne bi se drzale hriscanskih dogmi i slicnih moralnih gluposti, vec kad neko predje granicu one se ponasaju atipicno za zenski rod (posto se mahom bave kik boksom profesionalno), pa bi u slucaju prevelike tvrdoglavosti i iznosenja takvog seksistickog stava dosle u iskusenje da bi ukazu u praksi da je inferiornost u bilo kom obliku stvar osobe a ne roda. Znam ne malo muskaraca koji su imali taj stav "hah, zena" pa posel zbunjeno gledali sa patosa sta se zbilo.

Ovo nije pretnja niti imam razlog za to... vise je sluzilo da pokaze da koliko god imao ususkanu poziciju da bacas mudrolije po forumu i imas srecu u okruzenju da takvi stavovi prolaze, moze se desiti da jednom u zivotu na pogresnom mestu i u pogresno vreme izneses te "istine" pa zbog toga zazalis. A slicno se moze desiti i kada pricas tako o zenama u prisustvu muskarca koji nema tako zatucan stav i vrednuje visoko i svoju majku, i sestru i devojku/zenu itd.

I ne treba uvek na ovom svetu polaziti od pretpostavke tolerancije bas suprotno. Takodje, vecina ljudi koje ja poznajem vodi se devizom "nema tolerancije prema netolerantnima".

Zakljucak - mozemo ovde da diskutujemo o bilo kojoj temi i na bilo koji nacin, ja nisam osoba koju to licno pogadja (iako odgovaram, stvar stava a ne emocije) i nikada ne bi dosao u situaciju da nekome pretim, pogotovu ne preko interneta, to internet junastvo je nesto sto najvise mrzim. Samo kazem kao dobronameran savet da takvi stavovi mogu doneti dosta problema u zivotu, a ti nadalje tumaci po nahodjenju, tvoje pravo.  Smile
Gde sam ja govorio o inteligenciji zena ? IQ je IQ, bez razlike na pol. Govorio sam na prirodan odnos izmedju muskarca i zene gde je zena fizicki podredjena muskarcu. O Intelektulnoj nadmoci muskaraca kroz istoriju
niko ne bi ni trebalo da pocinje pricu, jer je ona svima kristalno jasna.
Zena mi je Afro-Amerikanka, cerka mi je Srpkinja rodjena u SAD, bez obzira na njenu majku, nisam bio u kontaktu samo sa Eskimkama ( u stvarnom zivotu, intelektualno, ne u seksu ) i nemam potrebu da slusam tvoja
v e r o v a n j a  o zenama.
Prvi sam dao odgovor na ovu temu, i veoma jasno sam rekao da se covekova realnost civilizovane stvarnosti
suprostavlja nasilju nad zenama.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat
Govorio sam na prirodan odnos izmedju muskarca i zene gde je zena fizicki podredjena muskarcu. O Intelektulnoj nadmoci muskaraca kroz istoriju
niko ne bi ni trebalo da pocinje pricu, jer je ona svima kristalno jasna.

Zena je fizicki podredjena muskarcu? Pojasni, pusti me opstih mesta, ponovo ti to kazem.

Intelektualna nadmoc muskaraca kroz istoriju sta? Opet nedorecenost, jesu nadmocniji ili zelis da kazes da su pokazali da nisu? Ja ne citam misli a ti tvrdis da se jasno izrazavas. I, sta je svima kristalno jasno?

Citat
Zena mi je Afro-Amerikanka, cerka mi je Srpkinja rodjena u SAD,bez obzira na njenu majku

Osim ako ne pricas o nekom drugom braku, cerka ti je tesko srpkinja, pre ce biti da je mesavina (ne u negativnom kontekstu) srbina i afro-amerikanke, i to je istinaSmile Istina je da to sto govoris "bez obzira na njenu majku" ne utice na cinjenicno stanje, odnosno istinu.

Citat
Prvi sam dao odgovor na ovu temu,

Kvizovi su na drugim temama  Smile




 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner

Zena je fizicki podredjena muskarcu? Pojasni, pusti me opstih mesta, ponovo ti to kazem.

Intelektualna nadmoc muskaraca kroz istoriju sta? Opet nedorecenost, jesu nadmocniji ili zelis da kazes da su pokazali da nisu? Ja ne citam misli a ti tvrdis da se jasno izrazavas. I, sta je svima kristalno jasno?
Da kao i kod ostalih vrsta koje imaju krv i disu, muskarac je superiorniji u odnosu na zenu, prirodnom selekcijom.
Kroz istoriju covecanstva, muskarci su bili ti koji su menjali njene tokove, zene su na apsolutnoj margini.
Fizicki zena je modifikacija muskarca koju je priroda kreirala za potrebe prokreacije. U muskarcu se stvara spermatozoid koji je ili musko ili zensko, tako da je svaka zena deo svog oca. Na putu krvi, od jedne celije do coveka, nalazi se kisna glista koja ima oba reproduktivna organa, koja su se nekako, negde razdvojila i formirana
je muska i zenska jedinka, od kojih je muska zadrzala svojstvo produzivaca vrste, a zena preuzela ulogu inkubatora. (znam da mozda ne zvuci lepo, ali to je surova istina)
Citat: Coolrunner
Osim ako ne pricas o nekom drugom braku, cerka ti je tesko srpkinja, pre ce biti da je mesavina (ne u negativnom kontekstu) srbina i afro-amerikanke, i to je istinaSmile Istina je da to sto govoris "bez obzira na njenu majku" ne utice na cinjenicno stanje, odnosno istinu.
Narodnost je u principu stanje svesti, kada moja cerka (koja ce u septembru imati 7 godina) shvati sta je narodnost, moci ce da se sama izjasni sta je, sada je Srpkinja posto ima Srpsko prezime. Amerikanci nisu Narod, i
moja zena pojma nema kojem Narodu ona pripada, preziva se McElroy, a nije ni Irkinja, ni Skotlandjanka, nego
je to prezime robovlasnika kojem su njeni pretci pripadali.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat: Coolrunner

Zena je fizicki podredjena muskarcu? Pojasni, pusti me opstih mesta, ponovo ti to kazem.

Intelektualna nadmoc muskaraca kroz istoriju sta? Opet nedorecenost, jesu nadmocniji ili zelis da kazes da su pokazali da nisu? Ja ne citam misli a ti tvrdis da se jasno izrazavas. I, sta je svima kristalno jasno?
Da kao i kod ostalih vrsta koje imaju krv i disu, muskarac je superiorniji u odnosu na zenu, prirodnom selekcijom.
Kroz istoriju covecanstva, muskarci su bili ti koji su menjali njene tokove, zene su na apsolutnoj margini.
Fizicki zena je modifikacija muskarca koju je priroda kreirala za potrebe prokreacije. U muskarcu se stvara spermatozoid koji je ili musko ili zensko, tako da je svaka zena deo svog oca. Na putu krvi, od jedne celije do coveka, nalazi se kisna glista koja ima oba reproduktivna organa, koja su se nekako, negde razdvojila i formirana
je muska i zenska jedinka, od kojih je muska zadrzala svojstvo produzivaca vrste, a zena preuzela ulogu inkubatora. (znam da mozda ne zvuci lepo, ali to je surova istina)

Kahm, izgleda da ti bas lose tumacis istoriju. Vecinu stvari koje su kroz istoriju radili ti muskarci su uzrokovane zenama, da li njihovim uticajem na njih ili zeljom muskaraca za njima. Jesi cuo za izreku "um caruje, snaga klade valja". Treba se zapitati ko je stvarno u tim situacijama bio nadmocniji a ko je ispadao glup i pored sve "snage" koju ima.

Prirodna selekcija... mozda evolucija... jok, ne priznajes ti to.

A najveca glupost koju sam u zivotu cuo je postojanje muskog ili zenskog spermatozoida. To je verovatno jos jedna u nizu istina. Koje ti uopste obrazovanje imas? Verujem da imas neko samo ne znam koje, a i da ga nemas, biologija je danas veoma dostupna i na netu pa se sve da lako saznati.
Citat
Citat: Coolrunner
Osim ako ne pricas o nekom drugom braku, cerka ti je tesko srpkinja, pre ce biti da je mesavina (ne u negativnom kontekstu) srbina i afro-amerikanke, i to je istinaSmile Istina je da to sto govoris "bez obzira na njenu majku" ne utice na cinjenicno stanje, odnosno istinu.

Narodnost je u principu stanje svesti, kada moja cerka (koja ce u septembru imati 7 godina) shvati sta je narodnost, moci ce da se sama izjasni sta je, sada je Srpkinja posto ima Srpsko prezime. Amerikanci nisu Narod, i
moja zena pojma nema kojem Narodu ona pripada, preziva se McElroy, a nije ni Irkinja, ni Skotlandjanka, nego
je to prezime robovlasnika kojem su njeni pretci pripadali.

A narodnost nije nesto sto je vec odredjeno? Mislim, sam kazes da ne postoji izbor vec je sve sudbina koju treba prihvatiti (izvlacim i sa ostalih tvojih tema). Pa kako onda opravdavas biranje ako je sve vec odredjeno?

A to sto ima srpsko prezime govori sta? Djulijani je cisto italijansko pa je on amerikanac. U sustini, u ovome sto govoris nema istine vec se provlaci nacionalna emocija (doduse verovatno potisnuta negde duboko) posto si rekao da ti nemas emocije (izvinjavam se ako sam lose protumacio ali je to onda posledica tvog loseg obrazlozenja), a takodje zastupas stav da emocije moramo potisnuti radi istinske srece. Pa otkud onda ovaj stav? Ako je samo zbog prezimena a ne zbog traga emocije, to opet nije nista drugo do semantika o kojoj isto govoris.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Apr 2009, 15:57:25 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner
Kahm, izgleda da ti bas lose tumacis istoriju. Vecinu stvari koje su kroz istoriju radili ti muskarci su uzrokovane zenama, da li njihovim uticajem na njih ili zeljom muskaraca za njima. Jesi cuo za izreku "um caruje, snaga klade valja". Treba se zapitati ko je stvarno u tim situacijama bio nadmocniji a ko je ispadao glup i pored sve "snage" koju ima.

Prirodna selekcija... mozda evolucija... jok, ne priznajes ti to.
Nisam mislio na ratove vec tehnolosku revoluciju, a i jako mali broj ratova je imao bilo kakve veze sa zenama.
Pronalasci su menjali tokove covecanstva, a nisam siguran koliko je zena u tome ucestvovalo.
Evolucija jeste prirodna selekcija, i potuno je u skladu sa 'kreacijom vrsta' sem Darwinove tvrdnje da je covek iz
porodice primata. Evolucijom je stvoren covek kao najsavrsenija zivotna forma kojoj je pre 6-7 hiljada godina
'instalirana' rec/jezik, koji nema nikakve veze sa bilo cim u prirodi.
Citat: Coolrunner
A najveca glupost koju sam u zivotu cuo je postojanje muskog ili zenskog spermatozoida. To je verovatno jos jedna u nizu istina. Koje ti uopste obrazovanje imas? Verujem da imas neko samo ne znam koje, a i da ga nemas, biologija je danas veoma dostupna i na netu pa se sve da lako saznati.
Citat
Evo, svadjaj se sa ovim ;
Spermogeneza

Stvaranje spermatozoida kao naslednog potencijala se vrsi u testisima i to odvajanjem hromosoma na X i Y zasebno, za svaki spermatozoid. Sto bukvalno znaci da u spermatozoidu imate ili X ili Y hromosom pa zavisno od toga koji spermatozoid prvi stigne do jajne celije plod ce biti musko ili zensko bice! Sledeci procesi koje cemo opisati su u stvari sustina predhodnog pisanja u ovom uvodu. Prilikom oplodjenja jajne celije na primer spermatozoidom koji sadrzi Y hromosom dobijamo plod koji cemo moci kasnije da identifikujemo genetskim istrazivanjima upravo tim jedinstvenim hromosomom odnosno njegovim delom ili GEN-om. Ovo je omogucilo da se danas moze sa skoro 100% sigurnoscu utvrditi da li je odredjena osoba otac deteta ili ne jer je genetski kod za svakog coveka ponaosob jedinstven kao otisak prsta i jos precizniji!

 Novonastali plod u sebi ima novi par hromosoma jedan od oca i jedan od majke. Pretpostavimo da plod koji mi opisujemo ima od oca Y hromosom taj plod ce biti muskog pola i od majke ce naslediti preko jajne celije i njene mitohondrijske DNK, X hromosom! Sada genetskim istrazivanjima mozemo utvrditi i direktnog zenskog roditelja pomenutog ploda preko ove mitohondrijske DNK ili skraceno mtDNK, koja se nasledjuje SAMO i iskljucivo preko jajne celije majke jer ga spermatozoid ne sadrzi tako se ova mtDNK moze se prenosti sa generacije na generaciju! Treba reci da majcine gene na X hromosomu mogu prenositi i njihovi muski potomci jer ga sadrze(ali ne sadze mtDNK), pa je tako cest slucaj da cerke vise lice na oca(jer je on na njih preneo gene svoje majke), a sinovi vise lice na svoje majke jer sadrze vecinu njihovih gena sto smo vec objasnili u procentima ranije u uvodu.
Citat: Coolrunner
A narodnost nije nesto sto je vec odredjeno? Mislim, sam kazes da ne postoji izbor vec je sve sudbina koju treba prihvatiti (izvlacim i sa ostalih tvojih tema). Pa kako onda opravdavas biranje ako je sve vec odredjeno?

A to sto ima srpsko prezime govori sta? Djulijani je cisto italijansko pa je on amerikanac. U sustini, u ovome sto govoris nema istine vec se provlaci nacionalna emocija (doduse verovatno potisnuta negde duboko) posto si rekao da ti nemas emocije (izvinjavam se ako sam lose protumacio ali je to onda posledica tvog loseg obrazlozenja), a takodje zastupas stav da emocije moramo potisnuti radi istinske srece. Pa otkud onda ovaj stav? Ako je samo zbog prezimena a ne zbog traga emocije, to opet nije nista drugo do semantika o kojoj isto govoris.  Smile
Naravno da je narodnost krv, ali ljudi imaju pravo da ne izrazavaju svoju narodnost. Opet ponavljam, Amerikanci kao Narod ne postoje, postoje kao Nacija. Indijanci koji su starosedeoci na tlu Severne Amerike se ne zovu
Amerikanci, nego imaju pripadnost svom narodu/plemenu.
Bas kao sto smo mi u Jugi mogli da se izjasnjavamo po narodnosti ili kao Jugosloveni, tako i Ameri imaju pravo da isticu svoju narodnost ili da sebe nazivaju Amerikancima.
Ako moja cerka bude zelela da se deklarise kao Afro-Amerikanka ja je necu manje voleti.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zasto offujete temu, tema je svestenik pretukao ljubavnicu !
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Svaka Dzudza ,Dzovan i Dziber moze ovih dana da postane svestenik ,
Treba da postoje vece kazne za sve svestenike,oko za oko nije vise dovoljno
Trenutak kada urade kriminalno delo treba da im se oduzmu sva prava
Niko ne bi trebao da saradjuje sa njim ili ima bilo kakvu konverzaciju i dozvola za rad treba da bude oduzeta .
Posto je svestan da je pogresno to sto je radio  Sa nametanjem svoje volje duhovno i fizicki
On vise nema prava kao covek jer nije covek i sa svojim ponasanjem je izgubio sva ljudska prava i svoju slobodu
I posto vise nije nista mozemo da se malo igramo sa njim  i da ga rastrgnemo i ucinimo depresivnim
ali svako ko procita treba da ucestvuje u ovome i da mu posalje malo negativne energije na sledeci nacin

Zamisljam kako moja ruka ulazi u njegove grudi i kako mu cupam srce i vadim dusu sa njim
i sa crvenim palcom usijanim poput gvozdja gorim mu celo
i obelezavam ga za vek i vekove
Uzmi sebi zivot,
Uzmi sebi zivot,
Uzmi sebi zivot
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Sveštenik SPC je "od Boga" i samim tim ne postoji nikakva mogućnost da počini bilo šta što je greh, pa je kažnjavanje sveštenika zbog greha nezamislivo. Ako je pop neku tamo ženu premlatio time nije grešan, već je taj događaj "od Boga" po shvatanju crkve slično kao kada led satuče voćnjak, desilo se kao volja Boga i samim tim nije greh. Ako je taj pop prcao tu ljubavnicu mimo rođene žene, to takođe nije popov greh već božiji ispit vere za tu ženu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 
pa ljudi smo, a nasilja isto je i ljudsko, kao trčanja...naravno popa to je uradio iz krajnjeg nemoći(nadam se krajnjeg). Al smešno je.
a žena zašto je to pustila, to je druga priča Smile
« Poslednja izmena: 09. Maj 2009, 20:17:34 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:11:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.