Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:05:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveštenik pretukao ljubavnicu  (Pročitano 10807 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: WhiteGoa
Tja, nije ni komunizam loš u teoriji.
teorija=laz, kako laz moze da bude dobra u bilo kom obliku ili formi, kada ne postoji ni u kom obliku ili formi ?
Komunizam nigde nije postojao, niti ce postojati, posto se protivi prirodnoj selekciji, koja je zakon prirode, ne moze da deo prirode bude nesto sto se protivi njenom zakonu.
Kapitalizam je prirodna selekcija.

Sto se tice ceskih obicaja, tako nesto jos nisam cuo, znam sta je Gospod rekao o poziciji zene i muskarca,
" A ženi reče: Tebi ću mnoge muke zadati kad zatrudniš, s mukama ćeš decu rađati, i volja će tvoja stajati pod vlašću muža tvog, i on će ti biti gospodar. "
Ta vlast muskarca nad zenom predstavlja intelektualnu vlast, ne fizicku.
Svaki muskarac koji je inferioran zeni, zasluzuje sazaljenje, a svaki muskarac koji ispoljava fizicku superiornost nad zenom zasluzuje kaznu.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ta vlast muskarca nad zenom predstavlja intelektualnu vlast, ne fizicku.
Svaki muskarac koji je inferioran zeni, zasluzuje sazaljenje, a svaki muskarac koji ispoljava fizicku superiornost nad zenom zasluzuje kaznu.

Ti govoris o istinama (opet to pitam)?

Dodji sa ovim stavom medju moje drugarice i to im suptilno objasni, i garantujem ti (bukvalno) da ce ti od istine ostati samo bolnicki krevet i infuzija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
udri prije da ti zao nije... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Hahah ovaj piter je postao gori nego oni sa explozivom na sebi.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Hahah ovaj piter je postao gori nego oni sa explozivom na sebi.

On je izgleda jedan od onih zbog kojih su i nastali ovi sa eksplozivom na sebi.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner

Dodji sa ovim stavom medju moje drugarice i to im suptilno objasni, i garantujem ti (bukvalno) da ce ti od istine ostati samo bolnicki krevet i infuzija.
Nisam siguran da znam tacno sta ti ovim verujes (pa jos i 'garantujes'), ako bi me tvoje drugarice oralnim seksom
parkirale u bolnicki krevet, to bi voleo da dozivim.
Hahah ovaj piter je postao gori nego oni sa explozivom na sebi.
Ja recima ubijam sve koji lazu, i ostajem ziv, a ti sa eksplozivom ubijaju samo neke i bivaju ubijeni, kako ja mogu da budem gori od njih ?

YUpiter
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat: Coolrunner

Dodji sa ovim stavom medju moje drugarice i to im suptilno objasni, i garantujem ti (bukvalno) da ce ti od istine ostati samo bolnicki krevet i infuzija.
Nisam siguran da znam tacno sta ti ovim verujes (pa jos i 'garantujes'), ako bi me tvoje drugarice oralnim seksom
parkirale u bolnicki krevet, to bi voleo da dozivim.

Otkrivamo i prizemno stvorenje u njemu, mada izgleda da i nema nista osim toga. To sto te majka nije vaspitala, ili ti je ona objasnila da se jedino covek smesta u bolnicki krevet oralnim seksom, onda je to vec stvar vaspitanja a ponekad i profesije  Smile

I opet kazem, imaj ti tu tvoju filozofiju zatucanu, ali jednom kad te neka "inferniorna" zena sastavi sa patosom i proseta ti zube, pitaces se sta se desi sa istinom.  Smile


Ahmedinedzad
« Poslednja izmena: 29. Apr 2009, 19:29:20 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat: Coolrunner

Dodji sa ovim stavom medju moje drugarice i to im suptilno objasni, i garantujem ti (bukvalno) da ce ti od istine ostati samo bolnicki krevet i infuzija.
Nisam siguran da znam tacno sta ti ovim verujes (pa jos i 'garantujes'), ako bi me tvoje drugarice oralnim seksom
parkirale u bolnicki krevet, to bi voleo da dozivim.
Hahah ovaj piter je postao gori nego oni sa explozivom na sebi.
Ja recima ubijam sve koji lazu, i ostajem ziv, a ti sa eksplozivom ubijaju samo neke i bivaju ubijeni, kako ja mogu da budem gori od njih ?

YUpiter
A ko ovde laze?
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
teorija=laz,

Teorija = laž ?! 

Nemam vremena da detaljno objašnjavam definiciju teorije pa ću se poslužiti ovom sa wikipedije

Teorija, u filozofiji, predstavlja apstraktno, uopšteno znanje o nekom problemu koje je rezultat traganja za istinom.

U empirijskim naukama, sistem međusobno povezanih i usklađenih tvrdnji koji nastaje sažimanjem i generalizacijom nizova parcijalnih empirijskih nalaza, kao i smisaonom integracijom većeg broja proverenih činjenica, hipoteza i zakona koji se odnose na jednu oblast stvarnosti.

Kao što vidiš, imaš pogrešno viđenje teorije... a ko polazi od pogrešnih pretpostavki teško da će doći do pravog zaključka.  Smile

Kapitalizam takođe u teoriji delimično podseća na naturalnu selekciju, ali ga ubi praksa.  Smile

Sto se tice ceskih obicaja, tako nesto jos nisam cuo, znam sta je Gospod rekao o poziciji zene i muskarca,
" A ženi reče: Tebi ću mnoge muke zadati kad zatrudniš, s mukama ćeš decu rađati, i volja će tvoja stajati pod vlašću muža tvog, i on će ti biti gospodar. "
Ta vlast muskarca nad zenom predstavlja intelektualnu vlast, ne fizicku.
Svaki muskarac koji je inferioran zeni, zasluzuje sazaljenje, a svaki muskarac koji ispoljava fizicku superiornost nad zenom zasluzuje kaznu.

Dakle... ako sam dobro razumeo... ti i tvoj Gospod smatrate da je potrebna vlast nekoga nad nekome u muško-ženskom odnosu.  Smile

Sjajno.  Smile




Btw... u vezi ovog zadnjeg tvog post-a kao i sagledavanja istorije većine tvojih postova.
Ne sviđa mi se diskreditovanje i spuštanje sagovornika... posebno ne na religiji i filozofiji, niti mi je namera sad to da uradim a može biti tako protumačeno... ali ne postoji drugi i bezbolniji način da ti ovo saopštim:
Čoveče, ti bi stvarno trebao da potražiš profesionalnu pomoć.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Apr 2009, 19:40:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner
Otkrivamo i prizemno stvorenje u njemu, mada izgleda da i nema nista osim toga. To sto te majka nije vaspitala, ili ti je ona objasnila da se jedino covek smesta u bolnicki krevet oralnim seksom, onda je to vec stvar vaspitanja a ponekad i profesije  Smile

I opet kazem, imaj ti tu tvoju filozofiju zatucanu, ali jednom kad te neka "inferniorna" zena sastavi sa patosom i proseta ti zube, pitaces se sta se desi sa istinom.  Smile


Ahmedinedzad
Tebi je memorija toliko kratka da ni ne primecujes da ti meni na cyber space-u pretis nekim ribama
koje bi mene navodno stavile u bolnicki krevet ? ( sto je i moderatorima promaklo)
Takve gluposti mi u stvarnom zivotu nikada nisu recene niti u Srbiji niti na bilo kom mestu gde sam ziveo.
Intelektualno si toliko bankrotiran da je ovo jedini nacin na koji ti mozes da reagujes.
Citat: thug_life

A ko ovde laze?
Ubijanje lazova na cyber space-u se manifestuje prestankom lazova da odgovaraju na pitanje koje im je upuceno
u vezi lazi koje su izneli.
Citat: WhiteGoa

Teorija = laž ?! 

Nemam vremena da detaljno objašnjavam definiciju teorije pa ću se poslužiti ovom sa wikipedije

Teorija, u filozofiji, predstavlja apstraktno, uopšteno znanje o nekom problemu koje je rezultat traganja za istinom.
'apstraktna istina', 'uopsteno znanje' ?
Ako "teorije" imaju bilo kakve veze sa istinom, kako se njima traga za istinom ?
Koja je teorija ikada dovela do istine o necemu ?

Da li bi mogao da mi das jedan primer iz prirode, gde je 1.0+1.0=2.0 gde u prirodi postoje dva identicna predmeta ?
Citat: WhiteGoa
U empirijskim naukama, sistem međusobno povezanih i usklađenih tvrdnji koji nastaje sažimanjem i generalizacijom nizova parcijalnih empirijskih nalaza, kao i smisaonom integracijom većeg broja proverenih činjenica, hipoteza i zakona koji se odnose na jednu oblast stvarnosti.

Kao što vidiš, imaš pogrešno viđenje teorije... a ko polazi od pogrešnih pretpostavki teško da će doći do pravog zaključka.  Smile
O kakvim nalazima ti ovde pricas ?
Da li je neko pronasao vreme ili sprave za merenje pokreta ?
Kakav "prostor", kakva "gravitacija" postoje u materiji ?
Koji je molekularni sastav vremena, prostora ili gravitacije, ako postoje ?
Citat: WhiteGoa
Kapitalizam takođe u teoriji delimično podseća na naturalnu selekciju, ali ga ubi praksa.  Smile
Gde je Kapitalizam ubijen praksom ?
O cemu ti pricas ? Kapitalizam koji je najrasprostranjeniji vid uredjenja drustvenih sistema, bez obzira na oblik drzave ces ti da sahranjujes ?
Citat: WhiteGoa
Dakle... ako sam dobro razumeo... ti i tvoj Gospod smatrate da je potrebna vlast nekoga nad nekome u muško-ženskom odnosu.  Smile

Sjajno.  Smile




Btw... u vezi ovog zadnjeg tvog post-a kao i sagledavanja istorije većine tvojih postova.
Ne sviđa mi se diskreditovanje i spuštanje sagovornika... posebno ne na religiji i filozofiji, niti mi je namera sad to da uradim a može biti tako protumačeno... ali ne postoji drugi i bezbolniji način da ti ovo saopštim:
Čoveče, ti bi stvarno trebao da potražiš profesionalnu pomoć.  Smile
Ja i moj Gospod ? Odakle je Biblija moja i Gospod samo moj ?
Pazi ovako zemljace, ako se tebi nesto ne svidja onda ti to (ako mozes) zaobidji, nemam potrebu da slusam lazi o mojim postovima.
Nikoga ja ne diskreditujem, niti nekoga spustam, ne obracam se licnostima nego onome sto je receno.
Nikome ne govorim da gresi zbog onoga sto govori, niti govorim ljudima sta da rade.
Meni apsolutno nista ne treba posto imam tacno ono sto sam morao da imam i ne trazim od zivota ono sto ne mogu da dobijem.
« Poslednja izmena: 29. Apr 2009, 21:23:28 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:05:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.