Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:29:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako osnovati turisticku agenciju  (Pročitano 38173 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k310i
Dizes temu od pre vise od 6 meseci.
Bila je otvorena koliko sam ja video a mislim da jos nije proslo  6 meseci od poslednje poruke  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Radio sam na turistickim brodovima 3-4 godine,tako da sam obisao veci deo planete, a i sam sam u pauzama izmedju ugovora proputovao sve kontinente. . .
posto sam radio na neki nacin u toj industrij( iako sam radio kao nutricionista, ipak sam bio u stalnom kontaktu sa turistima, a povremeno bio i pratilac tura na kopnu koje je brod organizovao)i, uvek sam se interesovao za mogucnosti dovodjenja grupica ljudi, u ta mesta koja sam obilazio.  takodje odlicno znam cene avionskog prevoza itd. . i mogu vam reci da agencije velike pare uzimaju, pogotovu na dalekim destinacijama. . .
skoro sam uzeo jednu turu za tajland, koja je btw, preko agencije kostala 1450 evra( ukljucen samo smestaj na bazi nocenja, avio karte i transferi, ne i vize, osiguranja, fakultativni izleti. . . ), i posto su detaljno napisali plan puta i prevoznike koje koriste, izracunao sam da ta tura ne moze da ispadne vise od 950 evra po coveku. . . . odgovorno ovo tvrdim, jer sam bio do sad na tajlandu 3 puta, po mesec dana, izmedju ostalog i u tim mestima gde vodi agencija, i odlicno znam kako se krecu cene. . znaci, zarada po coveku je bar 500 evra. . .
tako da mi je doslo na ideju da sam organizujem ture, znam milion ljudi lokalaca svuda po svetu, koji mogu da me upute na najinteresantnije stvari, pogotovu na nesto sto jos nije turisticki provaljeno u njihovim zemljama, i smatram da za daleke destinacije  ima mesta da se radi biznis, jer kod jos uvek vrlo malo agencija organizuje takve ture. . zadnjih 3-4 godine, otkako su avio karte pojeftinile, mozete za iste pare provesti odmor od 20-25 dana u j.  americi ili jugoistocnoj aziji npr. , sa sve avio prevozom, ili 10 dana max u nekoj od evropskih metropola. . . . pa vi vidite gde bi bilo bolje otici  Smile. . . . .
jedini mi je problem sto naravno nemam 30000 evrica kao zalog, pa da li neko moze da mi pomogne i da savet kako bi najlakse bilo da vodim i sam pravim ture? da li mozda da se otvori neka neprofitna nevladina organizacija ili? mora da ima neki metod. . . u sv.  slucaju, bio bih bar 50% jeftiniji od nasih agencija koje stvarno drmaju velike pare za takve ture, a siguran sam da bi mogao mnogo bolje da ih organizujem, i da povedem ljude na do sad neistrazena mesta. .
hvala unapred

Sine moj, nemas ti pojma o turizmu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:29:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.