Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:37:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли сте за ово или не
Да
14.4%  (17)
Не
85.6%  (101)
Ukupno glasova: 118
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej parada ovog leta u Beogradu  (Pročitano 32254 puta)
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung Galaxy II
ma ljudi,dok god nemamo anketu : da li ste furundzija ili tobdzija,dobri smo  Smile
mada ove manifestacije su sad standarne i tradicionalne u susednim zamljama,Bosni(Pederacija BiH,bez RS) i Hrvatskoj.
bas se cudim sto  Smile
« Poslednja izmena: 28. Apr 2009, 17:36:51 od wayman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


DR. ¢ ø ø ₦ €

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 24069
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
jedva cekam to da vidim.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Ok, neka ostane tema za sada, ali bez onih prepucavanja koja su do sada bila aktuelna na ovakvim temama. Bice brisane sve gluposti, nozevi, zice i ubi zakolji gluposti.


Citat
Дискриминација на основу сексуалне оријентације
Члан 21.
Сексуална оријентација је приватна ствар и нико не може бити позван да
се јавно изјасни о својој сексуалној оријентацији.
Свако има право да се изјасни о својој сексуалној оријентацији, а
дискриминаторско поступање због таквог изјашњавања је забрањено.


Iz zakona Republike Srbije
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Сексуална оријентација је приватна ствар и нико не може бити позван да
се јавно изјасни о својој сексуалној оријентацији.
Свако има право да се изјасни о својој сексуалној оријентацији, а
дискриминаторско поступање због таквог изјашњавања је забрањено.
Па ко њега тера да се јавно изјашњава кад га нико није питао.Замисли кад би свака девијантна сексулана појава изашла на улицу.Добро он користи оно са срање за нешто друго и то је његова ставр али мене то не занима а не само мене већ и многе друге.Тако да ја мислим да од овога нема ништа.У време кад народ остаје без посла,кад се не зна ни ко пије ни ко плаћа они сад желе да шеатју.Разумем ја да је Србија решила све своје проблема па ајде сад и њима да решимо проблем.А овде сви имају проблем а као да су наводно угрожени педери.Ми смо се поводом тога обратили.Мој став по том питањеу је јасан



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Alcatel 
Imamo kockarnice na svakom uglu , zelenaše , dilere na pijacama, prostitutke na putevima, strane banke pored kockarnica, drogu u šklama, eto dođoše i pederi. Sada smo kompletno kapitalističko demokratsko društvo. Živeli , ako budemo preživeli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Сексуална оријентација је приватна ствар и нико не може бити позван да
се јавно изјасни о својој сексуалној оријентацији.
Свако има право да се изјасни о својој сексуалној оријентацији, а
дискриминаторско поступање због таквог изјашњавања је забрањено.
Па ко њега тера да се јавно изјашњава кад га нико није питао.Замисли кад би свака девијантна сексулана појава изашла на улицу.Добро он користи оно са срање за нешто друго и то је његова ставр али мене то не занима а не само мене већ и многе друге.Тако да ја мислим да од овога нема ништа.У време кад народ остаје без посла,кад се не зна ни ко пије ни ко плаћа они сад желе да шеатју.Разумем ја да је Србија решила све своје проблема па ајде сад и њима да решимо проблем.А овде сви имају проблем а као да су наводно угрожени педери.Ми смо се поводом тога обратили.Мој став по том питањеу је јасан

Ti se ne slazes i to je sasvim ok, ali jedno od ustavom zagarantovanih prava je pravo na mirno okupljanje koje drzava mora da obezbedi grupi ili pojedincima koji to zatraze osim u slucajevima kada je to u suprotnosti sa zakonom. Dakle, hteli vi to ili ne, to ce se desiti, a drzava samo mora da smisli kako da to prodje sto bezbolnije. Realno je da ce biti par stotina na jednoj strani (vise strejt ljudi nego gay, verovatno) i par stotina "navijaca" i ostalih "patriJota" na drugoj. Posao policije je da zastiti ljude na prijavljenom okupljanju i intervenise kod svakog pokusaja nasilja nad istim. I tako mogu da paradiraju 2 meseca ako zele, kao sto ste i vi, to je njihovo pravo, a tu se ne pitas ni ti, ni ja, ni bilo ko odavde.

I molim te, mani me tih navijackih patetisanja. Bezveze je i nepotrebno.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Alcatel 
Kokota je potpuno u pravu , jer kapitalizam ti uglavnom daje minorna i bezvezna prava. Možeš da budeš peder , ali ti niko ne garantuje da ćeš se zaposliti, da ćeš imati gde da živiš, da će ti se deca školovati .... Sve to ćeš sebi obezbediti samo ako imaš para. Sva prava dreke , vike i paradiranja su ti zagarantovana , pod uslovom da ne ugrožavaš njegovo veličanstvo kapitalistu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Kokota je potpuno u pravu , jer kapitalizam ti uglavnom daje minorna i bezvezna prava. Možeš da budeš peder , ali ti niko ne garantuje da ćeš se zaposliti, da ćeš imati gde da živiš, da će ti se deca školovati .... Sve to ćeš sebi obezbediti samo ako imaš para. Sva prava dreke , vike i paradiranja su ti zagarantovana , pod uslovom da ne ugrožavaš njegovo veličanstvo kapitalistu.

A ti bi neki komunizam, socijalizam... pa da drzava zbrine tudje dupe... sam se snalazi, to je zivot.

A sto se tice kokotinog navoda zakona, nisam stekao utisak da je postavljen prvenstveno zbog parade vec vise u kontekstu da zakon vazi i na Bureku... nije Burek vanvremenska i vanprostorna kategorija.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
SonyEricsson k310i
Citat
I molim te, mani me tih navijackih patetisanja. Bezveze je i nepotrebno.
Zasto,jer mi nemamo pravo da kazemo svoj stav?

Citat
Posao policije je da zastiti ljude na prijavljenom okupljanju i intervenise kod svakog pokusaja nasilja nad istim.
Policija treba za zastiti i jedne i drue a ne smao jedne.Koliko ja vidim ovde se prica samo u jednom licu i samo za jednu stranu.Zakon protiv diskriminacije treba da vazi za sve a ne samo za jednu stranu...

Citat
I tako mogu da paradiraju 2 meseca ako zele, kao sto ste i vi, to je njihovo pravo, a tu se ne pitas ni ti, ni ja, ni bilo ko odavde.
Nemogu kao mi,jer su nama stizale privae za te uredno prijavljene skupove sto sa njima ne bi bio slucaj.I te kako se ja pitam jer je ovo moja zemlja koliko i njihova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
koliko sam ja načuo,po zahtevu EU peder-bal treba da se održi u više gradova u Srbiji,valjda da bi se nešto dokazalo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:37:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.